Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 12. 03. 2014 @11:30:01
Re: Zaposlitev v Švici, Avstriji, Nemčiji in UK
vilavali
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

ProsIm, če mi kdo lahko odgovori ali se , da delati v Munchnu, kot medicinska sestra ,čeprav že v penziji. Hvala

Dodan: 12. 03. 2014 @19:14:58
Marjan
Gost

Tukaj je veliko agencij,ene so specializirane samo za Bau-gradbeništvo,recimo  :Bellini AG, Job Now AG,Primework AG......in še 300 ostalih,ene so za proizvodnjo:Randstad AG.......tako pokličeš pošlješ lebenslauf in če vidijo da imaš dobre reference te pokličejo in se dogovoriš za delo.So pa tudi agencije za visokokfalificiran kader.Najbolje je sam vložit trud in ne se zanašat na nekoga da "zrihta" delo ker potem tega ne noben ceni.Pa še to,na forumu ne bo NOBEDEN  dobil dela,ker delodajalci ne dajejo oglase na forum ampak samo posredniki,forum naj bi služil zgolj kot pomoč-informacije glede ostalih zadev,zato primit se dela svinčnik v roke telefon vse kar pride in to je to.Ni vse tako lahko in enostavno kot si nekateri predstavljajo,delo na črno pa ne priporočam nobenemu,sezona se je začela in s tem tudi kontrole,saj ni nujno da te dobijo na bausteli,lahko tudi med redno kontrolo prometa na cesti,dokumenti morjo štimat.

Dodan: 06. 05. 2014 @15:53:08
BORUT
Gost

Zanima me če kakšen ve za delo v Švici v stavbnem pohištvu. Lahko je ALU PVC. Tudi montaža - imam 23 let izkušenj v tej branži in voljo do dela ter zaslužka. Sem primorec.

evo gsm  070 754 610

mail: bobib33@yahoo.com

mejte se ful lpu Borut

Dodan: 12. 05. 2014 @17:04:00
Novice
Gost

Je še kaj novega, v zadnjih dneh ?

Dodan: 17. 06. 2014 @10:56:00
gosss
Gost

hido a si se gor v munichu? me zanima malo infornacij kot delo tehnika zdr nege..pisi mi na mail kadri.semir@gmail com se zanimam za odhod v nem

Dodan: 17. 06. 2014 @13:33:10
Piamarina
Registriran uporabnik

mene zanima delo v Nemčiji, tudi kot bolničarka. Res bi bila hvaležna za informacije.

Moj GSM: 031 526 654

prosim, kar pokličite, Marina

Dodan: 06. 07. 2014 @21:34:10
Lovro
Gost

Pozdtavljeni!

vas lahko prosim kontaktiram na zs? 

Hvala in lp

Dodan: 06. 07. 2014 @21:36:58
Lovro
Gost

Pozdravljeni gospod Marjan,

vidim, da se spoznate na delo v tujini. Vas lahko prosim kontaktiram na zs glede dela v Švici?

Hvala in lp

Dodan: 01. 09. 2014 @10:13:29
Milka
Gost

Hojla

S partnerjem vedno resneje razmišljava o selitvi v Švico, vendar me zanima par stvari konkretno za najin primer ... On je zdravnik z nekaj leti delovnih izkušenj in je tudi že dobil nekaj ponudb tam, jaz bi pa na začetku delala karkoli, kasneje pa bi se verjetno tudi zame našlo nekaj v moji stroki. Nemško oba govoriva zadovoljivo. Zanima me predvsem kako je s tem, če se on tam normalno zaposli in dobi torej delovno dovoljenje in vizo, jaz pa ne dobim takoj dela. Do 3 mesecev sem lahko tam kot turist, če se ne motim, toda kaj pa potem? Ne morem se potem vrniti nazaj v SLO in živeti ločeno ... Ali se da preko partnerja, ki je tam zaposlen, živeti tam, tudi, če ne dobim takoj službe? In v katerem delu tam se najlepše živi? On je dobil ponudbe z večih koncev. Sva mlad par okoli 30, ki še rada greva kdaj ven, posedava kje na kavicah (vem, da je to tam drago, a on ne bi delal za minimalca, pa še stanovanje bi imela plačano), greva kdaj v kino, na bowling, športat... Pa če so kake razlike v cenah življenjskih dobrin glede na kantone?

