Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 24. 11. 2011 @09:57:11
Potep po Srednji ameriki
Tara
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

A bi sou kdo 10.januarja na potep po Srednji Ameriki ? Od Cancuna pa mogoce vse do Paname ?

Racunam 3 tedne in low budget. Spanje v poceni hostlih ali Couchsurfing. Videt in doživet čimveč.

Dodan: 24. 11. 2011 @16:08:05
Re: Potep po Srednji ameriki
Blaž
Gost

A Mehika te pa tolk ne zanima? (glej prejšnji post o Mehiki). Čeprav razmišljam tudi o kratkem skoku v Gvatemalo in Belize.

LP, Blaž

Dodan: 25. 11. 2011 @10:47:33
nejcko
Registriran uporabnik

Sem sel pred 3 leti podobno pot, ampak iz Panama city do Cancuna (in vse drzave vmes). Low budget, chicken busi / stop, spanje v hostlih (couchsurfing bolj malo ker ni bilo veliko aktivnih clanov in nisem vedu kdaj bom kje).

Hocem edino opozorit, da sem takrat skupaj potoval 7 tednov in je bilo se vedno veliko premalo, za si vsaj kolikortoliko dobro ogledati te zanimive drzave. Predlagam da premislis o podaljsanju takega potovanja na vsaj 2 meseca (itak je ful poceni- se posebej guatemala in nikaragva, ki sta meni osebno tudi najbolj zanimivi-) ali pa da se omejis na do 3 drzave.

Za vec info in slikc blog od takrat:

http://sites.google.com/site/najinsvet/Home/amerika

za kaj bolj konrektnega pa lahko pises pa tudi mejl: nejc.konjedic@gmail.com ali vprasas tu..

Dodan: 25. 11. 2011 @13:16:06
R.
Gost

če bi šla začetek februarja bi biu jaz kar zainteresiran..

Dodan: 25. 11. 2011 @15:15:45
seu
Gost

Mogoče kdo za mehika-kuba konec februarja-konec aprila?

Dodan: 29. 11. 2011 @08:41:04
Tara
Gost

Gledala sem ponudbo pri enem popotniku (ne bom delala reklame) ki ima v programu 3 tednom iz Cancuna do Paname. Vem da je samo skakanje iz enega konca v drugega. Lani je sla kolegica z njimi in dozivel ogromno za minimalnon ceno.

Jaz sem imela namen priletet v Cancun (Mehika me tolko ne zanima), Belize, Gvatemala, mogoce do Costa Rice. Oziram se bolj na to kam in iz kje so najbolj ugodne let.karte.

Casovno sem pa tako, da moram biti do konca februarja nazaj, torej bi sla cimprej po novem letu.

Lahko tudi kaksna druga opcija kar se drzav tice, ampak kot sem rekla Mehima minimalno mogoce 3-4 dni max.

Dodan: 29. 11. 2011 @10:24:31
Rok
Gost

Eno miceno vprašanje pa ne me napadat k vem, da je blo že o tem govora. A se da potovat (budget, backapacking varianta) po srednji ali južni Ameriki brez znanja Španščine? Okej mal bi pred potovanjem pogledala, mela slovar sabo, itd... ampak znala sigurno ne bi.

Namreč s punco sva se odločala med potovanjem po Indiji ali Latinski Ameriki. Zdaj sva se nekako odločila za Indijo, tudi zaradi jezikovne prepreke. Latinska Amerika bo pa že počakala še par let da se bova naučila jezika

Preden pa dokončno kupiva karte pa sem vseeno hotu prevert, če ma kdo izkušnje z takim potovanje ne da bi znal špansko pa kako je bilo s sporazumevanjem, iskanjem prenočišč, prevozov...

hvala!

Dodan: 01. 12. 2011 @08:04:10
Makaronman¸
Gost

Jaz sem s punco potoval po srednji ameriki 2 mesca pa na začetku nisva znala skoraj nič špansko. sva rekla da se bova doma nekaj naučila, pa ni šlo. V Gvatemali sva šla za 5 dni v šolo španščine, da sva dobila občutek za jezik in natoje šlo brez problema. Je pa super če znaš špansko, se lahko kje pogovarjaš o čem drugem kot samo kje je avtobusna, kdaj pelje bus in ali imajo sobo za 2 Vse se da

« prejšnja 1 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Hi, mene zanima tajska, Wietnam, Laos,
eloww...mene zanima s tem
Pozdravljeni! Iščem delo v Avstriji,v proizvodnji,ali
živjo, kupim malarone ... ponudbe
od 02.10. lahko tudi Slovenci
Parižanka, meni se zdijo tvoje
divje bomo seksali - grupnega
mene pa zanima ce ima
hvala za linke, tudi sam
Zivjo, kupim rabljen LP Danska.
Dodatni opis: V 3-sobnem stanovanju
hvala za info.kaj razgovor bo
http://www.budgetair.ie/ http://www.skyscanner.net/ http://www.momondo.com/   Tle maš linke pa si
jaa,, itak da bi šla
davke (od dohodnine) v sloveniji
Pozdravljeni!   Iščem najugodnejšo letlasko karto iz
V Avstraliji je skoraj nemogoče
Tomi, bi pa moral kaj
OMG, ti se ne usajaj
ponco   v au bos tezko dobil
Oj http://nahrbtnik.blogspot.com/2013/06/gremo-na-kubo.html http://www.mphoto.si/popotovanja/cuba-2012-2/ Lp
Kuba je blizu Amerike.
Kaj je to elektronska karta?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

14.05.2011 - 24.02.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™