Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 17. 02. 2012 @10:06:17
tajska julij 2012
Pika
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Zdravo!

S fantom greva na Tajsko za 3 tedne v juliju in me zanima, kako je z vremenom. Ne vem, ali naj greva na južne otoke, ali kar tiste blizu Bangkoka - Ko Mak, Ko samet,...? Sem prebrala na forumu, da je v monsunskem obdobju na Z strani deževno ... Kateri otok pa priporočate za bolj umirjen dopust, da ni prehudih žurk in z možnostjo snorklanja z lepimi plažami?

Hvala za odg.!

Dodan: 17. 02. 2012 @22:26:58
Re: tajska julij 2012
sandra
Gost

Predlagam Koh Tao, Koh Samui in Koh Phangan.

Dodan: 17. 02. 2012 @22:50:06
bors
Gost

Zivjo

Ali mogoce rabis Lonely Planet Thailand? Ga prodam in je cisto nov in zadnja izdaja(Feb. 2012). Ugodno.

lp

Dodan: 18. 02. 2012 @08:43:57
Dalibor
Gost

Predlagam Koh Maak za miren dopust v kombinaciji z Koh Changom

Dodan: 02. 03. 2012 @21:45:27
mmihas
Gost

kupim jaz Lonely planet.  mmihas@gmail.com

Dodan: 05. 03. 2012 @09:17:43
ditag
Registriran uporabnik

zanima, kje bosta rezervirala karte, namreč glede na to, da je to obdobje nizka sezona so karte dokaj drage, pod 600€ nisem zasledila nobene, hvala za info

Dodan: 07. 03. 2012 @10:32:28
biba
Gost

Živjo!

Poglej pri Quatarju. Js sem dobila karte za julija za 450eur. Če štartaš zadnje dni v juniju, so karte cenejše, kot če gledaš prve dni julija.

Dodan: 13. 03. 2012 @15:09:45
??
Gost

Oj, sva jih dobila za 470 evrov s Qatarjem iz Benetk za konec junija jeeeej Se splača skoz čekirat! lp

Dodan: 13. 03. 2012 @16:18:15
Tajska julij 2012
Tai_Anna
Gost

Živijo!

Krasno da sem zasledila tole temo! In sicer, imam par vprašanj pa upam, da mi bo kdo pomagal, oz. svetoval. (Se opravičujem vnaprej če bom preveč offtopic)

S kolegicami in kolegi (recimo skupina 5-6 mladih) smo se ogromno pogovarjali da bi šli na skupne počitnice nekam malce bolj daleč. Ob šoli pridno delamo, tako da imamo našparan denar, sicer pa če nebi bilo dovolj bi nekaj zagotovo prispevali tudi starši (hm, kaj bi le porekli na naše potovanje tako daleč...). Veliko smo seveda razmišljali o teh t.i. luksuznih in eksotičnih destinacijah, sedaj pa sem ravno naletela na vaš forum, kjer vidim ceno za Tajsko za samo 450€. Glede na to da sem nekakšna 'leaderka' naše skupine in da sem do sedaj vedno jaz urejala naše izlete v lastni režiji (Šli smo na Dunaj, pa v Paris pa v London in Benetke) sem se seveda vedno poglobila v vse te zadeve, ampak Tajska in tale eksotika, v teh vodah sem čisto sveža... Tukaj bi potrebovala pomoč tistih bolj izkušenih.

Kaj menite, ali si naj sploh izberemo Tajsko? Ali smo morda za kaj takšnega preveč neizkušeni? Nismo neki popotniki, v tistem res pravem smislu, da bi raziskovali države po dolgem in počez. Trenutno se nam kaj takega ne dopušča - na Tajsko bi šli zgolj na 'naš mini maturanc' če se tako izrazim. Skratka res na počitnice in poležavanje, pa tudi da spoznamo svet drugje... Ne samo Europe. (Upam, da me ne boste razumeli napačno, nismo nekakšni bogati razvajenci, vendar samo enkrat se živi in glede na to da smo še zelo mladi, bi radi uživali in pa šli končno nekam, o čemer smo do sedaj samo sanjali)

No da se vrnem nazaj k temi, nimam pojma kako naj se lotim 'načrtovanja našega potovanja' in glede na to da so vso stvar za potovanje prepustili meni... Jaz sem avanturistka, ni me strah, me pa skrbi kako bi se znašli ostali, kaj vse se lahko na takšnih potovanjih pripeti,... Seveda ni težko dati denarja za letalsko karto na Tajsko, presneto dobro se sliši, ampak če je to v lastni režiji, potem pridejo tukaj še ostale stvari, od prenočišča, hrane, zavarovanja,... Ampak če bi pa šli z agencijo, pa ne vem, je pa drago... Ampak smo vsaj 'na varnem' imamo svoj hotel, vodiča in smo lahko res brezskrbni. Sem skeptična v glavnem.