Hvala že vnaprej in lp

Dodan: 01. 12. 2014 @09:29:21
miha
Gost

sem krovec klepar z 15 letnimi izkusnjami mob.068192636

Dodan: 06. 12. 2014 @19:13:16
teni
Gost

kako te lahko kontaktiram glede dela

Dodan: 07. 01. 2015 @15:15:58
Nataša
Gost

mene zanima delo v nemčiji kot zdr.tehnik, bolničar, strežnica, karkoli.

Dodan: 07. 01. 2015 @15:20:00
Nataša
Gost

kontaktirate me lahko na natasa.anastasov@gmail.com

Dodan: 07. 01. 2015 @17:39:51
linlina387
Registriran uporabnik

Pozdravljeni,

Js bi tudi prosla, ce ma kdo kaksen kontakt za delo v Avstriji kot sobarica, cistilka. Moj email je : 

linlina387@gmail.com

Hvala ! 

Dodan: 10. 01. 2015 @22:28:16
marko
Gost

zdravo Marko tuki. ja si nasel pravo osebo, znam dobro delatii knauf pa se nemsko znam. tako ce te zanima moja tel. 040129076. pa poklic da se zmenmo se za dodatne info. hvala

Dodan: 10. 01. 2015 @22:32:59
marko
Registriran uporabnik

zdravo Marko tuki. ja si nasel pravo osebo, znam dobro delatii knauf pa se nemsko znam. tako ce te zanima moja tel. 040129076. pa poklic da se zmenmo se za dodatne info. hvala

Dodan: 10. 01. 2015 @23:13:59
marko1904
Registriran uporabnik

zdravo marko tuki. eevo dobil si pravi naslov. znam knaufat pa se nemsko govorim. evo moja tel. 040129076 pa da se zmenmo se za par info. lp

Dodan: 13. 01. 2015 @22:35:01
zadeva
Gost

Zdravo. zanimam se za delo v svici,zato vam posiljam kontakt preko katerega mi lahko napisete ali poklicete. neramire@gmail.com ali telefon 041941623 sem drzavljan EU in imam dosti delovnih izkusen za razna dela

Dodan: 13. 01. 2015 @22:35:43
zadeva
Gost

Zdravo. zanimam se za delo v svici,zato vam posiljam kontakt preko katerega mi lahko napisete ali poklicete. neramire@gmail.com ali telefon 041941623 sem drzavljan EU in imam dosti delovnih izkusen za razna dela

Dodan: 04. 02. 2015 @14:41:46
egon
Gost

Lep pozdrav Marjan glej danes sem pogledal na ta forum vidim da ti ze delas v Svici nekaj let kot vidim v gradbenistvu tako kot jaz ki sem maler ze 23 let zdaj sem delal lani malo v avstriji prek personala samo za 2 do 3 mesece potem pa spet tu glej mene zanima ce lahko meni posljes naslov te agencije ko ti delas ker ce pravis da se potrebujejo take delavce ce ti ni prevec prosim .

pa ta agencija ima v Avstriji ,Svici in Nemciji delo ali kaj.

Glej to kaj citam tu gor izjave mislim da  zasluzis samo nevejo da mores malo bolj delat tudi kot pri nas ko hodijo samo v sluzbo cakati da bo 15 v mesecu razumes kaj hocem povedati vsi mislijo da koliko v tujini .

