Kam te nesejo krila?

Working holiday viza - spet

Dodan: 23.02.12 @20:32:27

rok

Gost

Cau,

na strani nekje piše da se vize enoletne WHV odprejo aprila 2012, novih 100..potem pa sem pobrskal malo po njihovi strani in našel tole:

http://www.immigration.govt.nz/migrant/stream/work/workingholiday/howdoiapply/default.htm

To pomeni da se zdaj že vse izpolne in pošlje na njihovo ambasado na Nizozemsko (če sem prav razumel) in potem čakaš do aprila in vidiš če si dobil ali ne? Ali je treba počakati do aprila in se na njihovi strani odpre kak novi link kjer se prijaviš?

Če je že kdo vzel to vizo bi bil zelo vesel če mi pojasni

lp

0     0

rok

Gost

Za Novo Zelandijo sem pozabil napisati

0     0

Katja

Gost

Živjo! tudi jaz sem imam letos namen prijaviti za working holiday vizo... jaz sem razumela tako, da lahko že pred 1.aprilom pošlješ po pošti oz. se elektronsko prijaviš po 1.aprilu, ko se odprejo nove prijave (mislim, da ni neke bistvene razlike)... jaz se imam sicer namen prijaviti kar preko interneta.

0     0

Maja

Gost

Živjo, tudi jaz se bom letos skoraj gotovo prijavila. Prijaviš se lahko preko interneta ali pa preko pošte pošlješ prijavnico. Kdaj pa imate namen potem oditi na NZ?

Lp, Maja

0     0

Katja

Gost

Živjo! Jaz imam namen iti nekje septembra oz oktobra kaj pa ti?

0     0

ts

Gost

kaj gresta delat v NZ?

0     0

atmosphere

Gost

Cau,jaz imam namen tudi po septembru..ce se kdo misli naj kar poslje mail

0     0

Atmosphere

Gost

Aja moj mail:  atmosphere@yahoo.com

0     0

Atmosphere

Gost

atmosphereslovenia@yahoo.com

Se opravicujem za prejsnji mail,ga kdaj pozabim ker imam odprtega samo za ta forum.. Pa se preko telefona odpisujem

Ce kdo misli it naj me kar kontaktira pa recemo kako 

0     0

Maja

Gost

Jaz bi najraje šla oktobra ali novembra. Za koliko časa pa še ne vem, mogoče tudi za 1 leto

0     0

rok

Gost

jp, js tut mislm it nekje oktobra.. moj mail: hcmafaka@gmail.com

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 1 od 1

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20