Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 25. 02. 2012 @19:54:17
Austrija - Vozil vinjen
Ptic
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Vem da ni glih primerna tema za ta del foruma-delo v tujini. Ampak vseeno. Moja zgodba je sledeča ustavila me je policija v Austriji pregledali so prtljažnik, guma, trikotnik varnostni jopič, nakar so zahtevali da opravim test alkoholiziranosti. Tisti dan sem si spil dve pivi natančno uro in pol nazaj, več nisem hotel v primeru da me zaustavijo. Napihal sem 0,19 tam na licu mesta (meja 0,25 mg/L). Policista nista bila zadovoljna in sta rekla da morem iti z njima na postajo da tam še enkrat pihnem. Na policijski postaji sem napihal 0,26 rekla sta da sem vinjen in da moram pustiti varščino 400 EUR, ker tega denarja nisem imel sta rekla da moram pustiti avto kot varščino nakar sta ugotovila da moj avto vreden najmanj 150 EUR. Po mučnem dogovoru sem se uspel dogovoriti da zadevo pošljejo na našo policijo za kazen in po eni uri sem se moral vrniti sem napihal 0.16 in so mi dovolili nadaljevati voznjo. Kaj lahko naredim glede tega mislim se pritožiti ali se splača?!?

Dodan: 26. 02. 2012 @16:15:15
Re: Austrija - Vozil vinjen
x.x.x.
Gost

Avstrijci so pač strogi, kar se tiče alkohola&drog - in prav je tako, ker so pri prekoračitvah hitrosti v primerjavi s Slovenijo zelo relativno poceni.

Jaz bi raje plačal omenjeno kazen Avstrijcem, kot pa "izsilil", da to pošljejo slovenski policiji, ker bi jo tako odnesel brez kazenskih pik, ki ti jih bo slo policija veselo zabeležila (vsaj sklepam, da ti jih bo). Očitno si pač naletel na avstrijskega policista, ki se ni bil pripravljen toliko pogajati. - Sam sem se pogajal, ko sem na avtocesti prekoračil hitrost (omejitev: 100km/h) za 67km/h, in tako po malenkostnih pogajanjih plačal 70€ globe - Seveda sem jih povprašal, ali gre to v vednost k slo policiji, pa so mi dejali, da naj plačam, in je zadeva rešena brez vednosti slo policije in s tem morebitnih kazenskih točk s strani slo policije.

Če poznaš koga, ki pozna avstrijsko zakonodajo - napravi pritožbo, ampak se prej pozanimaj o morebitnih posledicah zavrnitve pritožbe, da te ne doleti še večja kazen.

Lp.

Dodan: 26. 02. 2012 @17:09:41
Ptic
Gost

Pritozil sem bom v vsakem primeru za stroške tu se ne mi gre več za denar, kaj si oni mislijo kar dvakrat sem moral pihat avto sem imel porihtan v nulo mi niso nič mogli gume nove, cel januar sem ga popravljal, spil sem si samo dve pivi, ker nisem hotel napihat ... pod nalašč mi je hotel nekaj najti, jebeš ti tako policijo. Denar gor dol, bom šel na posvet k odvetniku ...

Dodan: 26. 02. 2012 @22:33:29
jasna
Gost

Pac ne pij kadar vozis, tolk odgovoren si pa ze lahko do drugih udelezencev v prometu ce ze do sebe ne.

Dodan: 26. 02. 2012 @23:17:24
Ptic
Gost

Jasna. Jaz sem odgovoren do sebe in drugih v prometu, kako si prišla do zakljucka da nisem?!? Saj nisem pil .... 0,25 je dovoljeno v primeru da ne veš.

Dodan: 27. 02. 2012 @13:25:10
Pero
Gost

Ah to zgovarjanje na 0,25 kot dovoljeno vrednost se mi zdi neumno. Ko se vozi se ne pije!!!!! Edino pravilno, da so kazni, če ljudje ne morejo biti sami tako ozaveščeni, da bi to spoštovali.

« prejšnja 1 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
zdravo Tina, midva s punco
Zdravo, če se slučajno kdo
Sm jih prašal, pa so
Imate na STA kakega administratorja?
se ne splača
tud js ga opznam
Alo!!! Kaj vam ne paše,
Jaz sem v resnici tudi
Jaz sem bil posiljen v
Ne vem zakaj bi potrebovala
Ja moj namen je selitev,
Pela, jaz bi malo drugače
Samopotrditev?
Leti so sezonski in jih
Zdravo,  zanima me kako lahko je
In namen tvojega pisanja? Imaš
Morda zato, ker si tudi
hej oktobra imam plan narediti
Pozdravljeni, prosil bi nekoga, ki je
Odločila sem se, da bom
Nudimo apartmanje  v Medulinu ,samo
Marca 2016 načrtujem dveletno popotovanje
Kje je meni najbližja STA poslovalnica?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

14.05.2011 - 24.02.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
02.04.2013 - 11.05.2014
07.05.2011 - 07.05.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™