Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 07. 04. 2011 @20:22:54
Re: tajska /poplave
opazovalec
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Sem z zanimanjem (zgolj) opazoval to debato. Zdaj, ko si se vrnila, sem opazil (po tvojem pisanju), da si se marsikaj novega naučila (tudi o sebi) in da te je ta izkušnja naredila drugačno in to v pozitivnem smislu. Le tako naprej in boš vse težave uspešno rešila (kot si tudi to na Tajskem). Za vsakim dežjem posije sonce (na Tajskem ali kjerkoli drugje). Želim ti, da vztrajaš na tej poti, na kateri si sedaj, saj le (kot tudi sama vidi&scaron ta pot prinaša srečo in zadovoljstvo.

Lp

Dodan: 07. 04. 2011 @20:24:26
Ajna
Gost

Oprosti, če si dobila občutek, da pljuvam po tebi. Tega nisem želela. Verjetno je pri tebi res bil splet okoliščin, kombinacija vseh dejavnikov tako negativna, da ne moreš potegniti iz tega nič dobrega. Oz. lahko zdaj bolj ceniš to kar imaš doma, kar pa si že sama ugotovila. Res mi je žal zate in ti želim v prihodnje več sreče kot si je imela na tem potovanju in pa predvsem zdravja. Srečno tudi tebi!

Dodan: 09. 04. 2011 @11:41:30
tomc
Registriran uporabnik

moram priznati da res nisi imela sreče z vremenom. ravnokar sem se vrnil z enomesečnega potovanja po tajskem in moram priznati da smo se ravno pravi čas odpravili iz ko tao kjer smo bili štiri dni. glede phuketa se ne morem strinjat s tabo. sam sem bil že drugič in ko ga malo spoznaš in spoznaš njihove fore se da prav fino imeti tam. seveda so nas tudi prvič vsi hoteli prinesti okoli vendar hitro ugotoviš kako vse poteka, potem pa ni panike. sam lahko samo rečem da se bom še vračal nazaj saj je še mnogo za videti. lp

Dodan: 11. 04. 2011 @17:57:58
Grega
Gost
Glasov: 1
zal mi je da si imela smolo z terminom. Leteli smo z istim letalom le plan je bil drugacen. Uzivama ze vec kot 14 dni, trenutno ze na Koh phanganu grema se na koh Tao in potem nazaj. Edina skoda je, ker si si toliko prej rezervirala vse hotele. Midva sva imela rezervirano le Bkk in Krabi. Na Phi-phiju sma pac podaljsala za en dan, ker se ni bilo ladje. Potem sma bila na Koh Samui kjer je bilo fajn le tu pa tam kaka cesta rahlo poplavljena. Zdaj sma se 4.dan dan na Koh Phanganu in tudi brez tezav. Skratka, tudi za naju je to prvo potovanje izven Evrope in se imava super...
Dodan: 16. 06. 2011 @16:07:05
Sara
Gost

lepo, da si doma. ziva in zdrava. upam, da res ne greš nikoli več kot backpacker, ker tovrstna potovanja pac res niso za vsakega. nic ni narobe z ljudmi, ki raje preplacate ceno in greste v aranzma. bolje tako, kot da potem beremo depresivne poste tisti, ki obozujemo potovanja z nahrbtnikom na ramenih, sredi prijaznih ljudi, na krajih, kamor se ni stopilo veliko nog turistov itd. ne govori pa tako grdo o jv aziji, lepo prosim. dozivela nisi nit j od jv azije. bangkok in phuket. jv azija je tudi laos, prekrasen zaklad, pa kambodza, drugi biseri tajske - tudi cudoviti otocki se najdejo ... pa brez zamere, lp

Dodan: 19. 06. 2011 @13:06:25
Branko
Gost

Začetni posti osebe so bili takšni, da sem bil tudi jaz šokiran nakar sem videl, da se je kljub temu precej naučila in novega spoznala.

Za backpack potovanja je pač treba bit prilagodljiv. Sicer pa sem bil z kolegom 2 meseca Tajska, Laos, kambodža in nato še dobre 3 tedne singapur, malezija in jug tajske in morm rečt, da tajska ko enkrat spoznaš način scamerjev, da je prav prijetna država. Jaz bi še vedno z veseljem potoval tja nazaj. Bangkok je res neprijetn (fajn za videt drgač pa bolš it v druge kraje)o mesto tudi za mene in tam je največ takih ki hočejo samo denar od turistov, ko pa greš v malo manjša mesteca pa lahko spoznaš prav prijetne ljudi, vidiš tisto sproščenost in se lahko imaš odlično.

Drugače pa na vreme se res ne da vplivat, tudi jaz ko sem bil v singapurju planirane sem imel 4 dni in vse 4 dni je več ali manj skoz deževalo in sem dobil žulje po nogah, kupil nekaj parov copat ampak kljub temu lahko rečem, da sem se imel odlično videl dosti stvari in spoznal nove ljudi. Skratka potrebno je imeti pozitivni pogled in če kaj ne gre po načrtih se je pač treba prilagoditi razmeram in najti nov način zabave.

