Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 25. 02. 2012 @09:24:20
Re: zda
MihaP
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

pa ša povprečne vremenske razmere (na primeru Las Vegasa, ista logika pri drugih mestih, po celem svetu)

http://www.holiday-weather.com/las_vegas/averages/

Dodan: 25. 02. 2012 @18:25:41
Albert
Gost

Thnx. Ali mogoče veš ali je potrebno v Anthelope Park obiskati izključno s skupino pod vodstvom lokalne agencije ali gremo lahko sami v lastni režiji ? Cena obiska na osebo ob 11:30 je namreč 35$ za 2 uri.

Dodan: 28. 02. 2012 @19:35:30
Rolando
Gost

Zanima me še nekaj:

8. dan: 6h dolgočasne vožnje po avtocesti. Lahko gresta ta dan v Calico namesto 2. dne.

Bolj kot gledava, več bi rada zajela v ta najin program, zato me zanima, ali je sploh realno, da v ta dan od LV do Fresna zajameva na kratko vsaj Death Valley ali pa Sequoia NP? Ali obstaja preko Death Valley direktna povezava do Fresna ali bo to 15 marca zaradi zime težko izvedljivo?

Pri obisku Grand Canyona pa me zanima, kateri del je lepši za videti pri najinem pomanjkanju časa?

Ostala vprašanja pa verjetno še sledijo in sem že sedaj hvaležen za vsako mnenje

Dodan: 29. 02. 2012 @08:48:58
MihaP
Gost

@Albert: Upper Antelope Canyon (bolj znani in načeloma lepši od obeh) je dostopen samo v sklopu skupine - uradno zaradi tega, ker je na področju indinjaskega rezervata.

@Rolando: Death Valley bi šlo, je pa 2 uri vožnje več. Do takrat bosta že sama dobila občutek, koliko vožnje vama je preveč. Kakšne posebne direktne povezave do Fresna ni, sicer je tam možno iti po cesti 178, kar skrajša pot za 20km, a časovni je po avtocestierjetno še bližje. Sequoia NP ne bi svetoval, je precej ovinka po slabih cestah, verjetno bo še precej snega, pa tudi sekvoje bosta videla naslednji dan v Yosemite NP (Mariposa Grove).

Grand Canyon - ta dan imata v bistvu še največ časa. Gresta mimo južnega roba (South Rim) in se ustavljata na razglednih točkah. Na netu si lahko že sedaj sprintata prospekt na spletni strani parka, kjer je lepo opisano, katere točke so najbolj zanimive. Na koncu ceste ob robu kanjona parkirata v "GC Village" in gresta z brezplačnim avtobusom do točk, od koder je najlepši sončni zahod (daleč najboljši čas za ogled kanjona), potem pa v temi 1h do Williamsa.

Dodan: 03. 05. 2012 @14:08:44
Rolando
Gost

Na žalost mi prej ni uspelo, a bi se želel zahvaliti tebi Miha za vse nasvete, ki so se v praksi na najinem potovanju po zahodni obali in NP izkazali za 100% zanesljive. Tudi po tvoji zaslugi je šlo vse kot po maslu, predvsem pa sva bila zelo dobro pripravljena na celotno pot. Hvala še enkrat, če pa kdo rabi kakšen nasvet, lahko pomagam tudi jaz

Dodan: 03. 05. 2012 @14:28:51
MihaP
Registriran uporabnik

me veseli, da sta se imela lepo. Napiši kaj več, vabim pa te tudi, da na nam pot predstaviš še na "mojem" forum Severna Amerika.

blog.posvetu.si

« prejšnja 1 2 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Živjo, Prodajam STA bone (10x100&euro za
hej! zanima me kje si
Zaradi nepredvidenih dogodkov prodam letalsko
sama sem se prijavila na
Ima kdo izkušnje s kolesarjenjem
moje izkušnje z družino v
Živjo! Mene samo zanima, kaj je
če dobr pofafaš se da
Eno vprašanje....mogoče obstaja v slovenji
V začetku septembra potujem v
Iščem kako prijetno žensko družbo
Rado,če si pripravljen iti zraven
Draga GranCanaria tudi sama imam
Pozdravljeni,    mogoče sem malo preveč optimistična.
Ce kdo najde kakšno slovensko
Hej, mene samo zanima preko
Katarina - po novem se
Super hvala vsem za informacije
Zanima me, ali pri Emirates
Iščem družbo za potovanje po
travelodge in premierinn verigi...to je
iz vaših  izkušenj,kje bi se
pozna kdo to firmo iz
Od 26. 07. naprej grem
Kaj je to elektronska karta?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

23.04.2011 - 01.03.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™