Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 24. 02. 2012 @11:28:43
WH Canada
Martin
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Pozdravljeni!

dobil sem info. da wh po vstopu v državo velja še eno leto, neglede na to, da jo pridobiš 2 ali več mesecev prej.

Torej vizo dobim sept., v Kanado grem jan., in viza mi velja eno leto od jan. a to drži? Ali moram že v pridobitvi vize navedet datum od kdaj bi jo rad imel?

LP,

M.

Dodan: 24. 02. 2012 @11:58:37
Re: WH Canada
Hruška
Gost

Pozdravljen!

Ja viza naj bi veljala eno leto po prihodu v državo ne glede na to, kdaj si jo pridobil. Lahko ti povem moj primer: Za vizo sem zaprosila konec junija lani, navedla datum veljavnosti, ki je bil v mojem primeru od januarja 2012 naprej, saj sem vmes želela zaslužiti še nekaj denarja; letter of introduction pa sem dobila konec avgusta, kjer je bil naveden datum 01/31/2013, kar pomeni da je to datum, ko lahko najkasneje izkoristim tovrstno vizo. V Kanado nameravam letos novembra in tudi če bi prišla na zadnji dan veljavnosti, torej  konec janurja 2013, bi od tega dne še vedno lahko ostala eno leto. Tako jaz razumem princip te vize. Zdaj, to je bil moj primer, če so pa vmes kaj spreminjali, pa ne vem.

Če se pa želiš prepričati pa lahko pošlješ vprašanje po emailu na ambasado v Budimpešti. Email je:
Budapest-IEC-EIC@international.gc.ca

Odgovorijo zelo hitro.

Če imaš še kakšno vprašanje, kar vprašaj - z veseljem pomagam. 

LP

Dodan: 25. 02. 2012 @17:31:58
Martin
Gost

Hruška, hvala za odgovor, bom preveril še pri ambasadi, vendar že tvoj odg. mi zadostuje..

Kakšni pa so tvoji plani glede odhoda? Lahko na mail: msg008@gmail.com

Thx,

M.

Dodan: 11. 08. 2012 @10:38:39
SloCanTeam
Gost

PRENOVLJENA SPLETNA STRAN TER FORUM!

Canada...moj novi dom!

http://canada-slo.webs.com/

Vse o migraciji v Kanado, Slovenski zdomci v Kanadi, Forum, Iskana dela ter nacini migracije v Kanado, itd.

Na strani "Video Posnetki - News" so migracijski nacini v hrvascini kako v kanado, kako izpolniti obrazce in se vec!

Na strani "Linki z Informacijami"- so vse osnovne informacije o kanadi, slovenska drustva, slovenska banka, nepremicnine, vozila, stanovanja v najem in se vec!

Z klikom na Slovensko zastavo (na desni strani spletne strani) - vas popelje na FORUM kjer so vse stare ter nove-aktualne novice in lahko odprete svojo temo.

Vse nove-bodoce clane obvescamo ter priporocamo da se registrirajo na spletni strani Canada moj..novi dom kakor tudi na forumu - zaceli bomo posiljat elektronko posto z zadnji novicami!

Zaradi ogromnega povrasevanja glede migracije v kanado ter prejemanje elektronske poste je nemogoce odgovoriti vsakemu posamezniku na cisto enostavna vsakodnevna vprasanja katera se ze nahajajo na forumu. Prosimo ce lahko preden posljete elektronsko posto prvo sami pobrskate po odgovorih na forumu ali pa odprete svojo temo. Z veseljem vam bomo odgovorili na vasa vprasanja!

Za vse ostale resne kandidate kateri si zelite migrirati v Kanado pa prosimo da posljete CV - Resume ter vam bomo odgovorili in svetovali pri najboljsem nacinu migracije v kanado.

Hvala za razumevanje!

SloCanTeam

« prejšnja 1 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Če bi norci leteli, bi
Odhod v tujino kljub urejenemu
hja....jst tud šla na križarjenje
prvič bom potovala z letalom
Živjo, če bi rad/a dodatno
Kje ste pa kupili karte
Je kdo bil ta čas
Ko prebiram take spame, ki
Prebral sem celotno temo od
Prebral sem celotno temo od
Janez, trnutno ne moreš kupiti
<a href="http://www.airportljubljana.co/">Airtrail Slovenia</a>
Hej Megica, a se lahko slisiva,
Pozdravljen! Zanima me, ali se
... zanima me nakup nepremičnine
tenerifi. sedaj bi izbrala la
ČIst simpl.. kateri otok vam
ČIst simpl.. kateri otok vam
bangkok da cepljenje ne
zdravo. mene pa zanima, če kdo
ADMINISTRATOR TAKOJ ODSTRANI TAKE SMETI! Banda
Prosim za nasvet. Myanmar -
Ali so študentske letalske karte cenejše od rednih?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

07.05.2011 - 07.05.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™