Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 17. 12. 2010 @20:09:37
KAM??? JV Azija ali Latinska Amerika
PikaPoka
Registriran uporabnik
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Živjo!

Imam velike težave z izbiro lokacije za potovanje konec februarja do konca marca. Po eni strani me vleče v JV Azijo, kjer sem parkrat že bila in je bilo fantastično (Filipini, Tajska), po drugi strani pa bi rada videla tudi Latinsko Ameriko, predvsem Mehiko.

Prosim za kakšen namig, torej ali:

- Vietnam, Malezija, Indonezija (predvsem me pri zadnjih dveh skrbi vreme v tem času) ali

- Mehika, Kostarika in Guatemala.

Če ima kdo kakršne koli iztkišnje, kaj se splača videt v naštetih državah (v enem mesecu), kakšne so cene, kako je z varnostjo (predvsem v teh predelih Latinske Amerike, ker za Azijo vem, da je varna) in še kakšen koristen nasvet, se toplo priporočam!

Pomagajte mi pri izbiri, ker meni ne gre!!!

Že vnaprej hvala za odgovore,

Pika Poka

Dodan: 17. 12. 2010 @23:59:16
Re: KAM??? JV Azija ali Latinska Amerika
smilingsun
Gost

Glede Azije ti nebi znala pomagat, bi ti pa priporočila Mehiko. Sem bila par let nazaj tudi v takem času (marec) in vreme je bilo super. Še ni prevroče. V enem mesecu sem jaz naredila krog po južni Mehiki : Mexico City - Taxco - Oaxaca - San Cristobal - Palenque - Tulum - Valladolid (Chitzen Itza) - Merida - Campeche - Villa Hermosa - Mexico City. Po par dni v vsakem mestu s kakimi dnevnimi izleti v okolico.

Dodan: 18. 12. 2010 @18:45:34
pipo
Gost

cenovno in varnostno izpusti Mehiko in Gvatemalo

Dodan: 18. 12. 2010 @21:25:38
Mozarta
Gost

Imam popolnoma isti problem, le da grem konec februarja do konca maja. bila sem v indiji in na šri lanki, zato mi azija, mislim da, ne bi delala problemov glede tamkajšnjih "presenečenj", j am pa.. hm. (?)

Razmišljam o laosu, kambodži in vietnamu, mogoče indoneziji; na drugi strani pa sanjarim o mehiki, kostariki, boliviji in peruju..

Vsekakor bi bil moj nasvet tebi- ne hiti preveč, izberi raje manj in to okušaj počasneje in intenzivneje, kakor hitenja, površno in pod nepotrebnim stresom..

Dodan: 19. 12. 2010 @11:00:22
mundo
Gost

Hej, nekaj malega nasvetov glede izbire lahko najdeš na mojem bologu preko linka http://www.mundo.si/portfolio/potovanja/galerijapotovanjasramerica-2008, kjer že v imenu piše, da sem bila v sr. Ameriki 2008 in sicer 3 tedne. Res je lepo, ampak cenovno dražje od Azije, predvsem Mehika, Gvatemala in Belize sta tam tam! Če si v Aziji že bila potem si pojdi pogledati ta konec sveta, bo naslednič lažja izbira. Glede varnosti nisem imela nobenih težav ne v Sr. Ameriki ne v Aziji, kjer sem tudi že prepotovala. Osebno pa grem raje nazaj v Azij.

« prejšnja 1 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Drgac pa da ti po
Zivjo Lucy .. Eo ti
tadej, mi lahko malo natančneje
Mene tudi zanima L viza
Krisss, najprej hvala za objavo
6 ur ni nič. lahko pa
No sj ja mislm da
Prodajam letalsko karto iz Zagreba
iz ljubljane s turkišem je
išči kje drugje še, avst.
kako pa je trenutno?
Vprašaj nas še enkrat nekje
http://www.ryanair.com/en/questions/can-i-apply-for-a-refund-for-my-unused-flight/   ce ne potujes lahko mogoce
ZAnimivo res. Svaka čast krisss, ampak mormo
Hvala,obema! Bom kar cez Italijo,saj
oj, oktobra imam namen odpotovati
jaz sem bila 4 x
Cao, kje so pa karte
Ker sem dobila poziv na
čau a sam ženske?
5 dni, nizkocenovnik Bologna- Porto,
M. kokr jst vem niti
kriss  dej povej več o tej
Kaj je to elektronska karta?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

11.04.2013 - 29.05.2014
02.04.2013 - 11.05.2014
02.04.2011 - 31.12.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™