Torej kako se VI, tisti, ki se odpravljate na takšna bolj eksotična potovanja, lotite načrtovanja v lastni režiji, je moje prvo vprašanje. Kako potem s prevozom iz letališča, ko prispeš, kako najdete hotele? Koliko dni ste tam, koliko računate da boste potrebovali 'žepnine'?

Vsakega odgovora bom zelo vesela, naj bo kritika ali samo nasvet.

Lah korn

Dodan: 13. 03. 2012 @22:23:18
maya
Gost

Tri leta zaj sem bila na Tajskem. Nekaj dni v Bkk in potem na vzhodnih otokih.

Tajska je najlažja država za potovanje. Najbolj se vam splača karte kupit pri letaksi družbi in si organizirat vse v lastni režiji. Malo prečekiraj forume in lonely planet preberi.

Ko prideš v Bkk imaš na vsakem voglau hostel, ob hostlih pa agencije, ki ti nudijo izlete, prevoze do otokov, itd. Skratka vse se ponuja kar samo od sebe.

Tajska je zelo lepa in če se odločite zanjo vam ne bo žal.

Dodan: 14. 03. 2012 @10:48:18
Nahrbtnik
Registriran uporabnik

Pa kje dobite te cene? Na strani Qatar Airways je najcenejša cena v začetku julija 277 EUR * 2 in povratek avgusta =  cca. 555 EUR.

Cene odhoda konec junija so še nekoliko višje.

Dodan: 14. 03. 2012 @13:49:52
??
Gost

Jaz sem rezervirala preko letalske.si Od začetka je tudi meni kazalo cca 700 evrov, potem pa sem nekako ugotovila, da če najprej vpišem relacijo in datum, mi poišče lete, ki so dražji. Iz tiste strani s poiskanimi leti sem kliknila na home, še enkrat vpisala relacijo in datume, ter kliknila more search options, kjer sem izbrala čisto spodaj lowcost flights al nekaj podobnega. In tam je blo pa kar naenkrat ceneje Ni mi čisto jasno, ker ne uspe vedno, ampak uselo mi je rezervirat karte.

Dodan: 14. 03. 2012 @23:18:21
Tai_Anna
Gost

Maya super si! Če bi lahko, bi te prosila za zaseben kontakt, da te lahko še kaj več vprašam?

Dodan: 15. 03. 2012 @12:12:32
bob
Gost

Tai_Anna, Tajska je idealna predvsem, ker se je lahko lotiš na kakšen način ti pač ustreza... lahko si skoraj vse že od doma rezerviraš in splaniraš, lahko pa vse urejaš tam in sproti, oboje je ko gre za Tajsko res enostavno. Verjetno bi bila prva opcija za vas boljša, sploh ker bo verjetno pri nekaterih ali pa vsaj pri starših kr strah pred takšno potjo.

« prejšnja 1 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
kaj ce bi pustila mail?
hejlaaa.. js bi tudi šla v
ojla!  Mene pa zanima, če so
Gre še kdo januarja na
Ojla! Moj mejl je jakanemo@gmail.com je
Black_mamba o kakšni vrsti dela
V DC-ju se pozanimaj za
Iščem sopotnico za počitnice v
Zivim v Bangladesu. Trenutno sem tu
Iščem sopotnico za potovanje na
Na otoku so bankomati samo
lj-london z ryanairom nemogoče, najbrž
Pozdravljeni, kupljeni imam povratni letalski karti
V kateri državi pa? Kako
Ima kdo mogoče izkušnje z
Mene zanima, če mi kdo
Tudi jaz razmišljam o potovanju
Hejla. Napiši svoj mail, pa
Iščem družbo za backaking potovanje po južni
Kako poteka rezervacija letalske karte?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

14.05.2011 - 24.02.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™