Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 09. 01. 2012 @17:22:21
Indonezija: Java in Bali
mish
Registriran uporabnik
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Konec junija se odpravljam (prvič) za mesec dni v Indonezijo. Imam LP vodnik (SE Asia on a shoestring), vendar bi mi kak nasvet iz prve roke prišel prav! Letim v Jakarto in potem naprej v Yogyo. Zanima me, če je že kdo šel na podobno potovanje? Kaj si je vredno ogledati?? Ali si moram prenočišča rezervirati vnaprej? Osredotočila se bom predvsem na vzhodno Javo (Bromo, Borobudur..) in Bali...želela bi tudi na Komodo, mislite, da bo dovolj časa (30 dni). Nazaj letim iz Balija. Kakšna cepljenja priporočate? Je cepljenje za hepatitis a in b potrebno? Imate še kakšen nasvet? 

Dodan: 10. 01. 2012 @09:43:16
Re: Indonezija: Java in Bali
helena
Registriran uporabnik

pobrskaj malo, noro se piše o tem na tem forumu 

Dodan: 10. 01. 2012 @11:31:10
J
Gost

Če ti kaj pomaga:

http://jasnagrevindonezijo.blogspot.com/

Dodan: 10. 01. 2012 @14:41:09
kiki
Gost

java in bali 30 sni je več kot preveč

nimaš kej delat tam....odvisno kak tip si...

jaz sem letel iz jakarte do yogje in pol vzel kar trip do balija...

bromo, kawah iljen in bali....tko da j blo to to

ni blo tok derago ene 4 dni vzame trip...

cca 100 € mislim da je blo. nek takega

Dodan: 13. 01. 2012 @13:19:55
mirko
Registriran uporabnik

uporabi avionsko linijo Bali-Labuan Bajo,v portu najdi prevoz do otoka Rinca,tu vidiš enako ali celo več kot na Komodu.Če te še kaj zanima pa mi pusti email.

Dodan: 15. 01. 2012 @21:29:06
Maja
Gost

Zdravo,

jaz sem bila na tudi na Baliju in Javi, prenočišča sem rezervirala sproti, ker se da pogajati za ceno in dobiti res poceni nočitve. Jaz sem sicer turo iz Balija do Jave (jogje) vplačala kar preko njihove državne agencije, je še najbolj zanesljiva-Perama, in so bile tudi nočitve vštete v ceno: http://www.peramatour.com/80-Special%20Tour-Ijen-Bromo-Tour.html#

Mogoče boš našla tudi kaj zase.Meni je bila zelo všeč tura. Sigurno priporočam Ljen in Bromo, Borobordur, Sultanovo palačo. Za Bali pa sem že doma, od prijateljev dobila priporočilo za vodiča iz Balija, ki mi je tudi pomagal najti cenejša prenočišča. Je zelo zanesljiv in super vodič. Če te zanima voden ogled in potrebuješ kontakt ti ga lahko pošljem.

Jaz se nisem cepila, časa mislim da imaš dovolj, jaz sem v 30. dneh videla Bali, Javo, Lombok in Gilije, pa še bi se kaj dalo, vendar sem želela tudi kaj oddiha.

Dodan: 15. 01. 2012 @21:33:47
Maja
Gost

Ups, se popravljam, v turi s Peramo niso bile vštete nočitve. Pripeljejo sicer celo skupino v ista prenočišča, vendar se da pogajati za ceno. Pod Bromom je bila recimo soba za 2 za 9dolarjev.

Dodan: 19. 01. 2012 @22:06:10
Bali
Gost

Mene zanima ista varjanta, vendar prej, konec februarja, začetek marca. A se še da dobiti ugodne karte za ta termin ? S punco bi šla za 2-3 tedne, najbolj naju interesira borobudur, znan vulkan (merapi?)  in jogyakarta potem pa na oddih na bali.

Najbolj bi bil vesel, če je kakšna možnost direkt na Bali, pa potem cca 4 dni pred koncem kakšno organizirano vodenje na Jogyakarto, ogled znamenitosti z njimi in polet proti Europi? Je že kdo potoval tako? Ker dol nimam želje najemat skuterja in se vozit nekaj ur do borobudurja in ostalih stvari.

Je kakšen direktni let na Bali iz EU ?

hvala,lp

Dodan: 20. 01. 2012 @17:46:25
J
Gost

1.-21.marec: Jakarta-Benetke: Emirates: 566€ (tudi datumi +/- nekaj dni), kar je kar ugodno.

Direktni let na Bali ne obstaja (tudi v Jakarto ne - spot over v Dubaju ali kje drugje).

Letiš pa lahko iz Jakarte v Yogyakarto ali na Bali (AirAsia ima ponavadi ugodne cene).

Dol si vse izlete lahko zrihtaš v agencijah.

Jaz sem malo više nalepila link mojega bloga, pa malo preberi, ker sem si ogledala podobne stvari, kot jih omenjaš.

Dodan: 19. 02. 2012 @18:56:47
saxa
Gost

Pozdravljeni

jaz grem na bali junija zanima me če veste kaj več o baliju kaj se splača pogledat in če se moram cepit, če so kaki vodiči po baliju in kje in kam na kosilo.

lahko kjerkoli?

