Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 07. 03. 2011 @19:30:20
NUJNO! Intervju Finance
mojca
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Pozdravljeni!

Ponuja se mi možnost, da grem delati na Finance in tega dela si ZELO želim!

Lepo prosim, če mi lahko kdo pove, kaj tam sprašujejo? Ali moraš tudi kaj delati? Vem, ko sem šla na 1 razgovor, da sem morala nekaj iskati na internetu.

PROSIM!

Hvala, lp

Dodan: 07. 03. 2011 @20:01:42
Re: NUJNO! Intervju Finance
tisa
Gost

Halo kera vprašanja. Lej na razgovorum te sprašujejo lahko karkoli. Kok si pa stara, da si imela tako malo razgovorov. Lahko se zgodi,da ti dajo kej za izračunat,glede na to, da so to finance. Jst sm že kot študentka za študentska dela ful razgovorov dala čež. Od poraznih do ful dobrih odvisno kako se ujameš. Sprašujejo te pa itak vse kar je povezano z delom, ki je razpisano. Najbažno je da nisi živčen se takoj vidi.

Dodan: 07. 03. 2011 @20:37:16
mojca
Gost

Če si že imela toliko razgovorov, bi pa tudi lahko kaj povedala, a ne...?

In nisem stara 35 pač pa veliko manj. Sem še študentka, BTW!

Dodan: 07. 03. 2011 @21:03:52
slon
Gost

to je relativno specifičen forum,ki z tvojim vprašanjem nima veliko veze

Dodan: 07. 03. 2011 @21:09:52
jst-1
Gost

en folk je zakompleksan pač... piš na nadbod.ralud@gmail.com

Dodan: 07. 03. 2011 @22:17:10
tisa
Gost

Sj sm ti odgovorila, če ne znaš brat pa sori. Jst sm tudi študentka stara 23 let, če gremo že v podrobnosti. Sm mela dost razgovorov in to za študenska dela. Ja in tko se naučiš. Na 1. razgovoru sm bla tem,pač prvič. Se že navadiš. Niso vsa št.dela enostavna in za vsakogar zato organizirajo razgovore kjer se moraš predstavit kašna oseba si in kaj znaš. Pakaj pol, če ti ne bo šlo pa drugič in kje drugje konkurenca je velika.

Dodan: 07. 03. 2011 @22:47:13
_
Gost
Glasov: 1

Joj joj joj kaj se razvije iz enega preprostega vprasanja.....

Ce ne znate pomagat enostavno NE odgovarjajte ane....

Oh ta folk..... Ne zna cist nic druzga kot kritizirat vse povprek !

Tebi pa zelim veliko uspeha na razgovoru !

Dodan: 08. 03. 2011 @09:19:11
Tinkara
Gost

tale Tisa je pa mal slabe vole... v vseh odgovorih te napada in obnaša k da mi nč ne vemo, ona pa vse... se opravičujem v imenu vseh, ki nas kaj zanima in sprašujemo druge za mnenje.

u izi, ni vse tko grozn.

Dodan: 08. 03. 2011 @09:39:53
FP
Gost

Kar se mene tice ji je odgovorila cisto fajn. Naj ne bo zivcna, lahko da bo morala kaj izracunati, vprasanja bodo pa povezana z delom na podlagi izkusenj. Skratka tako kot na vecini drugih intervjujev...

Dodan: 08. 03. 2011 @11:59:12
xxx
Gost

ponavadi vprašajo: "kaj lahko ponudiš našemu podjetju" ali pa "zakaj si želiš delati v našemu podjetju", pa če "se želiš nadalje izobraževati v tej smeri in si v to pripravljena vložiti trud (denar)". Opisat moraš predhodne izkušnje, poimenovat bivše delodajalce, zakaj si tam nehala delat (če so te odpustli - zakaj?)

Dodan: 08. 03. 2011 @12:37:02
Tina
Registriran uporabnik

Lahk dobiš tud kako čist naključno vprašanje izven konteksta, ker kandidate tud tak mal osebnostno ocenijo.

Dodan: 08. 03. 2011 @13:37:52
Miha
Gost

Finance so pred kakšnim letom ali dvema enkrat objavile članek o tem, kako so iskali nove zaposlene, poskusi poiskati po spletu. Če se dobro spomnim so imeli precej neortodoksna vprašanja, bolj v stilu ameriških načinov zaposlovanja (npr. Google), kjer so iskali predvsem kreativnost in zmožnost povezovanja različnih dejstev, seveda pa je bilo potrebno tudi poznati določena pravila in navade v finančnem svetu.

Dodan: 08. 03. 2011 @13:53:08
EVE
Gost

draga mojca!

