Kam te nesejo krila?

Zaposlitev v Švici, Avstriji, Nemčiji in UK

Dodan: 20.01.11 @21:59:01

Branko

Gost

Star sem 31 let. Sem drzavljan BiH z stalnim bivanjem v Sloveniji. Nujno potrebujem sluzbo v Nemciji, Svici, Avstriji. Delal sem kot monter, v avtomobilski industriji, varilec. Sem resen in delaven. 

Glede na to, da nimam Slo drzavljanstva ali je kako podjetje ki zaposluje tudi z stalnim bivanjem.

hvala vsem za odgovore

0     0

Lilla

Gost

Iščem kakršno koli delo v Avstriji, živim blizu meje (Bad Radkersburga) in govorim ter razumem nemško. Sem mlada in v dobri fizični kondiciji. Zaposlitev iščem aktivno, a žal neuspešno že nekaj mesecev, hodim osebno s CV-ji po hotelih, kmečkih turizmih, ... a vedno dobim isti odgovor - vas pokličemo ko bomo rabili oz. iskali nove delavce. Ne dobim pa nobenega klica. Delala bi kot pomivalka posode, sobarica, čistilka ali pa bi šla obirat grozdje, jabolka idr. - karkoli takega za kar se ne zahteva posebne izobrazbe in certifikatov. Sem RESNA, DELAVNA in ZANESLJIVA! Imam lasten prevoz. 

Delo sem iskala že tudi preko agencije, ki pošilja kontakte avstrijskih delodajalcev proti plačilu (vnaprej!), a neuspešno! Od znancev marsikdo več noče nikomur pomagati, ker kot slišim imajo slabe izkušnje z "rihtanjem" dela znancem/sorodnikom, ki se niso izkazali kot resni, resni pa zaradi tega ne dobimo priložnosti, ker noben več ne upa posredovati informacije ali povedati dobro besedo za koga. :-(

Hvaležna bom torej za kakršen koli namig ali informacijo na mail: mini.lily90@gmail.com

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 11 od 11

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20