Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 16. 03. 2013 @04:59:33
Re: oddam hišo ali sobe na Baliju
linda
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Zivim v Mtwapi,sobe ne ampak apartma.

Dodan: 16. 03. 2013 @05:01:31
linda
Gost

Zivim v Mtwapi,ne sobe,ampak apartma.

Dodan: 16. 03. 2013 @05:03:46
linda
Gost

Zivim v Mtwapi,ne sobe ampak apartma

Dodan: 22. 03. 2013 @16:15:20
krucibuci
Gost

joj, občudujem vse, ki imate pogum za takšen preobrat v življenju. vedno bolj se mi skozi možgane podijo takšne misli. pa mi tu pravzaprav nič ne manjka ( al pa, da razmišljam o tem) imam fajn službo, doma še dejavnost, veliko hišo, partnerja, ki bo crknu od dela. ker bo verjetno vse s sabo nesu na drug svet. ko se vse začne preveč vrteti okrog denarja, pa nervoze pa nesoglasij, pa razmišljam, da me kdaj piči, da pustim vse skup pa grem. zakaj pa ne?

Dodan: 06. 05. 2013 @16:02:36
Polona
Gost

Krucibuci... ne morem se bolj s tabo strinjat!

Dodan: 06. 05. 2013 @16:52:42
lyla
Registriran uporabnik

ja blagor enim, kaj rečt? nas je mnogo takih, ki iščemo tu delo ob študiju z diplomo v žepu pa je še tega dobit huje kot redno zaposlitev... ampak se ne damo, bomo že napraskali za selitev in poskusili izven slovenije... mi je pa na splošno zanimivo, kako različne zgodbe slišim/berem... od enih, ki preživimo komaj iz meseca v mesec pa do drugih, ki več ne vejo kako bi zabili denar. pa stanovanjske razmere ipd...katastrofa...

Dodan: 31. 05. 2013 @21:55:49
Marija
Gost

Pozdravljena g. Simona!

zanima me ce imas prosto kaksno sobo od 27. Decembra pa do 07. Januarja 2014.

Ce imas te prosim da mi sporocis!

lepe pozdrave!

Marija

Dodan: 02. 06. 2013 @22:21:43
tajda
Gost

pozdravljena,

To leto imam v nacrtu potovanje na Bali, ker vidim da vi tam zivite mi lahko iz prve roke poveste kar me zanima saj se podatki iz strani do strani zelo razlikujejo... kaj se splaca pogledat? ali se bol splaca kuhat ali hoditi vn jest? kako je z najemom skuterja je kaksna omejitev starostjo? koliko je letalisce oddaljeno od vase hise? bi mi lahko poslali kaksne slike sob? 

Ze vnaprej hvala za vse informacije

Lep pozdrav iz mrzle Slovenije (imamo komaj 15 stopinj cez dan) 

Tajda Suhodolcan 

Dodan: 02. 11. 2013 @16:04:14
marjan
Gost

filipini   juhuhu

Dodan: 15. 11. 2013 @14:23:29
Anita
Gost

Pozdravljeni,

kot vidim oddajate sobe. Ali imate kaj prosto preko novega leta. Smo mlada druzina z 8letnikom in bi si z veseljem ogledali Bali, saj ima moz takrat kar 14 dni dopusta. Zanima me tudi ali veste kako je z ugodnimi letalskimi karti.

Hvala za vas odgovor.

Anita

Dodan: 19. 01. 2014 @03:41:33
oddam hišo ali sobe na Baliju
študentka
Gost

Lep pozdrav!

Zanima me, če bi lahko v času počitnic prišla na Bali in stanovala v vaši hiši, v zameno pa pospravljala?

Hvala za odgovor ))

Dodan: 19. 01. 2014 @16:31:09
dg
Gost

piši ji na mail, ki je objavljen v pvem postu

Dodan: 12. 02. 2014 @10:52:04
marko
Registriran uporabnik

http://MegaStoon.Com/?share=259942

http://MegaStoon.Com/?share=259942

poglejte sami in ocente

Dodan: 26. 02. 2014 @17:59:41
daa
Gost

Ali mi lahko prosim kdo svetuje kje naj spim na Baliju (Kuta, Ubud, Travangan...). Zanima me predvsem preverjena informacija, torej, da je kdo izmed vas že bival tam!

Hvala!

