Kam te nesejo krila?

V marcu Azija?

Dodan: 17.02.12 @22:15:18

J

Gost

Bi šel kdo kam v Marcu, Myanmar, Tajska, Filipini, Vietnam? CCA 17 dni. Resni prosim!

0     0

iza

Gost

Ja, dj... mal bolj konkiretne infoi povej, pa bojo konkretni odgovorui, kere drzave, a mas karyop ze kupljeno... sem v aziji, ce bi me tvoja zelja zamikala, sem v hipu tam....

0     0

tina

Registriran uporabnik

Prvič potujem na Tajsko, pa še to sama, tako da sem kar malo v skrbeh kako se bom znašla sploh prvi dan, ko priletim v Bankok. Kam se naj obrnem na cenovno ugodno prenočišče, kjer bo vsaj topla voda , ker na netu berem razne stvari o hoslih. Zato bi mi info o prenočitvi z imenom hostla, lokacijo in ceno zelo prav prišla. Če pa gre še kdo dol, bi se pa z veseljem pridružila. Potujem 3.3.12 iz Benetk. Hvala lepa.

0     0

S

Gost

J, jaz bi sel, daj email da ti pisem

0     0

traveler

Gost

@Tina, jaz grem dol kak teden kasneje - 10.3. (Tajska, Laos,..), pa se mogoče lahko kje dol srečamo..  Drugače pa srečno pot!

0     0

vijol

Gost

hej, jaz prispem 10.3 v KUala Lumpur in grem naslednji dan z vlakom do Bangkoka, se tudi lahko srecamo pol. Ce je kdo za - moj mail je spletnonakupovanje@gmail.com

0     0

iza

Gost

Trvaveller, vijol, je kdo za potovanje v dvoje?

0     0

vijol

Gost

oj, jaz sem zagotovo za, ce se da uskladit, nekih ne vem kakih nacrtov se tak zaenkrat nimam, sem zelo prilagodljiv, tak da ce ces mi pisi na mail moj al svojega napisi pa se kontaktirama

0     0

traveler

Gost

Iza, vijol se za, družba vedno dobrodošla Lahko se več zmenimo preko maila: koviano@hotmail.com

0     0

iza

Gost

Ja, kaj to vidva skupaj potujeta?

0     0

traveler

Gost

Iza, ne potujeva skupaj, jaz v drugi polovici marca, vijol je dol že prej.. Kaj pa ti, tvoji plani?

0     0

iza

Gost

Aja, nekak sem razumela to tako!

Jaz sem v Indiji in cakam na navdih za skok kam drugam

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 1 od 1

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20