Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 13. 11. 2013 @18:38:01
Re: GoOpti
Manja
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Izkušnjo imam le z Vamo-tamo. Prevoz do Benetk za 6 oseb je potekal v skladu z dogovorom, vožnja mirna in po predpisih, čakanja zelo malo, vmesni postanek za kavo nekje na sredi poti v Italiji... Eno potnico smo brez dodatnega doplačila pobrali na meji. Skratka, točno, solidno in ugodno. Toplo priporočam Vamo-tamo.

Dodan: 13. 11. 2013 @18:46:27
Sunsine
Registriran uporabnik

Moj fant je šel že 2x z njimi, baje so full prijazni, pa še ko sem ga peljala na avtobusno me je voznik poklical, da bo zamudil kakšno minutko, pa ne vem, če je zamujal 5 min.vsega skupaj. Priporočam!

Dodan: 24. 12. 2013 @15:45:04
nenna
Gost

Ali je pri Vamotamo 25€ v eno smer do Benetk (Marco Polo) fiksna cena, ali pride kaj ceneje? Pri Goopti je za moj termin 40€ povratna, samo, glede na vse odzive, bi se raje odločila za Vamotamo.

Dodan: 25. 12. 2013 @19:45:59
kaja
Gost

Jaz sem dala 23 v eno smer. Pošlji povpraševanje, pa ti bo Boštjan odpisal.

Dodan: 28. 12. 2013 @17:14:12
Deer
Gost

Tri krat sem imel z njimi dobre izkušnje, četrtič pa sem čakal 5 ur na prevoz (po 14 urnem letu), ker je imelo letalo zamudo in niso mogli počakati pol ure. Tako je bilo potrebno počakati na naslednji možni prevoz - 5 ur kasneje. Precej neprijetno po že tako dolgi poti. Drugače pa brez pripomb, vozniki so bili super, nobenega norenja, nesramnosti ali kaj podobnega še nisem doživel.

Dodan: 25. 01. 2014 @11:52:30
Jerry
Gost

Tole je pa moja nedavna izkusnja z GO OPTI... izgubljajo kredibilnost, vsaj z moje strani, tko da dobrodosla konkurenca!!! (navajam mail oz. pritozbo na njihov naslov);

"Sem oz. sva uporabnika vasih storitev, prevozov na izbrane destinacije. Ravnokar sva potrdila vaso uslugo, torej prevoz na zeljeno destinacijo, a sem bil ob tej rezervaciji izredno negativno presenecen in besen na vaso ponudbo preko interneta! Ob rezervaciji sem namrec najprej potrdil uporabo "piskotkov", ki naj bi vam bili v pomoc pri raznih kvazi raziskavah ipd... in nato nadaljeval z rezervacijo oz. izbiro ponudbe. Ker pa sva poskusala najino destinacijo cimbolj optimirati, sem ponudbo oz. rezervacijo delal 2x oz. 3x. In zacuda ob vsakem poskusu rezervacije (ki je prvic oz. drugic nisem potrdil, da ne bo pomote!!) je postala cena visja... Takoj mi je bilo jasno, da vas program manipulira s strankami, kdaj in za koliko jim nudite prevoz. Namrec isto oz. dokoncno rezervacijo sem potrdil z drugega racunalnika z drugo st. IP in jo dobil po prvotni, zacetni ceni!!

GRDO, res grdo manipuliranje s strankami! To mi je oz. nam bo v poduk v prihodje ob potrditvi "piskotkov" in izbiri prevoznikov..."

Dodan: 25. 01. 2014 @15:25:16
Davo
Gost

Dodaten zaslužek!

http://MegaStoon.Com/?share=238148

Dodan: 25. 01. 2014 @16:11:27
Tadej
Registriran uporabnik

@Jerry

eh, to res ni nič kaj takega. istega načina se posložuje marsikateri ponudnik letalskih kart, letalski prevozniki, pa verketno še marsikatera stran ki ti želi kaj prodati. tako da pač onemogočiš piškotke in je.

Dodan: 28. 01. 2014 @21:49:15
rtrtrt
Gost

Mislim, da je šlo pri tem za to, da je sistem čakal, da boš kupil oziroma potrdil prevoz in dal na voljo kakšnih 20 minut. Do takrta pač ni mogoče nikjer kupiti isto karto ceneje, potem pa sprostijo spet na osnovno ceno, ko vidijo, da se kupec ni odločil....morda gre pa za to ???

