Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Malezija

Dodan: 18.07.18 @08:32:54

Lux

Gost

Zivjo! V avgustu se odpravljam v Malezijo. Imam predvideno taksno turo: KL, Cameron Highlands, Taman Negara, Perhentian in nato se za konec Bali. Ali je kdo sel taksno turo po Maleziji? Kako je potovati z avtobusi, saj so razdalje kar velike?  Ali je potrebno karte  za avtobus kupiti vnaprej, glede na to da je sedaj tam high season? 

Vesela bom kaksnega priporocila! Hvala! 

0     0

.

Gost

Kje v Maleziji je Bali?

0     0

Lux

Gost

Bali je v Indoneziji, kjer zakljucim potovanje, tako da ne razumem vprasanja.

0     0

.

Gost

Kaj ima to veze, če te zanima samo glede Malezije?

0     0

Tanja111

Gost

Sem živela tam.

Busov ne rabiš v naprej bukirati. Greš na avtobusno in kupiš karto. Busov je veliko. Je pa problem, če si v tej državi, ko imajo praznike. V avgustu ni neke panike s prazniki.

Sezonsko je veliko turistov le na Perhentian, kjer ti predlagam bukiranje prenočišča v naprej, predlagam Matahari.

Tvoj plan - nevem koliko časa si v MAleziji. Imej v mislih, da ni direktne povezave iz Cameron v Taman Negaro, ampak se moraš vrnitit v KL in iti naprej v T. Negaro. 

Iz T. Negare imaš ali vlak (sloooooow) ali pa bus s postojankami. 

0     0

Tanja111

Gost

Sem živela tam.

Busov ne rabiš v naprej bukirati. Greš na avtobusno in kupiš karto. Busov je veliko. Je pa problem, če si v tej državi, ko imajo praznike. V avgustu ni neke panike s prazniki.

Sezonsko je veliko turistov le na Perhentian, kjer ti predlagam bukiranje prenočišča v naprej, predlagam Matahari.

Tvoj plan - nevem koliko časa si v MAleziji. Imej v mislih, da ni direktne povezave iz Cameron v Taman Negaro, ampak se moraš vrnitit v KL in iti naprej v T. Negaro. 

Iz T. Negare imaš ali vlak (sloooooow) ali pa bus s postojankami. 

0     0

maluku

Gost

Ni res, da ni povezav med C Highlands in  Taman Negaro. Imaš direktne ala kombi prevoze (najbrž dražje) ali pa bus. Vnesi destinaciji na strani Rome2rio!

0     0

Jaka

Gost

Živjo

Koliko te bo prišla povratna karta? Imaš mogoče kakšen nasvet glede nakupa kart (katera letališča,letalski  prevozniki...) cel avgust imam prost in planiram izkoristit za potovanje in Malezija mi kar diši.

Lahko na mail:   jakajzakajtopane@gmail.com

0     0

Maluku

Gost

Od tam pa z nizkocenovcem Air asia naprej.

0     0

anci

Registriran uporabnik

Turist

Js sem kdaj pa kdaj en dan prej rezervirala bus, včasih pa isti dan kupla karto. So pa busi dost udobni, tak da ni neke panike za daljše razdalje.

In ja, so kao direktne povezave iz Taman Negare v Cameron Higlands brez vračanja v KL. Turističen kombi, enkrat prestopiš, pa ful preplačaš. Nateg vglavnem. Medtem ko sta ena dva popotnika, ki sem ju spoznala, štartala mogoče mal pred mano z lokalnimi busi, vmes trikrat prestopala, pa še vseen bla dost prej v  CH.

0     0

padalc

Registriran uporabnik

Turist

Koliko pa naj bi taka tura stala?

0     0

Lux

Gost

Karta je bila 520 EUR; Zagreb-Singapur, Kuala Lumpur-Zagreb. Vmes pa AirAsia.

0     0

anci

Registriran uporabnik

Turist

@padalc

90 MYR iz TN v C.Higlands (prestop v Kuala Tahanu), lokalni busi pa naj bi bli skup okol 30 MYR (prestop v Jerantutu, pa še ene 2x vmes, ne vem točn). Če sprašuješ za to turo, al misliš nasploh celo Malezijo?

0     0

anci

Registriran uporabnik

Turist

opala, prestop v Kuala Tembeling, ne K.Tahan... mal je že nazaj pa mesta mešam

0     0

Tadeja

Gost

Najboljsa opcija iz Higlands do V obeke je vlak. Lansko leto so baje odprli se eno novo postajo (ni preberjeno, informacija od popotnika).  Za prevoz na Perhentian je ogromno jetijev, samo vne zamudi zadnje voznje. Jaz sem veliko uporabljala Grab, ki je zelo poceni in skoraj vsi avtomobili so novi, za razliko od enkrat drazjih taksijev. Dobro je tudi da nalizis kredit in ne placujes vozenj z Hrabom z gotovino. 

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40