Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 29. 10. 2014 @13:26:51
Re: GoOpti
branko
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Ima prav.Do sedaj sem 2x potoval z njimi in seveda dokler je bilo vse OK ni bilo nobenih problemov.Pred meseci sem rezerviral prevoz v Trst iz Maribora in nazaj, pa se je zgodilo zaradi zdravstvenih težav žal ne morem potovati oziroma ne morem koristiti njihov prevoz.Napisal sem jim email,poslav zdravniško potrdilo in sedaj že en teden čakam na odgovor.Kljub večkratnim tel. urgencam se ni nič spremenilo.Vem,da verjetno denarja ne bom dobil nazaj.odgovor in pa človeški odnos si pa verjetno vseeno zaslužim.To podjetje,ki opravla za njih provoz je SPIDI D.O.O.Ne glede na njihuvo ceno verjatno z njimi NIKOLI VEČ.

Dodan: 29. 10. 2014 @21:47:44
Maja
Gost

Jaz imam super izkušnjo z GoOpti! 

Za naprej je bil voznik ne samo točen, ampak celo 10 min prej na dogovorjenem mestu, za nazaj pa točno ob tistem času kot sem dobila napisano en dan prej po SMS-u in mejlu. 

Dodan: 25. 11. 2014 @16:47:26
dreja
Gost

Vsem kritikom garantiram, da je Gooptiju najpomembnejša stranka. Napake se dogajajo in se bodo dogajale tako kot Ryanairu, Easyjetu,itd,itd. Pa zaradi tega ne rečete nikoli več z njimi, ker bi kmalu zmanjkalo letal. Goopti je nizkocenovni prevoznik. Kdor želi več udobja lahko naroči vip ali fix prevoz. Ali še bolje s svojim avtom ali helikopterjem

Dodan: 09. 12. 2014 @18:37:30
Zverca
Gost

Hmm, ne vem, kaj bi mi moglo bit, da bi se še kdaj odločila za Goopti. Utrujeni, utrujeni,izkoriščani, utrujeni ... vozniki do amena. Celo tako, da sem se na poti iz Dunaja morala z njim pogovarjati, da ni zaspal. To me je prosil voznik.  

Dodan: 10. 12. 2014 @14:55:36
joško
Gost

Hm tole z gooptijem mi smrdi po skorajšnji nesreči,če je res,kot pravijo nekateri,da je bil šofer neprespan in je drvel z veliko hitrostjo po zasneženi avtocesti.Sicer je gotovo imel kak svoj razlog najbolj verjetno so ga v Ljubljani čakali novi potniki in naslednja vožnja,pa se je moral držati urnika.Sem govoril s šoferji in so mi zatrdili da vsak njihov kombi naredi okoli 300.000 km na leto.Najbrž se bo moral tudi Goopti počasi sprijazniti z realnostjo,da če skuša zvoziti vse kar se da in kar se ne da in to precej preko varnih meja bo imel čedalje več reklamacij -upajmo da ne nesreč.Z njim sem se pred leti peljal iz Dunaja do Ljubljane je bilo vse v redu Sicer sem čakal ene štiri ure na letališču ampak sem to vedel in me ni motilo.Zdaj pa veliko raje planiram svoje polete tako,da se pripeljem z vlakom npr.za 29€ do munchna,mislim da je do Dunaja podobna cena in počakam dve ali tri ure na letališču.Je veliko bolj sigurno,da prideš ob pravem času na cilj,da sploh ne govorim o udobju.Običajno sva dva v kupeju.

Dodan: 10. 12. 2014 @21:09:30
Pripelji.me
Gost

Pozdravljeni, imam eno super ponudbo za vas! Naj najprej pokomentiram mojo izkušnjo na goopti: tega glede slabe varnosti ni bilo za čutit- čeprav priznam, da sem bil presenečen, ko je izza volana stopla ženska, hehe. Kar me je pa zelo motilo, pa je bilo, da nisem vedel ure odhoda dokler nisem plačal. Na koncu sem na destinaciji še prej da so se odprla vrata jebenega letališča v trevisu Sicer je pa tudi šoferka jamrala ja, da ima ful za vozit in da se ji ne splača najbolj.

Zato sem se odločil (pa potem dolgo odlašal), da zberem čim več ponudnikov prevozov in naredim sajt, kjer lahko povpraševanje po prevozu pošlješ vsem naenkrat. Sem bil kar presenečen, ocenjeval sem, da jih bo okoli 10, na koncu pa sem jih zbral čez 40 (je pa res, da niso vsi "nizkocenovni"), ampak precej vam jih pa lahko ponudi ugoden prevoz. 

Povpraševanje je brezplačno, brez registracije in neobvezujoče, oddaj pa ga tukaj:

http://pripelji.me

fb: https://www.facebook.com/pripelji.me  (tu zaenkrat še ne gre objaviti povpraševanj)

Upam, da komu koristi in vsem želim čim več prijetnih potovanj!

« prejšnja 1 2 3 4 5 6 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Odhod v tujino kljub urejenemu
hja....jst tud šla na križarjenje
prvič bom potovala z letalom
Živjo, če bi rad/a dodatno
Kje ste pa kupili karte
Je kdo bil ta čas
Ko prebiram take spame, ki
Prebral sem celotno temo od
Prebral sem celotno temo od
Janez, trnutno ne moreš kupiti
<a href="http://www.airportljubljana.co/">Airtrail Slovenia</a>
Hej Megica, a se lahko slisiva,
Pozdravljen! Zanima me, ali se
... zanima me nakup nepremičnine
tenerifi. sedaj bi izbrala la
ČIst simpl.. kateri otok vam
ČIst simpl.. kateri otok vam
bangkok da cepljenje ne
zdravo. mene pa zanima, če kdo
ADMINISTRATOR TAKOJ ODSTRANI TAKE SMETI! Banda
Prosim za nasvet. Myanmar -
alison nehaj spammat!!!
Kje je meni najbližja STA poslovalnica?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

02.04.2011 - 31.12.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™