Zdaj nevem ce si doma kje blizu okolice Maribora do Celja bi se lahko srecala da meni na stiri oci poves kak pa kaj je gor ko bos doma verjetno delas zdaj gor tu je moj email ce bos poslal kaksni naslov ce rabis tel. stevilko ti na email napisem ok.

email- egonzelenik@hotmal.com 

Dodan: 21. 02. 2015 @09:47:59
Hasi
Gost

Zdravo evo moja stevilka 068 620 989

Dodan: 24. 02. 2015 @17:06:23
Suzana26
Registriran uporabnik

Zivijo,stara sem 26 let,ker seveda je v Sloveniji težko dobiti službo bi se rada preselila v Avstrijo-Dunaj in si poiskala delo v domu za ostarele(imam narjeno šolo za bolničar negovalec)Stanovati imam par mescou pri sestri,ker živi gor ampak me zanima če kdo pozna koga ali pa kakšno agencijo da bi lažje dobila službo na Dunaju.Ni nujno da je v zdravstvu za začetek,hkrati bi pa hodila na tečaj nemščine ker ga velik ne govorim ampak se lahko sporazumevam z osebami. Za vse informacije bom hvaležna.

Lp

Dodan: 25. 02. 2015 @22:31:29
edokrle
Registriran uporabnik

mene zanima delo v avstriji rad bi delal v skladiscu ali pa gradbena dela

ce ma kdo informacije naj prosim mi javi na edokrle@hotmail.com

hvala za odgovor

Dodan: 02. 03. 2015 @19:15:23
izet spahić
Gost

pozdrav ja sam s stalnim bivanjem u R. Sloveniji majstor sam za fasade i zainteresovan sam za vašu ponudu znam raditi puno toga a radio sam već u Švicarskoj Austriji imam viber na broj +41788376464 Spaho puno hvalaaa

Dodan: 02. 03. 2015 @20:54:55
gost1
Gost

Izet, če maš slovenske papirje, se vsaj malo potrudi in govori in piši slovensko!

Dodan: 11. 03. 2015 @18:37:37
piuma
Gost

Izet, kot pišeš živiš v Sloveniji. Ne znaš pa slovensko. Sramotno. Kdo pa te bo vzel v službo, če ne govoriš niti jezika države, v kateri živiš. Kako pa je z znanjem nemščine ? Vsak delodajalec pričakuje, da boš vsaj pogovorno obvladal njihov jezik.

Nauči se slovenskega jezika. Ko mi, slovenci, potujemo v države bivše Juge, se moramo spet mi prilagajati njim in govoriti srbohrvaško, bosansko...ž

Torej, če živiš v Sloveniji, se nauči PISATI in GOVORITI pravilno slovensko. !!!!

Dodan: 11. 03. 2015 @18:40:47
piuma
Gost

Se popolnoma strinjam. Kakšna slovenščina pa je to ?

Dodan: 17. 03. 2015 @20:17:41
neubau
Gost

Iscem dva fasaderja za delo v Svici izkusena nad 30-let,info na tel;0041 775008431 od pon.-pet. med 18-20-to uro. l.p. vsem

Dodan: 17. 03. 2015 @20:17:41
neubau
Gost

Iscem dva fasaderja za delo v Svici izkusena nad 30-let,info na tel;0041 775008431 od pon.-pet. med 18-20-to uro. l.p. vsem

Dodan: 18. 03. 2015 @05:53:48
Lei
Gost

včeraj sem v Gorenjskem glasu zasledila da iščejo medicinske sestre za delo v Švici

lp

« prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 8 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Mimgrede za interes Govorim Russko Bill 3x
Tudi jaz razmišljam o ogledu
piši na moj mail  bozoplatovsek@gmail.com
Naša firma,preko luže dela in
Domowoj, povej še to, da
Oj, jaz grem tudi maja, računam
Mia, ali se kakšna služba
Nikoli mi ne bo jasno
iščem sostanovalko ali sostanovalca za
@veselo na delo, ne zavajaj,
Oj, jaz pa ravno iščem svojo
Res je, ni nobenega gor
Prosim če mi pomagaš najti
Hvala Primož Samo na žalost
Rada bi obiskala Qatar -
To je problem? EGIPT!
Prodam 2 letalski karti za
jaz sem za podobno pot
Cestninjenje obvoznice okrog Melbourna je
s4 Potujem z avtom Letos planiram
Moj kontakt: ninastr86@gmail.com  
Kje je meni najbližja STA poslovalnica?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

09.04.2011 - 09.04.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
Vse vstopnice »

© STA Potovanja. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™