Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 24. 02. 2012 @22:29:10
Maldivi
kleme n
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Po petih letih obiskovanja Maldivov imam boljšo varianto od ležanja v resortih in sicer aktivne počitnice na Maldivih, za ceno resorta z vključenim prevozom iz Slovenije, vso hrano in vsemi aktivnostmi in tudi z vodnikom. Uradnega programa še ni, ker je v sestavljanju v turistični agenciji. Tržiti naj bi ga začeli jeseni, če pa koga kaj več zanima pa mi lahko pošlje email na klemen1jereb@gmail.com s konkretnimi vprašanji. Program je 10 dnevni, spi se na otoku kjer so domačini, dnevno delamo izlete s kolesi na našem otoku, dolg je cca 8km, menjavamo plaže in obiskujemo ostale otoke tako poseljene kot resorte in čisto samotne, lovimo hobotnice in nabiramo školjke z domačini seveda jih tudi pripravijo za nas. Vse to in še več nas bo čakalo na poti. Kuhinja je odlična.
In zakaj bi znalo biti zanimivo? Gledano iz moje strani, greš lahko v resort in nikoli ne doživiš toliko stvari kot tukaj, so aktivnosti, ki ti jih nudijo za doplačila, tukaj pa imaš aktivnosti, da jim ne prideš do konca, tudi plaž in otokov je ogromno. In pa imaš stik z domačini, kot ga imaš na ostalih celinskih potovanjih. Če bo zanimanje lahko naredimo tudi kakšen potopis.

Dodan: 01. 03. 2012 @21:11:11
Re: Maldivi
Rija
Gost

Ali je možno kaj takšnega tudi v mesecu juliju, in v kolikor je možno, kakšna je cena za cca. 3 - 4 tedne

Dodan: 01. 03. 2012 @21:11:30
Rija
Gost

Ali je možno kaj takšnega tudi v mesecu juliju, in v kolikor je možno, kakšna je cena za cca. 3 - 4 tedne

Dodan: 02. 03. 2012 @16:24:56
kleme n
Gost

Možno je vse. Za več pa mi piši na email klemen1jereb@gmail.com pa bomo videli kaj točno bi lahko naredili in za kakšno ceno.

Dodan: 02. 03. 2012 @17:03:46
tina
Gost

kakšna pa je približno cena?

Dodan: 02. 03. 2012 @18:12:27
kleme n
Gost

Tina, približna cena za kaj?

Za program, katerega sem govoril je okvirna cena 1800€. Vključeno je praktično, da vse. Zdravstveno zavarovanje, Transfer iz slo do letališča in potem nazaj. Transfer iz letališča do glavnega otoka Male z ogledi znamenitosti namestitev za eno noč na Maleju in povratni transfer. Notranji povratni let, panoramski. 7 nočitev na otoku Hanimaadhoo v dokaj novem guest housu z vsemi aktivnostmi, ogledi,.. vse je na osnovi VP, voda vključena. Za jesen zimo 2012/2013, ko bodo razpisani termini bo še vodnik v primeru zadostnega števila prijav. Možna je tudi kombinacija z ostalimi destinacijami. V glavnem program se lahko spreminja po vaši želji in ravno tako cena, če oklestimo aktivnosti, transporte ali kaj dodamo. Če mi pišeš na email klemen1jereb@gmail.com, ti posredujem tudi okviren program z aktivnostmi, kaj, kdaj, kako,.. Ob resnem zanimanju naredimo potopis s predstavitvijo in kakšnimi nasveti.

Če je kaj takega lahko tudi tukaj še vprašate.

Ne morem pa posredovati nekih cen za nekaj kar ni v programu in je treba tudi z vsemi sodelujočimi vskladiti zadeve, da dobimo ceno. Zato za kakšne tebi ljube zadeve piši pa bomo dobili ceno.

« prejšnja 1 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
čim dlje od savine in
Nada, te sme vprašat kolikšna
Pozdravljena!!Že nekaj časa razmišljam o
Pa sigurno se da še
aja, pa seveda je govora
manja, adriana moja kolegica je
Hvala Pino/a za odgovore. Ker
A se je sploh še
Torej za geoss izpolniš elektronsko
Mene tudi mika... klenko@volja.net
Vožnja po Maroku je zakon,
Čau   Tudi jaz sem v mehiki.
Zaradi mene lahko tudi prdiš,
samo za informacijo: Ryanair leti
Na geosu se lahko upišeš
Lp, zanima me če se
https://www.airbnb.co.uk/s/ljubljana?source=bb
Ali kdo ve kolk je
ojla, na sredni na geossu
ekola kontakt:   Šolski center Nova Gorica.
Kako do ISIC izkaznice?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

18.06.2011 - 01.03.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™