Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 17. 10. 2011 @18:34:23
Re: PO GIMNAZIJI ZA ENO LETO PO SVETU!!!
manya
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

malo smo se narobe razumeli, samo o letih sem govorila (nekdo pred mano je narobe izračunal po letnikih koliko je nekdo star, namreč nekateri smo mlajši, lahko se gre prej v šolo itd.)

kljub temu da redno delam precej težak (tehnični) študij kar veliko potujem (in še veliko potovanj načrtujem preden zaključim), pridnost na faksu se mi obrestuje z višino štipendije, s katero lahko na potovanju normalno živim, prišparam samo za karto..

vse se da, če se doma sedi in jamra pa nikomur nič z neba ne pade

Dodan: 17. 10. 2011 @19:04:56
tisa
Gost

To manya. Pridni ne sprašujejo pa jokajo tle na forumu kako nekam jt pa,če je primeren čas. Če misli nekdo potovat ne rabi mnenje tujcev. Usedeš se na letalo in greš.

Lepo,da si pri teh letih tako resna v pravem smislu.

Dodan: 24. 10. 2011 @01:19:22
aM
Gost

Ce te potovanje res veseli in se pocutis najboljse ko potujes, ti ne bo mar za fax...mimogrede, ce se v zivljenju znajdes, ga niti ne potrebujes. Kot vidim, vas vecina pojmuje opravljen fax kot merilo uspeha v zivljenju (kaj naj bi 'uspeh volovica zivljenju' sploh pomenil?!) neglede na to ali te stvar sploh zanima in te veseli. Najhujsa napaka je studirati nekaj, kar te ne veseli in studiras samo zato, ker pac vsi po gimnaziji studirajo in ker brez faxa itak ni si nic in podobne jajce, ki nam jih servira druzba... Ce se ne znajdete, ne bo nic boljse s faxom, dragi ljudje. Jaz sem odsel sam v svet po koncu gimnazije, potujem ze vec kot 1 leto, vmes delam, da lahko spet potujem in to je to. Trenutno je sola na 354235. mestu in potovanje na prvem - ker me potovanje tako veseli. Doma je pa itak ogromno zagrenjencev, kar seveda vsak ve, ampak kako hudo je, sem opazil sele sedaj, ko sem za par tednov prisel nazaj. Ce vas resnicno veseli raziskovat planet, se ne ubadajte s vprasanji (sploh pa ne sprasujte slovencev, ker s(m)o najbolj pametni za stvari, o katerih nimamo pojma). Tako, kot so predhodniki povedali - usedite se na letalo in pojdite. Folk pa naj lepo zivi svoj lajf pa pametuje doma po forumih, na bosljem boste vedno vi, pa tudi ce se vrnete po 2 mesecih - izkusnja je pomembna lp

Dodan: 24. 10. 2011 @22:33:36
Martin111111
Gost

Glede moje slovenščine: všasih pač človek piše po forumih v stilu "piši kao što govoriš", in sam v tem ne vidim nobenega problema, dokler je vse tisto besedičenje vsem dovolj razumljivo. Na živce pa mi gredo ljudje, ki se na forumu, kjer je tema vse prej kot slovnične napake in "podomačena" slovenščina, obnašajo kot, da imajo sami doktorat iz le - te! Na jetra mi gre to, da se tema zaradi takih "vsevednežev" naenkrat preusmeri v popolnoma drugačno smer in potem se moramo ukvarjat s tem, da se to neha. Zato vsi tisti, ki svojih komentarjev ne mislite podajat izključno in samo za naslovno temo, prosim, zapustite forum in si poiščite ali ustvarite svojega, potem pa tam popravljajte napake svojih soforumašev. Zagotovo vas bodo iz srca veseli. Dovolj slovnično ali manjka kje kakšna vejica?

Zdaj pa dovolj...tema je PO GIMNAZIJI ZA ENO LETO PO SVETU...in naj taka tudi ostane!

Dodan: 26. 10. 2011 @20:53:12
Jazbec
Gost

Tako se govori, Marjan!!!!!