Finance so res luštna firma in z veseljem sem delala za njih. Zdj je odvisno za katero mesto se poteguješ. predvsem bodi to kar si in upaj na kemijo.  predvsem pa se pozanimaj o njihovih izdelki, jasno si odgovori zakaj točno zeliš delati za njih, kaj jim lahko prineseš itd. Če te pa zanima še kaj več mi lahko pišeš na: e.isabella24@gmail.com

srečno )

Dodan: 08. 03. 2011 @14:50:52
tejca
Gost

Vprasanja v stilu: nastej tvoje dobre lastnosti (prilagodljiva, vztrajna,..), nastej 3 tvoje slabe lastnosti. Npr, da si trmasta,....

Ampak povej zakaj misliš, da si vztrajna..primer iz prakse...

Kako te vidijo drugi ljudje, kaj misliš?

kje se vidiš čez 5 let.

Se znajdeš v novem okolju/službi, organizaciji? Odgovor JA, ampak moraš povedati, zakaj misliš, da se znajdeš, kako se ponavadi prilagodiš..rabiš veliko časa...

Dodan: 08. 03. 2011 @16:52:01
tisa
Gost
Glasov: -1

Jst napadam. Sam napisala sm, da te lahko doleti kj za zračunat. Pa to vprašanje se mi pač ne zdi v kontekstu foruma. Pejt na ZZZ ali pa Atamo in adecco imajo tečaje za intervijuje. Lahko jo vprašajo kr neki, če ne bo kemije pač pogrneš.

Sigurno pa obstaja kšn drug forum za taka vprašanja. Sj ni neumno vprašanje samo pač ni na mestu.

Dodan: 08. 03. 2011 @18:35:27
Punky
Gost

Tisa, v tej temi ti nisi ravno na mestu...

Dodan: 08. 03. 2011 @18:52:35
mojca
Gost

Draga Tisa,

beri te besede, namenjene izključno tebi!
Delam v DRŽAVNEM ZBORU REPUBLIKE SLOVENIJE (tj. parlament) že 3 leta, tako da nehaj pametovati. S tem se ne mislim delati nekakšno jackico/pametnjakinjo IPD, samo verjetno vsak ve, da je težko dobiti tam službo in da moraš izstopati. Zaradi moje službe oz. CV-ja me takoj pokličejo na razgovor. Ko je ŠOU ponujal službe, se nas je iz DZ-ja kar nekaj prijavilo in nobenega niso vzeli. Mogoče nismo bili dovolj dobri za njih (čeprav delamo čisto enake stvari, lol), ali pač niso hoteli nekoga iz DZ, ker pač vsak želi na svoje; da povem bistvo; recimo, da sta to dva "sovražnika".

Kar se tiče Financ, sem pa samo hotela vprašati, če so kakšna SPECIFIČNA vprašanja. Če je npr. kaj takega, kar tam vedno vprašajo itd itd. Itak pa vem, kaj se najbolj sprašuje narazgovorih oz. kaj/kakšen moraš govoriti/biti.

Drugače pa hvala vsem!!! Se vam oglasim na mail. Gre se za študentsko delo, ampak, vseeno bi rada dobila delo. Ne gre se mi toliko za denar, pač pa za izkušnje in predvsem CV!

LP,

M

Dodan: 09. 03. 2011 @19:09:13
xyz
Gost

Mojca, na večih razgovorih te preverijo, tako da moraš pokazat kaj znaš. Jaz sem bila 1x 2 uri na probi za delo, ki sem ga potem opravljala. 1x pa tudi za poln delovnik. Tako, da je čisto možno, da te doleti, da boš morala kaj pokazat, ne samo povedat. Sam ne bit preveč živčna, zberi se, zadihaj pa bo. Pa srečno. 

« prejšnja 1 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
hvala obema ))
Mi imamo rezervacijo na otok
Pozdravljeni, delam raziskovalno nalogo o
To je moja odločitev kaj
žalostno, ko pa je toliko
zdravo malo vnaprej, pa vendar vseeno.
Jst bi poleti šla delat
Hahaha, TIPIČNO SLOVENSKO, prva ki
Maja, v Ljubljani lahko kupis
kupim nalepko za lj univerzo
DZumbZumba, kako pa si ti
Kje točno na Maldivih, ker
Hvala Alex! Nadvse uživam ob
... ja res nisem bila
... ja to je pa
vandrovc me lahko na mail
sem ti pisal na mail
Usluge prostitucije so v Sloveniji
pizda ste pizde ej,punce imajo
Ja slovenke še zmeraj mislijo,
To pa je čisto relativno,
To pa zato,ker se ima
bil sem zaposlen v SV...
Mislim,da se vsi zavedamo,kaksno je
Odločil sem se da naredim
Ali so študentske letalske karte cenejše od rednih?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

09.04.2011 - 09.04.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™