Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 12. 02. 2015 @19:48:23
Re: GoOpti
PetraK
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Smo turistična agencija. že dalj časa ugotavljamo, da se GoOpti večinoma izplača le v primeru enega potnika. Včasih še za dva potnika. Čim potujejo najmanj trije, ni več računice. Govorim o gorivu in parkiranju. Pa še primer LJU - MUE: 4 vlaki na dan, ki vozijo 6 ur. Cena > 29 €. Toliko o tem. GoOpti: 42 € ena smer po osebi. SEveda cene varirajo, amapk definitivno je vlak veliko bolj udobna in varna izbira, kljub temu, da je v MUE potrebno priti do letališča. O pročanju potnikov o utrujenosti voznikov, ki so se vozili z GoOpti, pa ne bi izgubljala besed. Nešteto zgodb o tem, ko so se morali z vozniki pogovajati, da niso zakinkali. 

Dodan: 12. 02. 2015 @19:51:03
PetraK
Gost

No, za GoOpti pa se itak ve, da so okupirali vse možne forume, skupine na FB ...., kjer pišejo sami zase. Seveda vse oh in ah. Tudi tukaj je tega precej. 

Dodan: 13. 02. 2015 @10:13:04
jože
Gost

Še to .Če letiš iz munchna s kakšno nemško agencijo v našem  primeru Schauinsland imaš prevoz od banhofa do letališča in nazaj zastonj z S bahnom.Velja preveriti.To je sicer  v eno smer 10 evrov po osebi.

Dodan: 15. 02. 2015 @23:47:56
gost
Gost

Da ne bo samo slabih stvari o GoOpti, prejšnji teden sem se peljala Lju-Milan-Lju in je bilo vse po načrtu, pobrali ob uri, voznika v obe smeri prijazna, razložila kdaj se bomo ustavljali, kako dolgo bo trajalo, prišli smo hitro, skratka nobenih problemov.

Dodan: 16. 02. 2015 @08:32:42
Eva
Gost

ker prevoznik pa je cenovno potem še blizu goopti? ker benetke so 15 € v eno smer, je še kaj tako ugodnega?

Dodan: 16. 02. 2015 @14:56:19
Ita
Gost

Karta za vlak do Münchna je 29€ samo če jo uspeš ujet dovolj zgodaj (mislim da so samo 4 karte po tej ceni na voljo na vlak), plus tega ta ponudba velja samo za dva od teh štirih vlakov na dan, ne za vse. Če ti ne uspe tega pajsnit, pa plačaš cca 100€ za povratno. GoOpti ima čisto realne cene, sploh če potuješ sam, ne zdaj glumit.

Dodan: 16. 02. 2015 @17:03:12
Jann
Gost

Jaz se večina vozim z Goopti, bi pa bil zelo vesel, če bi dobil npr. kakega cenejšega prevoznika. Če se le da plačam prevoz čimprej, ker cena je potem vedno višja. Bi pa res želel, da tisti, ki pač pravite, da je Goopti drag, da napišete kje se da dobitei kaj ceneje, koneckoncev si marsikdo od nas želi privarčevati še kak EUR.

Se pa strinjam, da je za daljše relacije (Munchen....) ceneje vlak, sploh če imajo kako ugodno varianto. Slabost tega je, da se lahko v nekaterih primerih voziš celo večnost...

Dodan: 17. 02. 2015 @08:55:48
zmagoslav
Registriran uporabnik

Pozitivna izkušnja z GO-opti. Imel sem plačan povratni prevoz cirka za en mesec naprej za določen datum ob točno določeni uri. Problem nastane z letali.. Zamujajo tri štiri ure.. Go-Opti pravi da čaka eno uro cirka. OK. Povem da se mi ne bo izšlo torej po pogodbi prevoz zapade.. Ker pa je Go-opti najbolj razširjen prevoznik v SLO in ima posledično največ prevozov, mi ponudijo da grem na naslednji kombi ki "fura" proti domu brezplačno ker je še plac. KUL. Sicer nekaj časa čakam na letališču(6H) ampak domov me pripeljejo brez panike. Res fer. Zelo zadovoljen. Dvomim da bi se lahko s katerimi ostalimi prevozniki tako zmenil sploh zaradi tega ker nimajo toliko dnevnih prevozov iz najbolj razširjenih destinacij (Benetke, MUnchen), tako da se vam že iz tega vidika splača vzeti Go-Opti (nikoli ne morete biti 100% da letalo prileti ob pravem času).

Dodan: 17. 02. 2015 @19:14:38
Eva
Gost

joj podražili so mi prevoz :/ a mate izkušnje, je lahko kasneje še kaj ceneje ali se mi splača kar kupit?

Dodan: 06. 03. 2015 @09:46:23
darja
Gost

sem šla že parkrat z njimi in je vedno vse štimalo, nimaš problemov z vožnjo ponoči, pridejo te iskat, lahko spiš med vožnjo, v bistvu se ne utrujaš z vožnjo, nam je super in nikoli ni bilo nobenih problemov, je pa res, da so včasih boljši, včasih slabši avtomobili...tako pač je, pa še cenovno je ugodna varianta...kakorkoli obrneš, to je dobra izbira...

Dodan: 06. 03. 2015 @10:34:58
shamo
Gost

Kar se tiče MUC, smo v ponedeljek uporabili metro S1 od letališča do avtobusne (vožnja 40 minut, starta pa vsakih 10 minut) in IC BUS (za Ljubljano, Zagreb gre 2x na dan, traja cca 5h z enim postankom na poti).

Cena 58 Eur za 2 odrasla in 2 otroka.

Greš na spletno stran Deutche Bahn in kupiš karto za vse skupaj.

IC Bus je dvonadstopni, ob 15.45 je bil samo četrt zaseden in smo potovali zelo udobno.

« prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Kaj natančno bi rad vedel?
Živjo, ali ima še kdo namen
Hej! Prodam žensko odločbo za
Težave se pojavljajo pri pridobivanju
Ima kdo kaksno izkustvo tranzita
Uredim vse potrebno za pridobitev
bi se kdo al pa
imate prostor za tipa 50
Hudo luštna učiteljica francoščine Škoda
Skupinica, ste se že organizirali
nismo družba, lahko pa jo
Najcenejšo ti  je trenutno (iz.
za koiko časa pa grete?
Ne zapravljam svoj čas, ne
Meni je bilo pa super
poceni? gledala sem - 500€!! povratna! če negdo
O hvala Matevž, v bistvu
Se navadiš biti en mesec
Bi se mi kdo pridružil?...se
Zdravo, jaz bi pa imel
Spoštovani, najprej lep pozdrav, star sem
Ali so študentske letalske karte cenejše od rednih?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

02.04.2011 - 31.12.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
Vse vstopnice »

© STA Potovanja. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™