Dodan: 27. 10. 2011 @00:26:36
KKK
Gost

Martin ne bluzi. Gimazija je ornk, če pa ti nisi bil dost sposoben za gimnazijo, pa ne pljuvat na tiste, ki so bili dovolj. Važi miki?

Dodan: 27. 10. 2011 @20:03:23
Martin111111
Gost

KKK, res me zanima od kje tebi spoznanje, da jaz nimam gimnazije? Imam jo, ja! Še več, bil sem odličnjak...ti pa več kot očitno ne, če sklepam po tvojem sklepanju...

Lp

Dodan: 02. 11. 2011 @16:17:29
friderik
Gost

Tak ja, kr povejta kaj si mislite drug o drugem

Dodan: 27. 11. 2011 @17:58:56
marjan
Gost

kva zdej, a bomo še kej pisal tlele, men se zdi, da je že doug cajta minil, odkar smo nazadnje mel debato?

Dodan: 27. 11. 2011 @19:59:51
Mat
Gost

Meni se zdi takšno potovanje ''neumno''(pazi narekovaji!)

Vsak je različen seveda ampak jaz osebno sem poznal MNOGO 18, 19 in 20 letnikov in odkrito povem da med vsaj 50timi ki sem jih zelo dobro poznal nevem če bi našel 2 ki bi bila sposobna kaj takega.

Pač ta starost je še vedno ''norost'' večinoma...

Nevem kje je problem da nebi prej naredil vsaj neke šole oziroma si pridobil nek poklic, kar bi ti mimogrede 10x povečalo zaposlitvene možnosti in šele potem z 23timi odšel v tujino ko boš že res moški in ne le fant...

Jaz vem da pri svojih 19tih nisem bil sposoben oziroma organiziran in samozavesten tako visoko(pa sem zelo samozavesten in ja morda če bi me pri 19tih vprašali bi rekel ni problema bom zmogel) da bi potoval po SVETU kaj šele 1 leto.

Govorit da če zdaj negrem nebom šel nikoli je pač samoprepričevanje ker te je strah....  

Dodan: 28. 11. 2011 @05:59:44
gost1
Gost

po moje so bile to le potovalne fantazije.fant je pac prebral na forumu o potovanjih po svetu in si je mislil,da je to zelo enostavno.nihce tukaj mu ni povedal na kaksne tezave lahko naleti,kot so naprimer razni vizumi in podobno.sploh se mi je pa zdelo neumno,da bo med potovanjem delal in zasluzil za nadaljno pot.potovanje okoli sveta ni shoping v avstiji ali italiji.vsi so pisali,naj gre in pisali o nekaksnih neprecenljivih izkusnjah.

Dodan: 02. 12. 2011 @21:01:17
borisse
Gost

Bullshit! Ja, na potovanju je mnogo (nepredvidljivih) preprek...ampak a ni bolje da se jih nauči reševat - sam, brez tekanja k mamici, ko se kje zataken. ker konec koncev mora se naučit soočat s problemi ki nastanejo v svojem življenju - SAMOSTOJNO! neprecenljiva izkušnja? seveda, pa še kako zelo. spoznal bo samega sebe in na svet gledal s povsem drugimi očmi. Vi vsi ostali pa, jah, po tvju še nparej veselo spremljajte svetovno dogajanje in potem o tem pametujte svojim sodelavcem/prijateljem.

Pojdi, tut jst sm šel, in ja, blo je veliko več problemov kot si lahko zamisliš (ne bom jih našteval, nima smisla)...a ravno ti so me utrdili, ravno to sem potreboval da sem "odrastel"

Lp

Dodan: 04. 12. 2011 @20:11:30
Tas
Gost

Hej boriss, tudi jaz razmisljam o tej odlocitvi, pa bi rada kej vec zvedla od koga, ki je to dejansko storil. Bi mi lahko pustil svoj mejl?

Dodan: 14. 12. 2011 @00:00:33
mmk
Gost

jj

Dodan: 14. 12. 2011 @19:37:10
gost1
Gost

me zanima,kje je zdaj ta Ozbej.nic se ne javi.verjetno sedi doma in se veselo hahlja veleumnim komentarjem.

