Kam te nesejo krila?

latinska amerika - poletje

Dodan: 24.04.10 @22:33:49

tomy

Gost

živjo!

Poleti mam cca 3 do 4 tedne časa, zato bi ga kar se da izkoristu. Bi se mi pridružu kdo za potepanju po latinski ameriki? Destinacije še nimam izbrane, ampak sm prilagodljiv in se lahko skup zmenmo. Še najbolj me mika Bolivija, Kostarika al pa Paragvaj, ampak kot sm reku, bi se prilagodil tud drugačnim željam star sm 26 let in mam že kr nekaj izkušenj s potovanj, tudi po latinski ameriki.

Zainteresirani pište in lep pozdrav vsem

0     0

jst

Gost

sm za

0     0

Lily

Gost

sm slišala za en prostovoljni tabor na Tierra Bombi (Kolumbija)

mene namreč že dolg časa mika J Amerika... bi blo pa tud zlo zanimivo združit potovanje in prostovoljno delo...

0     0

tomy

Gost

živjo, jst sm kr omejen s časom, tko da kšno delo zame ne pride v poštev, zato bi samo potoval okoli a maš že kake okvirne plane? kolk časa? kdaj? itd.

0     0

Lily

Gost

ja, tist tabor nej bi bil med 10. in 24. julijem

Po pravici povedan je moj odhod tud odvisn od tega, ce sploh najdm kksn ugodn prevoz. any idea?

0     0

tomy

Gost

glede prevoza me še najmanj skrbi vedno se najde kšna ugodna varjanta. bolj kot to me skrbi čas. pa glede na to da smo že konc aprila, ne bi blo slabo čimprej rezervirat karte in se dogovorit kolk nas bi šlo, kam, itd.

0     0

jst

Gost

dej kontakt pa se lohk kej zmenmo

0     0

kati

Gost

oj,

a ste se že zmenili za tale trip? Mene tudi zanima.... če še nisem prepozna, se priporočam za kake infote na katjadz@gmail.com. lp

0     0

TIMSON

Gost

ZIVJO. MALO POZNO SEM TOLE ODKRIL AMPAK CE IMAS TO RES V PLANU BI SEL ZRAVEN. GDAJ PA POTUJES?

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 1 od 1

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20
M: 041 721 511

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40
M: +385 99 488 63 40
F: +385 1 488 63 45

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

Delovni čas:
Od ponedeljka do petka: 8:00-17:00

Najdeš nas v Ljubljani, Novi Gorici in v Zagrebu.

Informacije za plačilo