Kam te nesejo krila?

Workaway, Italija

Dodan: 18.02.12 @13:34:39

Ninnca

Registriran uporabnik

0 0

Pozdravljeni!

Najprej me zanimajo vaše izkušnje s spletno stranjo Workaway.info. Zasledila sem že nekaj pozitivnih feedbackov, sem se tudi že registrirala in vse, ampak ali dejansko so v redu ljudje tam gor?  Mislim predvsem v tem stilu, da se zmeniš potem pa recimo prideš dol, pa nikjer nikogar (da te tako malo okoli  prinesejo).  Vaše mnenja? Verjamem, da delujem zelo komplicirano, ampak bom šla prvič sama takole naokoli za dlje časa in imam nekaj pomislekov. Planiram sicer poleti, ampak sem že tako navdušena, da že zdaj čekiram ponudnike haha J

Najbolj me privlači Italija. Sicilija, Neapelj…samo mi je že veliko ljudi reklo, da je tam ful mafije. Pa da ni varno, da grem sama, ker se lahko kaj zgodi. Je šel že kdo sam po Italiji pa kako je kaj glede tega? Doma so pa sploh glede tega čist prestrašeni, da se mi ne bo kaj zgodilo.  Aja pa še to, kako najlažje priti iz Sicilije do Neaplja? Za vlak vem. Kaj pa kakšna ladja? Če ima kdo kakšno spletno stran na zalogi glede tega, se toplo priporočam J

Najlepša hvala za vsa mnenja, izkušnje in tudi ostale (mogoče malo manj uporabne) odgovore!

Lep pozdrav, Nina

hmhm

Gost

0 0

kokr jst vem med neapljem in katanijom vozi trajekt... poguglaj

Giovanni

Gost

0 0

Na Siciliji sem bil večkrat.  Sirakuza je lepa, Catania tudi.., je predvsem bolj živa.

Palermo pa mi je bil preveč divjii in malo nevaren mi je deloval, čeprav sem bil tam samo par urc.

Iz Napolija v Cataniijo oz. Palermo vozi najbrž Grimaldi lines in Grandi Navi Veloci..

Auguri!

OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 1 od 1

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20
M: 041 721 511

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40
M: +385 99 488 63 40
F: +385 1 488 63 45

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

Delovni čas:
Od ponedeljka do petka: 8:00-17:00

Najdeš nas v Ljubljani, Novi Gorici in v Zagrebu.

Informacije za plačilo