Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 20. 11. 2010 @22:07:56
AU Pair Kanada
Uros Kobal
Registriran uporabnik
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Smo slovensko govoreca druzina iz Ontaria Kanada.  Zivimo v mestu Mississauga (zraven Toronta).  Iscemo varusko AU PAIR za svoja dva otroka starosti 8 in 6 let. Otroka obiskujeta Francosko solo zato bi bilo zazeljeno znanje Francoscine. 

Ce vas delo zanima mi prosim pisite na moj oseben email in sicer na: richard.kobal@rogers.com

Dodan: 20. 11. 2010 @22:43:54
Re: AU Pair Kanada
babysitter
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Mene zanima!imam nekaj izkušenj s čuvanjem otrok, Čiščenje in ostala ženska opravila mi niso tuja, mogoče razen kuhanja, če bi moral že skuhat bi se znašel. Ima pa velike probleme s tujimi jeziki. Zato tudi iščem delo v tujini, kjer bi se lažje naučil. V sloveniji premalo uporabljamo tuje jezike zato mi tečaj v slo ne pomagajo preveč. Mogoče se vam zdi malo čudno verjetno ni veliko oseb moškega spola, ki bi to znalo dela vendar se mi zdi da bi moral vsak bit toliko vsestranski in poznati razne stvari. Odpišite če vas zanima pa mogoče zmenimo. Drugače pa si že nekaj časa želi odditi v tujino dela, predvsem severna amerika ali severna evropa.

lp

« prejšnja 1 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
samo informativno me zanima: koliko
daj mail če želiš
evo, pred leti sem napisal,
Oprostita, jaz bi pa rit
Pozdravljeni,    zanima me če kdo ve
bintercanarias.com cca. 180/ena smer
48 let
Lokalni avtobus je 6.5 EUR
52 in ti
Starost?
manca,ali te zanima dopust ali
Pozdravljeni,    v letu dni imam namen
Pozdravljeni,    v letu dni imam namen
Pozdravljeni! Zanima me ali ima kdo
jaz grem dol kar z
Karta na vratih je 130eur,
Filipini so podobno enostavni za
Kako se pa s službo
Kje je meni najbližja STA poslovalnica?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

18.06.2011 - 01.03.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™