Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 27. 02. 2012 @19:00:05
Re: Placa v Londonu
Ptic
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Jaz ... ni se ti treba nič na embasadi zmenit pa niti prijaviti na worker registration scheme, izgleda se je zaprla 30 aprila 2011 stran pravi da vec ne rabimo prositi za dovoljenje izgleda da lahko zacnes kar delat ni problemov.

http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/eucitizens/rightsandresponsibilites/

Glede sobe je kak si najdes nekateri te bodo verjetno prosili za kopijo delovne pogodbe, pa prav gotovo boš moral pustiti varščino v zensku enomesečne najemnine, nekateri celo prosijo za priporočila od bivših sostanovalcev lol (agencije).

Muki: Ja kot je Jaz rekel k je kilo (tisoc), sicer pa jaz vec nisem v VB dal sem odpoved septembra 2010 nazaj grem le ce dobim sorazmerno dobro ponudbo za delo, sicer pa je meni Brazilija prioriteta anglija je vedno bila le prehodna dezela, sedaj delam v LJ.

Dodan: 27. 02. 2012 @19:09:47
jaz
Gost

In kako potem usatnove vedo od kdaj do kdaj si tukaj?? Rekel si namrec, da lahko po 1 letu dobis potni list Tega ne razumem...

hvala

Dodan: 27. 02. 2012 @19:25:19
Ptic
Gost

Saj imaš NIN številko a ne? To in bančni račun rabiš da začneš delat, pod NIN se ti odtegnejo dodatki za zdravstvo in pokojninsko ... Dve leti nazaj si se moral registrirat po worker registration scheme sedaj pa to več očitno ni potrebno. Kako oblasti vedo da si v Angliji ko si prestopil mejo si pokazal pasoš če je zabeleženo ali ne po mojem itak nima veze, saj itak moraš podjetju predložiti kopijo potnega lista ob zaposlitvi a ne, to te oni prijavijo očitno.

Glede enega leta za stalno prebivališče pa nisem več ziher, pozanimaj se sam saj ziviš tam, moral bi vedeti več kot jaz ... Sedaj smo polnopravna članica EU, angleško vlado bolj zanimajo ljudje izven unije ki se tam švercajo ali pa so na študentski vizi (indijci, pakistanci itd) ... tebi se ni treba nic bati.

« prejšnja 1 2 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Zdravo. Če ima kdo kakšno
vlak oz. bus namesto vlaka
Zdravo, kupim LP Bali &
Spoštovani.  V mesecu okrobru potujem z
Živjo Rok, sem poslala mail!
Mene zanima, če imam jst
..greš sama ali potuješ s
individualne ure te zanimajo?
..greš sama ali potuješ s
MOJ EMAIL JE ena.nature@gmail.com
Zdravo! Še nekdo, ki bi
Zdravo! Še nekdo, ki bi
ŽIVJO. RABILA BI STATUS ŠTUDENTA.
Kupim moško odločbo za študentski
Živjo, Barbara,   pri nas je še
Priporočam Azurno obalo
Mene pa zanima, če je
Kje v G.Radgoni?in koliko?  
@lili, imaš kakšen konkreten kontakt
Pozdravljeni,  išem prevoz za dve osebi
Vpis je možen tudi v
Verjetno bi bilo najlažje jo
tanja000@gmail.com
kaj je s tem geoss
Kaj je to elektronska karta?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

14.05.2011 - 24.02.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™