Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 28. 05. 2011 @09:03:07
Re: Prikrita nestrpnost do Slovencev
nina91
Registriran uporabnik
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Žal mi je zate tisa, ampak ne živim pri starših. Ne vem od kod ti ta ideja. Živim v Ljubljani skupaj s fantom in imava svoje gospodinjstvo - moram zato postati takšna kot ti, razmišljati tako kot ti? Upam, da nikoli, ker imam preveč rada življenje in dobro voljo, da bi videla le negativno plat vsake stvari.

Dobivam štipendijo in poleg študija delam v raziskovalni skupini, ker me veseli in ne zato ker je dobro plačano ... ampak ja, tudi delam. Čudno, da še zmeraj nisem zagrenjena. Mogoče pa samo še nisem dovolj stara

Dodan: 03. 06. 2011 @11:02:00
vakum
Gost

heheh je dobila tisa ženitno ponudbo in že je ni več))))

Dodan: 20. 07. 2011 @02:40:59
Lindet
Gost

400 € !      

Dodan: 21. 07. 2011 @22:44:48
nona pravi da Spanci
Gost

nona! Sramota, da ne ves kdo so Latinosi! Spanci, Portugalci, Italijani, Francozi in Grki SO LATINOSI, vedno so bili in vedno bodo! Prosim, odpri raje knjigo namesto da pametujes tu po forumih!

Dodan: 22. 07. 2011 @08:24:22
Europejc
Gost

Vsem tistim, ki mislite, da so drugi nevedni, razmislite o svojem vedenju. Slovenska Republika je uradni in ZGODOVINSKI naslov DRZAVE, katero mi imenujemo SLOVASKA. Zgodovina R Slovenije pa sega v L 1945, ko nekdanjo BANOVINO DRAVSKO preimenujejo v Ljudska republika Slovenija. Ime Slovenci, se na Cranskem pojavi po L 1842 ko je bila na Dunaju "ustanovljena" ZEDINJENA SLOVENIJA. Pa se nekaj zgodovinskih imen za naso dezelo. Norikum, Carniolia, Carnia, Carintia, Karantania itd. Skozi vso zgodovina najdete  Slovence tam kjer je danes SLOVENSKA REPUBLIKA. Na podrocju danasnje R slovenije so pa skozi vso zgodovino ziveli najbolj sposobni in plemeniti ljudje v zgodovini CLOVESTVA, preberi:. " Ehre des Herzogtums Krain"      

Dodan: 22. 07. 2011 @15:38:46
tihbot
Gost

ti gor pa utihni, grki so latinosi, haha, da se ne smejim. prvo pred svojim pragaom pometei, preden druge obsojaš.

Dodan: 23. 07. 2011 @18:46:10
perorec
Gost
Glasov: 1

Jaz sem se večinoma srečal bolj z nevednostjo, kot nestrpnostjo. Je pa dostikrat bilo tako, da je kljub dolgemu razlaganju kaj in kje je Slovenija, na koncu bilo veliko lažje rečt besede Tito. Pol so stvari vsaj geografsko postale približno jasne. Če pa nekdo postane do mene zaradi mojega porekla nestrpen... pol pa sorry z naciji se nimam časa ukvarjat.

Glede nestrpnosti na splošno pa tko: V bistvu se ni treba kregati kdo je strpen in kdo nestrpen, saj gre v obeh primjerih za zelo podobni zadevi. Oba primera vsebujeta neko čudno drugačnost. Potem se gre le še za odziv na to drugačnost. Torej tudi strpnost kot pogoj potrebuje neko drugačnost, odmik od normalnosti. Iz česar sledi, da če naštevam do katerih stvari sem strpen, naštevam katere stvari se meni zdijo drugačne, ampak sem zaradi svoje razsvetljenosti do njih postal strpen. Recimo en banalen primer: do sladoleda, mi ni potrebno biti strpen (ker je čisto normalen), do drugačne glasbe po moram biti strpen (ker je preveč čudaška).

Torej napredek v družbi ni v tem da postajamo do določenih stvari strpni, ampak da se sploh zmanjšuje potreba po biti strpen, saj se jih dojema kot čisto navadne, vsakdanje: (droge, gey lezbo scena, drugi jeziki, drugi narodi, druga kultura, itd, itd). Če pa smo do njih strpni, pa jih še vedno dojemamo kot drugačne in nenormalne. S

Dodan: 24. 07. 2011 @15:13:51
turistik
Gost

veliko je tudi skritega rasisma in nestrpnosti. to je zelo hinavska oblika. v primeru rečejo da je stanovanje oddamo, v resnici ti ga pa ne dajo ker si tujec. ali nisi povabljen na rojstni dan, ker pač tujci tam niso zaželjeni.

to je tak osnovni primer, takšnih reči je še na tisoče.

