Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

A bova na istem letalu?

Dodan: 03.09.18 @22:37:25

rezervacija

Gost

Ojla

rezervirala sem karto (čezoceanski let) za čez tri tedne, vendar bi se mi ena oseba naknadno pridružila v tem terminu, ne ve pa, kako bi dosegla, da sva na istem letalu. Meni ni problem tudi če nisva, ker sem že večkrat potovala daljše lete in se zamotim, a če veš da nekdo gre isto relacijo, je itak bolj zabavno potovati v dvoje. Jaz sem karto kupila pred dnevi, tadrugo pa bi lovila isti let (ista ura, direkten itd.) čez dva dni. Je torej še možno, da je čez en teden od mojega nakupa še kak fraj sedež na letalu? Prej žal ne more rezervirat. Tudi za prevoz do letališča bi bilo super da bi si delili.

Če ima kdo kakšno podobno izkušnjo, naj napiše. Če ne drugo, bom iskala let za to osebo s čim manjšo časovno razliko, da se potem na destinaciji lahko hitro srečamo.

Hvala za pomoč,

lp

0     0

sda

Gost

To pač ne moreš vedeti in ti Sveti Peter ne more povedati vnaprej. Kot bi te jaz spraševala, če bo drug teden v četrtek ob 16:00 deževalo. Če bo kakšen sedež še fraj boš karto lahko kupila; če ne, pa karte ne bo več mogoče kupiti. Spet odvisno kako popularen je let in kako daleč je še do termina odhoda. 

0     0

pot

Gost

V primeru, da kupiš karto za isti let (ista št. leta, ure odhoda, ...) potem bosta na istem letalu seveda, če ni let razprodan. Tudi sedeže se da dobiti skupaj, le na check-in morate iti istočasno.

0     0

Rezervacija

Gost

Hvala. Bomo uredili ta teden. Lp

0     0

rezervacija

Gost

Sda, pravzaprav ni res kar praviš. Sem zdaj kar sama pogruntala in smo že uredili. Samo na uradno stran je treba iti in se logirat z booking nr, pa je še  nekaj placa blo fraj. Hvala za tako poučen odgovor  

Lp 

0     0

sda

Gost

Ja, ampak noben ti ne more garantirati, da bodo prosti sedeži danes, prosti še drug teden.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40