Dodan: 27. 12. 2011 @10:52:38
Eos
Gost

Meni življenja potovanje ni spremenilo in tudi ne pretvarjam se, da sem kakorkoli drugačen človek (in če bi tako mislila, bi se sama sebi zdela strašno pokroviteljska; ne pravim pa, da na druge nima takega vpliva). Zagotovo so bile izkušnje, veliko sem se naučila, veliko doživela, morda so se nekateri moji pogledi res spremenili (predvsem sem postala bolj cinična, ker sem pač velik fantazer in mi je takšna pot temeljito prečistila iluzije). Mogoče si želim, da bi prej vendarle končala faks, ker je zdaj po letu in pol zdoma težko pobirat koščke (res pa je, da sem jaz ostala sredi faksa in že prej eno leto pavzirala).

Definitivno pa priporočam vsakomur, ki ga potovanje vsaj malo mika - pojdi.

Dodan: 02. 02. 2012 @16:32:26
andrejiiika
Registriran uporabnik

pozdravljeni.  a je morda kdo bi želel konec leta in ali približno v tem času na potovanje in delo ? vesela bi bila družbe > lp

Dodan: 11. 04. 2012 @14:10:29
ziva
Registriran uporabnik

lep pozdrav..tudi jaz imam veliko zeljo potovati po svetu in zraven tudi delati..pa me zanimam kako in s koliko denarja se da to zaceti..in zanimam me tudi kako najti nekaj za delat ko prides v razlicne drzave..hvala za odgovor

Dodan: 11. 04. 2012 @14:14:12
ziva
Registriran uporabnik
andrejiiika..kam pa nameravas jit???
Dodan: 03. 08. 2012 @14:20:07
Peter
Gost

Živjo Zala!

Se strinjam s tabo. Tudi sam sem človek, ki ga rutina duši. Dolgoročno si celo želim, da mi uspe z delom, ki ga lahko opravljam kjerkoli po svetu. Potrebujem le osebni računalnih, kamero in internetno povezavo. Nove ljudi tako rad spoznavam in jim pomagam.

Če mogoče tudi tebe zanima tako delo, kjer si dolgoročno lahko svoboden in finančno samostojen in pomagamo drug drugemu se mi javi na: peter.cvar@skavt.net.

Pa lepo poletje ti želim!

Dodan: 16. 08. 2012 @10:39:48
Mojca
Registriran uporabnik

Ja mene tut zanima al šov al ni šov.

Dodan: 07. 10. 2012 @14:52:39
Ines
Registriran uporabnik

a ve kdo če je šel?

Dodan: 12. 02. 2014 @10:38:04
marko
Registriran uporabnik

http://MegaStoon.Com/?share=259942

easy money! precekirajte

Dodan: 12. 02. 2014 @10:39:11
marko
Registriran uporabnik

res

« prejšnja 1 2 3 4 5 6 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
zaenkrat bomo bukirali 3 dni
Uh, do Rima edino kaka
Prijavil sem se na tej
Alo aloo je kater/ra zainteresiran
Če bi šla katera z
Pozdravljeni,   Sem mamica triletne punčke. Grem
iz ljubljane hahahahah poceni ??? v Rim
Daj raje vzemi evre s
Polnimi imeni: PopotnikDržava: SlovenijaSex: Yes,
Živjo, Išče se kakšna sopotnica za
Ce se rabis javi. Prosto
Jeseni grem študirat v Munchen.
živjo, mogoče kdo ve kateri
Zakon destinacija,bil ze veckrat in
Ali menite, da je pridobivanje
Še vedno iščem sopotnico za
ni varno. Res je da
Zivijo, jeseni se odpravljam na Bali
Ima mogoče kira samska nekadilka
pozdravljen Anze. nimam izpitov na tezko
hvala za ponudbo...se opravičujem šele
Ja, na nek način še
Išćem družbo za vse vrste
Kako poteka rezervacija letalske karte?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

14.05.2011 - 24.02.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™