Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 16. 02. 2012 @14:17:09
Re: new york - september
matt
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

se opravičujem za mojo nevednost, čeprav res pa je, da iz nam okoliških letališč, pa vendarle ne pridemo za omenjeno vsoto, kar do NY.. kot si poslal link, je npr. karta iz amsterdama 202€, do katerega pa je potrebno priti in seveda ni zastonj.. mene je parkirišče in bencin do Zagreba stal dodatnih 70€, ampak ok.. ker sam veliko potujem in nisem nikoli imel priložnosti zaslediti takih kart, ali pač nisem te sreče, da bi potoval ravno takrat, ko je na "sporedu" taka ugodnost, (pa sem človek, ki se prilagaja cenam in ugodnostim in s tem posledično tudi datumom- veliko brskam za kartami!!!), se ti opravičujem, pa čeprav še vedno trdim, da iz LJ. ali ZAG, ali Benetk,, Celovca ali Graza ni karte, ki bi jo dobil za tako ceno.. za vsa ostala letališča, kjer je take karte mogoče dobiti, pa je potrebno do njih priti...

pa brez zamere, samo diskutiramo v upanju da, pomagamo bodočim popotnikom, ki se odpravljajo onkraj luže...

lp matt

Dodan: 16. 02. 2012 @15:12:07
MihaP
Gost

Takih napak je kar precej, verjetno tudi za naša bližnja letališča, samo premalo ljudi tako naključno išče pa se tega ne najde. Pri tisti "napaki" zgoraj se je dalo dobiti tudi iz Dunaja za 270€. Priljubljena finta pa je tudi, da se vzame recimo tri lete, npr. let Frankfurt-NY, NY-Frankfurt in NY-Washington, glej primer:

http://www.preisjaeger.at/15150/von-berlin-hamburg-oder-frankfurt-nach-new-york-und-zurueck-ab-181e/

ker potem sistem včasih pomotoma ne upošteva taks za čezoceanske lete in pridejo ven smešne cene. Zadnjega leta pa pač ne koristiš...

V zadnjem mesecu se je tako npr. dalo kupit karto Barcelona-Tokio-Budimpešta za 100€ (in to ne z Malevom). Do Barcelone pa greš lahko poceni z Rynairom.

Drugače pa je seveda res, da je 400€ ugodna cena do NY iz bližnjega letališča, o tem sploh ni dvoma. Zgoraj našteto so le zelo redke izjeme.

Dodan: 16. 02. 2012 @19:52:58
kiki
Gost

ravno zdaj vidim na sta karto za 460 €

Dodan: 16. 02. 2012 @19:53:39
kiki
Gost

aja termini ne ustrezajo ups >

Dodan: 16. 02. 2012 @20:06:02
MihaP
Gost

za kateri termin pa iščeš?

Dodan: 16. 02. 2012 @21:25:00
North Storm
Gost

MihaP iskrena hvala, da si delil z nami te informacije o poceni vozovnicah. Zanima me ali mogoče veš če se error fare ponudbe dobijo samo preko expedia.de in ali obstaja kakšna spletna stran oziroma forum, kjer se objavljajo akutalne error fare ponudbe?

Dodan: 16. 02. 2012 @21:39:28
MihaP
Gost

jaz poznam tole: http://www.exbir.de/ seveda pa ti extremno poceni leti niso na voljo ravno vsak dan, pa še stran je bolj vezana na nemške kupce. Še avstrijska podobna stran http://www.preisjaeger.at/urlaub-freizeit/fluege/

Dodan: 16. 02. 2012 @21:48:19
North Storm
Gost

Vem, da so to ponudbe, ki jih ne dobiš vsak dan, zato jih ne bi rad zamudil :-). Hvala za odgovor.

Dodan: 16. 02. 2012 @23:11:15
poceni leti
flyertalk
Gost

da se še sam vključim v to debato....

take karte seveda obstajajo in niti niso tako redke kot kdo misli, le da gre ponavadi za opejaw lete...

pa še nekaj, niso to samo t.i. error fare, ki so posledica določenih sistemskih napak - so tudi druge vrste kart oz. t.i. tihi marketing let.družb, kjer določena let. družba da ob določenm času na trg za nekaj dni izredno poceni dumpinške cene kart, ki pa jih "ne sme" uradno oglaševati...

vsekakor nima expedia.de kakšnega posebnega privilegija nad takimi poceni kartami

sam uporabljam zelo veliko take posebno ugodne karte, pravzaprav sem jih v preteklosti še veliko več, od ultra last minute, errorfares, aircourier (prenašaš nujne dokumente, rez.dele ipd, ki morajo biti dostavljeni), posebne akcije let.družb ko odpirajo nove linije, nekoč stand-by lete ipd,itd.... tega je zelo zelo veliko...

nekaj mojih cen iz nemčije: do maldivov 108€, do mauriciusa 198, do bangkoka (oneway) 99€, openjaw Madrid-New York-Miami-Madrid za 150, gambija 150, islandija 40, new york pred kratkim iz Italije 196€, itd....  vse karte so povratne (razen BKK) in z vsemi taksami!

ker veliko spremljam spletni trg poceni letov in vse pomembnejše letalske forume, sem videl/prebral še veliko drugega, npr lete (error) po ameriki za 1$, do ZDA za 90€, itd....

sweet dreams

« prejšnja 1 2 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Hej a je mogoče kdo
Ce koga zanima, sem nasel
Jaz sem preizkusila cel kup
aha, super da vem. hvala
Sara hvala! Hmmm...jah, če je
omejitve teze prtljage na letalih
mene zanima,,, kam ti lahka
Hej je mogoče kdo zainteresiran-
čevapčiči s skuto v palačinki
Kdo sploh še uporablja te
100%, mi skoraj vse tam
Priporočam ogled filma The Passage.
ALI IMA KDO IZKUŠNJE S
Konec junija se skupaj z
Iščem sopotnika/sopotnico na potovanju v
za kolk časa pa, kok
Zdravo,   dne 27.4 grem v Munich,
Kako do ISIC izkaznice?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

02.04.2013 - 11.05.2014
02.04.2011 - 31.12.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
11.04.2013 - 29.05.2014
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™