Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 24. 02. 2012 @15:20:19
prenočišče v istanbulu
me
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Hej!

Mi lahko kdo priporoča kakšen hostel/hotel v istanbulu po zmerni ceni? dvoposteljna soba, lahko skupni wc in tuši....

Hvala vam!!!!

Dodan: 24. 02. 2012 @16:31:48
Re: prenočišče v istanbulu
Miki
Gost

hush lounge hostel v kadikoyu..jih je pa tud kr neki v centru znamenitosti sultanahmet etc.. mal pobrski hostelworld.com, hostelbookers.com..

Dodan: 25. 02. 2012 @18:11:07
me
Gost

Katero področje istambula pa priporočaš za spanje? Nimam neke predstave, zato me zanima..kje je torej boljše, da ni potrebno vsakič na bus, če želiš priti v center itd.?

Dodan: 25. 02. 2012 @18:26:11
Moniway
Gost

Pred leti sem obiskala http://www.istanbulhostel.net/ Je bil zelo ugoden v primerjavi z drugimi.

Drugače pa se najdejo tudi ugodni hoteli. Priporočam na območju "Old City Sultanahmet", takšnega s teraso na strehi, od koder imaš pogled na mošeje, morje...

Prometne povezave so v Istanbulu zelo dobre (tramvaj, ladje . . . )

Dodan: 26. 02. 2012 @10:50:34
me
Gost

hvala ti! glede ugodnih hotelov - sama jih še nisem zasledila...zato pa tudi prosim za predloge in mnenja. je pa res, da bova tam ravno takrat, ko se prične visoka sezona...čeprav sem v LP prebrala drugačne podatke glede začetka gl. sezone, kot so pa cene navedene po sezonah na straneh hostelworld itd. Najbrš je pa dobro, da imam že rezervirano prenočišče, preden pridem tja? ker ko gledeam na raznih spl. straneh za rezervacijo hostlov/hotelov, jih je veliko že zasedenih...

Dodan: 27. 02. 2012 @12:27:44
Miki
Gost

kot pravi moniway v okolici sultanahmeta so hostli in hoteli (vem da so eni hostli tud ful pocen) in si v centru vsega. jaz ponavad ne maram bit v centru turizma tko da sva vedno bla čez bospor v kadikoyu. je pa povezava ful dobra, z ladjo greš čez (ista cena so ladje, tramvaji, busi) in si takoj bliz taksima (tam so shopi, clubi etc) al pa tud sultanahmeta k je na drugi strani galata mosta - ladje pelejo povsod.. ne škodi če si prej rezerviraš nočišče, če maš možnost pa si garant.. če bosta bivala v okolici sultanahmeta je velik stvari tud možno prehodit

Dodan: 27. 02. 2012 @12:29:21
Miki
Gost

kdaj pa planirata it?

Dodan: 27. 02. 2012 @18:20:28
me
Gost

hvala ti za odgovor. planirava začetek aprila....ali mi lahko poveš koliko časa potrebuješ npr. iz azijskega dela pa do modre mošeje? lahko to prehodiš ali potrebuješ prevoz?

Dodan: 27. 02. 2012 @20:47:47
o
Gost

Ja, ladjo.

Dodan: 28. 02. 2012 @17:09:11
Miki
Gost

modra mošeja (sultanahmet mosque) je na evropski strani..tko da če sta na azijski prideta tja najlaži in najhitrej z ladjo..časovno je odvisno kje gresta na ladjo na azijski strani, iz kadikoya je circa 15min, vozjo pa na vsake pol ure. mogoče lahko za orientacijo mal pogooglaš kak zemljevid. lp

« prejšnja 1 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Maja, v Ljubljani lahko kupis
kupim nalepko za lj univerzo
DZumbZumba, kako pa si ti
Kje točno na Maldivih, ker
Hvala Alex! Nadvse uživam ob
... ja res nisem bila
... ja to je pa
vandrovc me lahko na mail
sem ti pisal na mail
Usluge prostitucije so v Sloveniji
pizda ste pizde ej,punce imajo
Ja slovenke še zmeraj mislijo,
To pa je čisto relativno,
To pa zato,ker se ima
bil sem zaposlen v SV...
Mislim,da se vsi zavedamo,kaksno je
Odločil sem se da naredim
Na Maldivih je trenutno prisotna
A misliš da boš v
Avstrija vam odgovorim: Jaz lahko sprasujem
Pozdravljeni! Iščem sobo v Ljubljani, najraje
Kogar zanima zelo kvaliteten virginia
Mislite, da je Francoska Tujska
Anja@ razlog, da koga spoznaš seveda
Kako poteka rezervacija letalske karte?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

07.05.2011 - 07.05.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™