Dodan: 26. 08. 2011 @17:32:58
mimi
Gost

No, potem lahko lažje razumeš, kako je Neslovencem v Sloveniji. Počutijo se najverjetneje kot ti.

Dodan: 09. 02. 2012 @11:41:27
gost
Gost

Dejte prosim vas lepo....saj ljudje niti tle v sloveniji ne ločijo med bosanci in srbi ali hrvati ampak vse pojmujejo pod BOSANC....in pol govorimo o nestrpnosti!Pfffff

Dodan: 09. 02. 2012 @13:08:28
tisa
Gost

Grdo rečeno ampak mogoče resnično. Da se ločit med Bošnjaki,Srbi in hrvati. Srbi ni so tok glubi kot bosanci se bi dal rečt,da spadajo med izobražence tu v SLO. Samo Jankoviča poglejte.

Hrvate pa lahko na prste preštejete.

Dodan: 09. 02. 2012 @19:32:47
77
Gost

A J. JE IZOBRAZEN???????

Dodan: 09. 02. 2012 @19:33:03
77
Gost

A J. JE IZOBRAZEN???????

Dodan: 10. 02. 2012 @11:58:18
pa
Gost

pa še moja izkušnja : spoznam tipa na netu in si dolgo dopisujeva. mu povem to in ono o moji deželi in sem prepričana, da ve kje slovenija je. potem si nabavi celo slovar,, ker je poliglot- govori 8 svetovnih jezikov.... da- ko bo prišel na obisk k meni , bo obvladal vsaj osnove sporazumevanja. no, pred kratkim se pa vendarle dogovarjava kdaj bi prišel, kako je z letalskimi kartami....in pravi, da je najboljša varianta do moskve, potem pa še en kratek sprehod do mene. nimam pojma kam je hotel iti. zdaj mi je tudi jasno, da se je učil ruščine , čeprav mi ni hotel o tem nič govoriti, ker me je pač hotel presenetiti s svojo nadarjenostjo za jezike. ne vem kaj naj rečem. mislim pa , da slovenija ni naredila nič, da bi bila prepoznavna, popolnoma nič. sram me je.

Dodan: 10. 02. 2012 @12:08:28
hehe
Gost

groza. zdej k je en model tko zabit da kupi ruski slovar namest slovenskega in planira obisk slovenije v mosvko je pa sramota za slovenijo ker je neprepoznavna? sej verjetno je res neprepoznavna, sej to niti ni poanta tuki.

sam da je pa en tako zabit in da govori 8 jezikov, pa d ne zna copy/pastet imena drzave (sklepam ker sta se prek neta spoznala) je kr drzava kriva.

hehe, tut enkrt je meni en kuhar u menzi reku d govori 8 jezikov. japajade. pir naroct znam tut jst v 15 jezikih. pa pokazat kaj bi se v dodatnih 7.

Dodan: 11. 02. 2012 @07:56:05
gost1
Gost

prpoznavnost majhnih drzav v svetu je problem vseh teh drzav.ali vsi mislite,da bodo v tujini vsi vedeli za slovenijo?vprasajte jih naprimer za San Marino ali kako drugo majhno drzavo.ko sem bil angliji,sem srecal le dva,ki sta vedela za slovenijo.starejsa zakonca sta hodila na dopust na bled.ostalim pa se ni niti sanjalo ,kje smo.le za jugoslavijo je pa vsak vedel.

glede nestrpnosti,jaz tega nisem dozivel.kdor pa je,naj se spomni,kako gledamo v sloveniji na juznjake.vse je odvisno,kako se prilagodis.

« prejšnja 1 2 3 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
evo še evro ceneje tj.
Januar ali marec. Za vsaj
Iz Hurgade greš lahko v
Se da dobit tobak v
30.11. Tut jz v Bangkoku
Če si v hurgadi bodi
Tole se splača:   http://JobandPay.com/?id=259324
Bilo fino. Tukaj kratko poročilo: http://blog.s-adventure.com/2014/10/velebitaska-5c-malo-drugace.html
Tukaj lahko preberete o najinem
Osebno bi vzel LIS/LYS/VCE z
Ali bi šel kdo v
Živjo, konec novembra grem za 7
Vprašaj na Kenya Airways. Te
Jaz letim pa 18.11 v
Zdravo! Potrebujem prevoz do Budimpešte (letališče),
Aha, kdaj pa imaš namen it,
Jaz načrtujem v Jan ali
Prodam Malaron kupljene v Sloveniji..cena
Cez 14 dni bom grem
Pozdravljeni! V januraju se odpravljam za
in pa seveda sposoja skuterja
Kaj je to elektronska karta?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

02.04.2011 - 31.12.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™