Dodan: 19. 02. 2012 @21:02:06
manja
Gost

jaz sem priletela v Jakarto in šla z vlakom (nore vrste in poglavje zase) do Yogjakarte od tam sem ločeno kupila obisk Burubudurja s predstavo, Prambanjan in odhod na Bali z vmesnim obiskom Merpatija. Imaš precej agencij v Yogji. Na Baliju sem bila v Lovini (delfini, črna mivka na plaži), Ubudu in Kuti. Vmes še na Gilijih. Vse to v dveh tednih. Prenočišč se ne splača rezervirat. Vse kupuj s čim manj posredniki - čimbolj na licu mesta.

Če te kaj zanima bolj podrobno kar vprašaj.

Uživaj!!!!

Dodan: 19. 02. 2012 @21:05:19
manja
Gost

aja cepljenja: jaz sem ceplena le za hepatitis a (ki ga dobiš v vodi) za hepatitis b pa ne (dobiš s prenosom telesnih tekočin). Cepila sem se zaradi slabih izkušenj iz Egipta in od takrat nisem imela nikoli prebavnih problemov (morda sreča, morda cepljenje) pa sem bila poleg indonezije še na Tajkem in na Kubi.

Dodan: 13. 03. 2013 @16:39:50
Andro
Gost

Vem, da sem kako leto v zamudi, bi pa vseeno vprašal, koliko cca bi potreboval za 30 dni potepanje od Jakarte do Lomboka in Gili, spanje in potovanje nič fensi, pa kar se splača videti?  

Dodan: 20. 03. 2013 @10:28:28
Ines
Gost

Zdravo.

Pred 2 leti sva bila s fantom 21 dni na Baliju. Stacionirana sva bila v Sanurju (apartma), najela sva scooter in se vsak dan vozila nekam. Otok je zelo majhen in se vse da v enem dnevu. Sva pa prevozila celoten otok .

Mogoče je bila najdaljša vožnja do vulkana - cca 2h (ne spomnim se točno), ampak itak imaš postanke vmes.

Bali je super!!!

LP

Dodan: 20. 03. 2013 @13:24:09
bali
Gost

A se splača vzet tole karto do jakarte, ki jo ponuja STA? Mislim, da je to ugodna cena, ne? En mesec, kolikor velja karta, bi moralo biti dovolj za ogled Balija, Jakarte, Borobudur, bromo,komodo in ostale znamenitosti, ter kak dan, dva za počivanje ?'

Kakšne so pa cene dol za notranje lete, vstopnine, kolikor mi je znano hrana in prenočišča niso draga, baje precej poceni.

Hvala,LP

Dodan: 11. 04. 2013 @12:29:17
mami
Gost

ne vem za kdaj iščeš karte, ampak poglej na www.momondo.com, www.skyscanner.com , pa Emirati (njihova spletna stran) imajo tudi ugodne ponudbe (se pravi okoli 600&euro, samo glej daljši časovni okvir (variabilni datumi). Mi smo pravkar kupili karte za 600€ (par dni nazaj bi bilo 550 pa smo še nekaj čakali) Benetke - Jakarta na Emirates. Iz Jakarte ima Air Asia zelo ugodne lete po indoneziji, tudi na Bali.

Dodan: 12. 04. 2013 @12:49:48
Taša
Gost

Tud pri Qatar airways majo ugodne lete, z boljšimi povezavami kot Emirati (vsaj kolikor sem sama gledla). So se dobile že za 530 eur pred mescom ali dvemi.

Drugače pa kot so ti že svetovali..poglej na Momondo ipd, za Indonezijo pa poglej airasia.com za začetek oz. iskalnik http://www.tiket2.com/

Dodan: 05. 10. 2013 @14:05:38
tina
Gost

jaz bi stevilko tega vodiča, maja, prosim.

thx

Dodan: 03. 11. 2013 @14:27:35
Špela
Gost

Pozdravljeni,

tudi jaz bi številko vodiča, še posebej, ker je preizkušen. Na pot se namreč odpravljamo z družino (2 odrasla, 2 najstnici in 6 letni sin), pa si ne upam privoščiti iskanja prenočišč sredi noči... Čim več bi rada načrtovala vnaprej. Tako smo storili tudi pred 3 leti, ko smo prepotovali Tajsko in je bilo krasno.

Srečno.

Špela

« prejšnja 1 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Pozdravljeni! Srčno upam da mi lahko
Pustita email, pa vam pošljem
Ciao Rad bi obiskal ti
Namen imam it z vlakom
Iščen družbo za nocojšnji koncert.
Kaj pa Shappa (bolj avanturistično)
in katera popotniška agencija bi
@ann dej mi prosim povej,
Podgane dobro živijo. V kanalizaciji
Sporočam, da je od letos
z enimi sem se zmenila
jah karte so..nevemo pa koliko
sKatja koliko  pred potovanjem si se
Letos spet odajam sobo. Cena
jst mam izkušnje s couchsurfingom
@Luna en primer couchsurfinga http://slovenia2iran.blogspot.com
Ja, se zavedam, da je
Prodam Malaron kupljene u SLO.Cena
Živjo!  Drugače prihajam iz švice (24
žal imam čas samo v
Že mate kej? Kam bi
Živjo,   je komu ostalo kaj južnokorejskih
Ali so študentske letalske karte cenejše od rednih?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

09.04.2011 - 09.04.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™