Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 24. 02. 2012 @20:28:12
Spuščen let
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Lep pozdrav!

V prihodnjih tednih nameravam kupit karto do LA pa kolikor spremljam je zaenkrat najcenejša karta (vključno s transferjem iz LJ do letališča) iz Budimpešte do LAX s postankom v Rimu (FCO), kjer je ponavadi potrebno prenočit oz. počakat na drugi let okoli 13h do jutra...

Ker je Rim od LJ "le" 200km bolj oddaljen kakor Budimpešta, bi mi bilo mogoče bolj ugodno štartat kar iz Rima direktno na LAX pa me zanima, če je to, da preskočiš rezerviran let (v mojem primeru BUD - FCO), sploh mogoče, torej če te sploh vzamejo na drugi let, če si prvega preskočil??

Upam, da ne sprašujem neumnosti, sem bolj nov v nakupovanju daljših letalskih kart s postanki pa to

Dodan: 24. 02. 2012 @20:38:15
Re: Spuščen let
kleme n
Gost

Najbolje, da kontaktiraš prevoznika in ga vprašaš. Lahko se ti zgodi, da letalska družba stornira vse nadaljne lete, če se ne javite na prvem.

Dodan: 25. 02. 2012 @01:44:10
flyertalk
Gost

tvoji pomisleki so pravi!

bolje, da se ne hecaš, kot da spustiš začetni let ROM/BUD. ker če boš to naredil lahko pozabiš na kompletno karto. poskusi raje kakšno drugo varianto.

lahko ti pomagam pri karti,  če boš dal več podatkov (čas odhoda, čas trajanja potovanja, itd)...

Lp

Dodan: 25. 02. 2012 @22:41:05
Tina...
Gost

Ce ce te ni na prvi let oziroma katerikoli vmesni, nadaljnih letov ne mores koristit.

Zakaj pa ne bi startal iz Benetk? Alitalia ima ugodne (ni treba cakat 12 ur) povezave iz Benetk preko Rima do LA.

Dodan: 25. 02. 2012 @22:49:05
kleme n
Gost

Probaj se obrnit na ponudnika in mu daj konkretni predlog kot tu in ti mogoče dovolijo.

Dodan: 28. 02. 2012 @02:59:21
Gost

Hmmm, ja mogoče res boljš da kontaktiram ponudnika ko bo karta zakupljena...

No trenutno sem našel še najbolj ugodno varianto prek momondo.com BUD-LAX prek Frankfurta za 504€ kar mi je super sprejemljivo glede na termin (konec junija - sredina septembra)...je že kdo kupoval karto prek te strani??je kar popularna tko da ne rabim met kakršnihkoli pomislekov verjetno...

Zakaj ne letim prek benetk?Načeloma v benetkah še nisem zasledil karte pod 660€, kvečem enkrat sem v trstu naletel na eno za 566€ kar bila do sedaj še najboljša opcija ampak takrat še nisem bil ziher glede termina tako da je nisem vzel...no cenovno se mi še vedno bolj splača s kakšnim gooptijem prit za 80,90€ do budimpešte in nazaj pa letet za 500€ kot do benetk za 30,40 pa letet za 700...

Drugače pa če se res komu da pogledat, bi bil hvaležen za vsak nasvet... letim do LAX (še bolje bi bil Ontario,CA - ONT, ampak so karte praviloma precej dražje do tja), termin pa je po 21.6. (zadnji izpit na faxu)pa nekje do sredine septembra, 1 teden gor dol nima veze pri povratku

Dodan: 28. 02. 2012 @12:05:23
Tina
Registriran uporabnik

Poglej še iz Trsta. Jaz sem že nekajkrat zasledila presenetljivo ugodne karte do ZDA.

Momondo je pa samo iskalnik kart, ki te potem preusmeri do najcenejšega ponudnika. Tako da ne kupiš karte na momondu. Klikaj naprej, da vidiš, na čigavo stran te preusmeri.

« prejšnja 1 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Odpravljam se na potepanje po
100x bilo premleto ta tema! jaz
Bojan, pozdravljeni, Niste sicer zapisali, ali
zdravo. imam namen rezervirati let v
loh pokličeš dopoldan da ti
Na žalost ne znam pomagati,
kupim ž ali m odločbo
Lp  Rabim moško odločbo v Ljubljani. Plačam
se je treba prej kej
AVTOŠOLA JEŽICA odgovor za vse:Rabiš
AVTOŠOLA JEŽICA odgovor za vse:Rabiš
Easyjet iz Benetk
zdravo imam eno vprasanje...mogoce mi
ne, enkrat 305evrov, pol je
Za to gostinsko piše, da
ja, rabš pač potrdila, kopije,
katera gostinska? to se prav
Živijo, mi2 sva bila v
Evo, dans se je še
Spoštovani, upam da mi bo
Rabiš osnovnošolsko spričevalo če sm
Kaj pokličeš, pa rečeš da
kakšni so pa pogoji sicer?
kakšni so pa pogoji sicer?
Mogoče veš do kdaj so
Kako do ISIC izkaznice?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

09.04.2011 - 09.04.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™