Dodan: 26. 02. 2014 @20:07:57
mg
Gost

Kuta - ADHI JAYA HOTEL nasproti DISCOVER centra, 5 min. do plaže

Ubud - WENARA BALI BUNGALOWS, na Monkey forest road-u

Travangan - PONDOK GILI GECKO

Sanur - SWASTIKA GUESTHOUSE

vse sprobano mesec dni nazaj, vse ok, če bi kaj spreminjali bi izpustili Kuto

Dodan: 14. 06. 2014 @02:02:37
žlahta
Gost

Prav moram se oglasit ... s Simono sva sestri in ne vem od kod sklepate, da je šlo za nateg. Bi se lahko sami pozanimali preko maila in sigurno bi vam poslala slike ali dala link - če se niste, ne kvasite neumnosti. Še vedno živi na Baliju, a ta ponudba res ni več aktualna. Če kdo misli, da je lahko takole it in si nekaj ustvarit, kar naj gre in potem priča gluposti. Nekako se je treba preživet in se postavit na noge. Mislite, da služita takšne bajne denarje? Pa ja de. Sama nevoščljivost vas je, direkt iz udobnega naslonjača.

Če se komu zdi 300€ na mesec drago za renovirano veliko hišo na nivoju, potem je enostavno bedak. To je le 10€ na dan! In oseba, ki trdi, da še v Sloveniji ne da tok na mesec za stanovanje v LJ in celo na Primorskem ... pol ne vem v kateri kleti je živel/a. Na obali smo 4 cimre za kolikor toliko solidno stanovanje dajale vsaka 180€ s stroški (imele smo še 40€ subvencije, tako da potem 140€ na osebo). Če bi sama živela, bi morala imet kar premožne starše. Torej, mlatenje prazne slame. Še za en klinčev nikakršen dijaški dom daš 100€ na mesec za tisto polomljeno posteljo in omaro, ta pa sanja o luksuzu s 300 evri.

Boljše, da doma ostanete, zaprti vase, faušljivi in obrekovalski. Tistim, ki jim je več do avantur, ne vem zakaj ste se potem sploh obregnili ob objavo. Če iščem kamp, ne bom valda kritizirala nekega x hotela, če tja sploh nisem namenjena in me ne zanima. 

Simono občudujem v vseh pogledih. Ne sodite človeka po eni takile objavi in zadržite žaljive komentarje zase. Srečno vsem popotnikom ... in predvsem moji dragi sestrici***

Dodan: 31. 08. 2014 @22:14:23
ana
Gost

Nujno bi potrebovala vaš kontakt-ga.Simona,ker konec drugega tedna priletim na Bali in še nimam prenočišča; Hvala!

ana
Gost

Nujno bi potrebovala vaš kontakt-ga.Simona,ker konec drugega tedna priletim na Bali in še nimam prenočišča; Hvala!

ana
Gost

Dodan: 14. 09. 2014 @08:10:47
trevelboy
Gost

zdravo,

midva sva bila letos na baliju čez novo leto 2013/2014. Z ruzaki, priletela ob 11h dopoldne, brez rezervirane sobe in sva po dveh urah hoje po kuti našla sobo za 10 EUR/noč za oba. Ni bil noben luksuz, soba, poslta in kopalnica z wc, bilo je čisto, pa balkon z mizo in stoloma. Ščurkov ni bilo. Pa kaj rabimo sobo na dopustu, tako ali tako zjutraj vstaneš in greš na ulico, kava, zajtrk, kruzanje okoli. Rabiš jo samo za spat. Za 35 EUR/noč/soba na drugi strani balija, candidasa, sva imela pa cel luksuz z zajtrkom bazenom ... Da se dobit vse sorte nastanitev... Letos greva spet, sicer ne Indonezijo, verjetno Filipini.

lp

« prejšnja 1 2 3 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Hej! Tole je kar zanimivo, pa
Pozdravljeni! Tole je dober način
Ojla! Tole je dober način za
Delo s pomočjo računalnika in
Fajn blog, zanimivi kraji, pasje
Delo od doma,s pomočjo računalnika
Zdravo! Jaz sem tudi prezivel nekaj
Tom, zelo super se sliši, na žalost
od kdaj so konji zmatrani?
Lahko greš, vendar v enem
evo še evro ceneje tj.
Januar ali marec. Za vsaj
Iz Hurgade greš lahko v
Se da dobit tobak v
30.11. Tut jz v Bangkoku
Če si v hurgadi bodi
Tole se splača:   http://JobandPay.com/?id=259324
Bilo fino. Tukaj kratko poročilo: http://blog.s-adventure.com/2014/10/velebitaska-5c-malo-drugace.html
Tukaj lahko preberete o najinem
Osebno bi vzel LIS/LYS/VCE z
Ali bi šel kdo v
Kako poteka rezervacija letalske karte?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

23.04.2011 - 01.03.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™