Dodan: 15. 02. 2014 @12:14:33
marko
Registriran uporabnik

http://MegaStoon.Com/?share=259942

http://MegaStoon.Com/1/?share=259942

lepa priloznost

Dodan: 18. 06. 2014 @14:59:30
Eva_popotnica
Registriran uporabnik

Hmm a se samo meni zdi, ali na vsakem koraku vidim GoOpti oglas? Mene so očitno prepričali in sva se s fantom odločila, da bova poskusila rezervirati prevoz do Marco Pola in nazaj. Danes sem gledala- no in cena za oba v obe smeri je 80 EUR. To je res ugodno. Sem se odločila, da bom rezervirala prevoz pa kar bo bo

Kljub temu, da se delam "pogumno" pred fantom, pa me zanima, kakšne izkušnje imate vi z Gooptijem?

Dodan: 18. 06. 2014 @15:11:30
DarjaP
Registriran uporabnik

Jaz sem GoOpti že parkrat rezervirala, da so mi pobrali poslovne partnerje, ki so prileteli na kako italijansko letališče. In vsakič je bilo odlično, tudi moji poslovni partnerji zelo zadovoljni.

Dodan: 18. 06. 2014 @15:33:33
jaka
Gost

Cena za nekatera letalisca ni glih najbolj ugodna. So pa po mojih izkušnjah zanesljivi. NE morem reči, da so idealni, sam v bodoče bom zelo verjetno spet uporabil njihovo storitev. 

Še posebaj, če greš na daljše potovanje je tista minimalna razlika v ceni nevredna sekiranja in bog ne daj zamudel leta.

Dodan: 18. 06. 2014 @16:20:20
Eva_popotnica
Registriran uporabnik

O hvala za odgovor! Jaz sem naletela na res ugodno ceno, verjetno je odvisno od tega kam potuješ. Meni je res pomembno to, da lahko na njih računam - da ne storinirajo prevoza (in kot zagotavljajo res ne) in da ne zamudim na letalo!  Če pa je cena mojemu žepu primerna, pa toliko bolje )).

Dodan: 18. 06. 2014 @16:51:20
ja,ja
Gost

Je treba spet mal reklame narest, a ne ?  Ne gre vse po planih, drugi prevzemajo stranke.

Dodan: 18. 06. 2014 @21:01:17
ser
Gost

to odgovarjanje samemu sebi res ispade bedno. Na tak način boste kvečjemu izgubili stranke. Vsaj zlog spremenite,..

Dodan: 04. 07. 2014 @10:30:16
Eva_popotnica
Registriran uporabnik

Hmmm ne morem verjet, da so nekateri pripravljeni blatiti svojo konkurenco! Če imate čas spremljati objave o Goptiju potem očitno vam ne gre najbolje.

Nisem zaposlena v Gooptiju, še študiram,nič pa ne bi imela proti temu, da bi bila. Na forum sem sem prijavila, ker so me zanimale vaše izkušnje. Naj pa vam zaupam še svoje! Voznika sta bila ful prijazna, vožnja je bila prijetna, kljub temu, da je bilo vozilo polno, na letališču za nazaj grede sva čakala uro in še malo. Kar se mene tiče, so odlični in če bojo tako nadaljevali - imajo moje zaupanje!

Dodan: 04. 07. 2014 @11:14:16
Yebo
Gost

Potoval parkrat z Gooptijem brez problemov. Z drugimi pa nimam izkušenj. Običajno grem raje s svojim avtom in pustim avto na Alipark v Benetkah in podobno, če pa je škarjast let pa ta opcija žal odpade in takrat pride v poštev prevoznik.

Dodan: 04. 07. 2014 @16:23:15
Maja
Gost

živijo,

a ste vedli, da imajo študentje in mladi z izkaznico ISIC al pa IYTC 10% popust na GoOpti? 

Ful se splača, js sm si jo nardilo ko sm kupla letalske karte pa so me obvestil še za ta goopti. zakon.

Dodan: 05. 07. 2014 @09:28:27
tina
Gost

šla z njimi že najmanj 10x in vedno vse kot dogovorjeno

vsak ki se mu ne da čakati ima opcijo da rezervira vip ali pa vzame taksi do letališča...

« prejšnja 1 2 3 4 5 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Živjo, iščemo se enega sopotnika/co za
Jaz grem lahko s teboj,
pred 5 letimi bil...vse deluje,ampak
kakšen prevoz, kakšen regres. voziš
Ce koga zanima nakup letne
Nekaterih vrst kart (npr. regionale)
murter1966@gmail.com
samo informativno me zanima: koliko
daj mail če želiš
evo, pred leti sem napisal,
Oprostita, jaz bi pa rit
Pozdravljeni,    zanima me če kdo ve
bintercanarias.com cca. 180/ena smer
48 let
Lokalni avtobus je 6.5 EUR
52 in ti
Starost?
manca,ali te zanima dopust ali
Kako poteka rezervacija letalske karte?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

23.04.2011 - 01.03.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™