Jaz grem zmeraj na potovanje raje z manjšimi pričakovanji pa se vrnem pozitivno presenečen nazaj kot pa da pričakujem preveč in sem potem razočaran.

Lp

Dodan: 19. 06. 2011 @15:25:48
Miro
Gost

Preživel cunami, prometno nesrečo pred leti v Laosu, vdor monsuna čez Himalajo v Ladaku v 90 letih, pa grem še zmeraj v Azijo in to letos v začetku novembra za pol leta, pa nisem več najmlajši. Smer poti Radjastan, Sikkim, Goa, Andamanci in sredi marca za mesec in pol v Nepal, med drugim prižgati svečo prijatelju Tomažu. Potem povratek v Indijo in domov. Namaste.Lp!

Dodan: 30. 06. 2011 @22:12:17
Bali
Gost

Pozdravljeni!

Zanima me, kje dobite poceni letalsko karto za Tajsko/Bali ter od kod ponavadi letite? Prav tako me zanima, najnižja cena mednarodnih letov, katerega ste do sedaj dobili.

Lepo bi vas prosila za odgovor- v naprej se Vam zahvaljujem.

Dodan: 03. 07. 2011 @15:21:59
zloba
Gost

@Bali, Bali ni na Tajskem ampak v Indoneziji.

Dodan: 24. 09. 2011 @14:49:35
Iztok
Gost

Kako boring! sam sem bil 2 x na tajskem in komaj cakam, da grem spet!!!

Dodan: 12. 11. 2011 @02:16:32
popotnik
Gost

Lep pozdrav,

prosil bi če mi lahko morda kdo izda najnovejše informacije glede stanja cest oz. železniških povezav od juga Tajske do Bankoka. Sem na jugu in bom v prihodnjih dneh, verjetno z busom, odpotoval v Bankok od koder imam let nazaj, vendar mi določeni ljudje tukaj govorijo da se poplave premikajo proti jugu in je samo vprašanje časa kdaj bodo ceste zalite in obstaja možnost da bodo avtobusi obstali in ne bom prišel pravočasno na letališče. Zato me pozivajo naj grem raje z notranjim letom..

Kot vsak backpacker se bom normalno tudi jaz želel izogniti temu strošku zato bi prosil če ima kdo kakšne natančnejše informacije za prihodnja 2-3 dni da mi javi na tem mestu, da vem če te govorice držijo.

Če bi imel več časa, dostop do interneta itd bi se sam pozanimal.. hvala vsem za kakršnekoli informacije, LP

Dodan: 13. 12. 2011 @12:46:25
Bastah
Gost

savadikaa 

Ugl. o poplavah ni več duha ne sluha .. le eno uro vožnje z vlakom iz BKK razkrije določene dele ki so še vedno poplavljeni. Drugače trenutno smo na Koh Phanganu .. tukaj bomo do 18. dec in če je kdo tam tudi ta čas mi dajte poslat kakšen sms na o4o 67o 386 .. pa ga lahko gremo kaj skupaj zažurat al pa kakšn drink vsaj .. 

Dodan: 29. 03. 2012 @23:59:56
Mika
Gost

marsikdo bi vse dal bi bil tam v Bangkoku, pa tudi če v poplavljenem, vsaj nekoga poznam, ki je kljub poplavam šel tja

Dodan: 07. 01. 2013 @14:58:59
robert
Gost

Pozdravljeni vsem skupaj.

Nameraval sem na tajsko konec januarja s prijateljem v katarem mi je danes odpovedal. Veste vi koga ki gre v tem terminu dol, da se mu lahko pridružim. Hvala za odgovor. Lahko mi pišete na email, ki je: talci64@gmail.com

Dodan: 15. 01. 2013 @12:05:05
ohjoj
Gost

totalnajeba-    tale pa res nima pojma 

Dodan: 12. 02. 2014 @10:42:51
marko
Registriran uporabnik

http://MegaStoon.Com/?share=259942

http://MegaStoon.Com/?share=259942

« prejšnja 1 2 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Na takih povezavah ne dobiš
Sem ženska 5o+.  Tudi jaz rada
pa še kako so lahko
Iščem prevoz za 1 osebo
Fantje, ne si želet Legije
Mary I'm more than glad
Pozdravljeni!   2. 1. 2015 potrebujem prevoz
http://www.twobeinchili.com/ znanca iz Kanade sta šla
Živjo, midva sva se en
Meso sadje zelenjava, kinder jajcka
Pozdravljen. Sedaj ni več na
Kupim moško odločbo za študentski
Iščem družbo za potepe. 50+
lara.zaleznik@gmail.com
piši na mejl: lara.zaleznik@gmail.com
isto rabim jaz! mejl: lara.zaleznik@gmail.com
kupim jaz, od 1.marca do
hej tudi midva s fantom greva
Prodam škatlico 12 tablet Malarone,
Pozdravljeni, maja oziroma junija bi šla
Ali so študentske letalske karte cenejše od rednih?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

14.05.2011 - 24.02.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™