Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 17. 02. 2012 @21:37:55
cheque Ryanair
s
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Pozdravljeni,

leteli smo z ryanairom na Sardegno,vendar se nismo uspeli vrniti na določen datum ker je bilo letališče zaprto.Ponudili so nam naslednji let,kar smo tudi sprejeli.Nato smo po faxu poslali dopis in račun za nočitve do naslednjega leta.Presenetljivo hitro so nam odgovorili da nam bojo povrnili eure s čekom v 10 delovnih dneh na domači naslov.A ima mogoče kdo iskušnje s tem?Ček dejansko pride in za kakšen ček sploh gre?

hvala

Dodan: 18. 02. 2012 @04:58:40
Re: cheque Ryanair
carniolan
Registriran uporabnik

To je klasicen bancni cek njihove firme, ki ga das v inkaso svoji banki, ki ti ga izplaca po nekaj dneh oziroma ti na tvojem bancnem racunu kreditira za znesek , ki je naveden na ceku. Seveda pa imas z inkasom tudi stroske, ki gredo za en bancni cek ce ni iz Eurolanda tudi za 28.50 € visok znesek

Dodan: 18. 02. 2012 @08:59:48
s
Gost

Ma hvala za odgovor,neki bomo dobili nazaj,me preseneča njihov pozitiven odgovor ker je blo za zaprtje letališča kriv sneg

Dodan: 19. 02. 2012 @10:43:18
Niky
Gost

Sneg v Trstu ali na Sardiniji?

Dodan: 19. 02. 2012 @20:39:29
s
Gost

Alghero Sardegna 1cm snega in leda,skoraj 3 dni zaprto letališče.

Dodan: 19. 02. 2012 @20:47:33
whoknows
Gost

ja samo to so za tam izredne razmere... ne verjamem da imajo kakšne pluge ali odmrzovalce na tem letališču...

če bi bil sneg in posledično zaprto letališče v trstu ali benetkah, pa bi se vračali iz sardinije, potem vam gotovo ne bi vrnili denarja.... to je logično...

Dodan: 20. 02. 2012 @10:02:18
s
Gost

Sem klar pogosto na tem delu Sardengne in obstaja celo en pregovor da so v Algheru najbolj leni ljudje v Italiji (nekako podobno vicem o črnogorcih ) ker so bile take razmere že en vikend prej.Blo je res sam 1 cm snega,tako da ni rablo pluga...sam posipat,Očitno imajo premalo morske vode da bi sol proizvajali .Se pa strinjam da je varnost na prvem mestu in pohvalna poteza Ryanaira.

Dodan: 20. 02. 2012 @10:10:43
Klaudija
Registriran uporabnik

1 cm na Sardiniji ni niti približno enako, kot 1 cm pri nas. Pa ne rabijo biti leni, ampak so enostavno nepripravljeni. Jaz sem bla tudi enkrat na Irskem, ko je snežilo. Meni se niti ni zdelo da bi bilo dovolj snega za enega poštenega snežaka, je pa cela Irska bila v izrednem stanju polne 4 dni - zaprta letališča, zaprte ceste ipod. V takih situacijah je za prilagajanje potrebno še kaj več kot pa plug in sol.

« prejšnja 1 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
hvala za info.kaj razgovor bo
http://www.budgetair.ie/ http://www.skyscanner.net/ http://www.momondo.com/   Tle maš linke pa si
jaa,, itak da bi šla
davke (od dohodnine) v sloveniji
Pozdravljeni!   Iščem najugodnejšo letlasko karto iz
V Avstraliji je skoraj nemogoče
Tomi, bi pa moral kaj
OMG, ti se ne usajaj
ponco   v au bos tezko dobil
Oj http://nahrbtnik.blogspot.com/2013/06/gremo-na-kubo.html http://www.mphoto.si/popotovanja/cuba-2012-2/ Lp
Kuba je blizu Amerike.
50.000 za indijo ni malo.
Za info... Flyawaybylla@gmail.com
Danes smo se vrnili iz
mene iteresira Španija,a okviren plan
Drugace pa seveda naokol potovat
Misljeno je eno in drugo
Pozdravljeni! Čez dober mesec potujem na
aja! pa če morda koga
no saj zato, samo sem
kva si beden.. tega nisem
Kako poteka rezervacija letalske karte?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

09.04.2011 - 09.04.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™