Kam te nesejo krila?

POTOVANJE ZA PRVOMAJSKE 26.4.-5.5.

Dodan: 22.02.12 @20:15:25

Patricks

Gost

Maša mama mi je rekla da se nesmem pogovarjat s tujci :P

A zdaj boš rekla da ni dobra ideja

0     0

Maša

Gost

Hahaha... si me pa nasmejal zdle sej ti pravim, da mi piši na mail ... pa da se zmenimo potem katero destinacijo bi šli... sicer pa lahko tudi drug mail ustvariš, in ti ni potrebno dajat pravih podatkov, tako da boš še vedno anonimen hahha... dej piši, pa ne kompliciri

0     0

Patricks

Gost

Maša Nebom pa da mi glavo vkrei odšraufaš.

:P

P.S. Bom se potrudil.

0     0

Špela

Gost

Je kdo za kakšno Portugalsko v tem terminu?

0     0

blaz

Gost

kar nekaj nas je, dajte se vsi javit masi in dolcimo en datum, ki vecini odgovarja pa se dobimo na kavi in vidimo, kdo ma najboljse ideje... tudi za portugalsko magari

lpb

0     0

Tinna

Registriran uporabnik

jaz bi tudi kam šla in ful mi je fajn vidt, da ste večina stari tam od 24 do 26 (če sem prav zaseldila). Men bi bilo ful všeč it v London, ker sem mela en podoben plan v mislih, samo druga opcija oz ideja kam bi šla v bližnji prihodnosti je pa Italija Rim, verona, toskana...kaj takega Ker ti izleti so res ful poceni drugače, tako kot slišim naokoli

Maša jaz te kontaktiram na mail

0     0

popotnik

Gost

star sem 27 let in rad potujem najraje z motorjem!če je katera  motoristka željna avanturističnega potovanja z motorjem i ni barbika ker ni placa na motorju za vso šminko nj se jav ps. veliko potujem prenočišča iščem bolj pocen če se pa da pa pogosto prespim v naravi ob motorju ni lepšega !

0     0

Kragulj

Registriran uporabnik

Živjo

Jaz sem razmišljal, da bi šel čez praznike v Maroko. Če je kdo zainteresiran, bo družba prav prišla. Predvideval pa sem iti od 21.4-5.5

0     0

Katja

Gost

Mene tudi Maroko mika

0     0

ich

Gost

Jst sm tut za Portugalsko, kšn Porto.. stara sm pa 24..

0     0

marjetica1987

Registriran uporabnik

Tudi jaz bi rada šla kam čez praznike in iščem kakšno zabavno družbo. Predvsem me zanima kakšna od evropskih prestolnic. Stara sem 24 let. Piši mi na marjetica1987@gmail.com

0     0

Andrej N.

Registriran uporabnik

Čao...

Meni pa diši Madrid... je kdo zainteresiran za praznike v Madrid? Letalske vozovnice so precej poceni z WIZZAIR iz Budimpešte. cca. 116 € povratna vozovnica. Kdo mogoče kaj zainteresiran? mail: anemec77@gmail.com

0     0

apchiha

Gost

Ej popotnik,

jst se ti zveseljem pridružim na motorju! Dej piši mi na: agatapetric@gmail.com Ma sem že sama mislila si en motor najet, pa bo za prvič tut kul.

0     0

Rožle

Gost

Jz sm za London, če koga zanima se lahko zmenmo za kaj. Dopuščam tudi druge možnosti, ker nekam ziher grem. Očitno smo pa vsi podobne starosti.

0     0

Rožle

Gost

Jz sm za London, če koga zanima se lahko zmenmo za kaj. Dopuščam tudi druge možnosti, ker nekam ziher grem. Očitno smo pa vsi podobne starosti.

0     0

aannaa

Gost

Pozdravljena,

jaz bi sla z agencijo na izlet Nurnberg in nemska romantična cesta. 28.4.-1.5., lahko se dogovoriva tudi za kakšno drugo destinacijo.

lp

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 2 od 2

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20