Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 09. 06. 2014 @19:57:05
Re: Delo na Emirates Airlines
xx
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

kaj pa če nimaš fotografij s seboj? se je to komu že zgodilo???

Dodan: 10. 06. 2014 @21:33:39
k.k.
Gost

Ce si uspesen jih lahko prineses naslednji dan. No ce ni kaj drugace, kot je bilo pred letom v Sloveniji.

Dodan: 15. 06. 2014 @11:37:31
maxine
Gost

a je pol kdo bil v Zagrebu? lahko malo poročate?

Dodan: 17. 06. 2014 @10:31:06
xx
Gost

ali je dovoljeno, da greš na OPEN DAYS in tam nisi sprejet, in greš potem npr. naslednji mesec na open day v drugo državo??

koliko časa se ne smeš potem spet prijavit?

katere so še druge uspešne letalske družbe in kako se prijaviti?

Dodan: 08. 07. 2014 @14:34:27
Blondie
Gost

In, gre kdo 9.8. na OD v Lj? Točna lokacija še ni znana, pa vendarle ... Zanima me, ali lahko pridem tja z vsemi potrebnimi papirji itd. tudi v primeru, da sem "oddala" resume elektronsko in čakam, da me povabijo na Assessment Day?

Žal ne najdem več bloga od stevarda, ki je delal za Emirates (morda še vedno dela za njih), zato upam, da se javi kdo drug, ki lahko pove kaj več o delu pri tej družbi, predvsem pa kako se čim bolje pripraviti na OD.

Lp

Dodan: 09. 07. 2014 @01:41:26
avstrija
Gost

Joj, daj nehajtesanjat o tem, da boste kar delali za emirates.... Mislim, da je skoraj vecja verjetnost, da zadenete na lotu

Dodan: 09. 07. 2014 @09:09:10
avstrija..
Gost

za avstrijo..

ne priporočam dela v službah povezanimi z matematiko ali logistiko 

Dodan: 09. 07. 2014 @12:40:32
Gitka
Gost

Daj pojdi smetit s takimi posti kam drugam, tale STA forum postaja vedno vecja postojanka za ljudi, ki so verjetno brezposelni in nimajo kaj za pocet, pa tukaj pisejo nesmisle.

Drugi (zadnji) post je pa napisan od iste osebe kot en post poprej, a ima se manj smisla. Zacni nekaj delat, po moznosti v logistiki, ki jo omenjas, da bos imel/a manj casa tukaj zracit svoje ventile nesrecne duse.

Dodan: 10. 07. 2014 @13:07:58
Nina
Gost
Glasov: 1

Hej že kdo ve, če gre sigurno na OD v Ljubljani, ki bo 9. avgusta? 

Dodan: 10. 07. 2014 @15:03:07
Blondie
Gost

Jaz grem, sem napisala par postov višje.

Dodan: 10. 07. 2014 @15:52:07
Marcel
Registriran uporabnik

Lokacija je že znana,
tukaj si lahko pogledaš vse podatke za 9. avgust.

Kolegica je prišla po 2 letih domov in mi je priporočala tako da vrjetno se bom udeležil.

http://www.emiratesgroupcareers.com/english/Careers_Overview/cabin_crew/CabinCrewAssessmentDays.aspx

Dodan: 10. 07. 2014 @16:26:14
Marcel
Registriran uporabnik

A gre kdo mogoče 25. Julija v Zagreb na OD Qatar Airways?

http://careers.qatarairways.com/qatarairways/VacancyDetail.aspx?VacancyID=78897

Dodan: 10. 07. 2014 @19:50:45
avstrija
Gost

Napisal sem samo golo dejstvo oziroma resnico. No, koliko pa vas dela za njih iz Slovenije. Po mojih podatkih, ker je moja dobra kolegica tudi na Emiratih je Slovencev mogoce vsega skupaj 10. Prijavlja se vas pa na tone, na upanje o sanjski sluzbi. Dajte se streznit no....

Ja morda bo komu uspelo, hvala bogu, enemu izmed 1000 ih.

Pa mimogrede, odgovor eni ubogi dusi, ki je razocarana nad zivljenjem.

Verjetno delam vec kot ti a ves. Po stirinajst ur na dan, 6 dni v tednu, v enem izmed avstrijskih hotelov. Ampak vem zakaj. Za dobro in posteno placilo....

Dodan: 10. 07. 2014 @21:03:39
Blondie
Gost

Joj no, a ti si še vedno v tej temi? :-)) Hvala bogu, pa delaj v Avstriji, kaj potem trosiš tukaj tipičen slovenski negativizem. Seveda, da se jih prijavi ogromno, a tudi v Sloveniji izberejo nekaj novih ob vsakem naboru, tako da nemogoče očitno ni. Če bi tako razmišljal, itak nobene službe ne moreš dobiti, ker je povsod huda konkurenca.

Dodan: 10. 07. 2014 @22:55:44
kristalka
Gost

joj, pa res koliko negativizma.

Če nekoga to delo veseli, zakaj pa ne, naj proba, nikoli ne smeš odnehat. Dosti huje je, da sploh ne probaš! Ali pa da že po prvem neuspelem poskusu obupaš.

Pri nekaterih letalskih družbah te v prvem poskusu sploh ne povabijo, ampak šele drugič ali tretjič, četrtič dobiš priložnost.

Glede priprav na OD in izkušenj iz AD je blo pa na tem forumu že ful veliko napisanega.

Dodan: 10. 07. 2014 @23:31:58
Tomaž
Gost

jaz osebno poznam tri, ki delajo pri Emiratesih, bivša sošolka iz paralelke, bivši sodelavec, ko sem še delal preko študenta in še en znanec, tako da očitno tako malo Slovencev tam ravno ni...

Dodan: 15. 07. 2014 @17:58:35
Blondie
Gost

Kaj zdaj, kje ste tisti/e, ki greste 9.8. na OD v Ljubljano? Se lahko prej spoznamo oz. tudi skupaj peljemo, če ste iz štajerskega konca.

Dodan: 19. 07. 2014 @08:31:31
chici
Gost

Nas je kar vec kot 10 tukaj, mislim da okoli 70 in glede na to da mamo ODje kar pogosto v Slo, so ocitno zadovoljni z nami! Vsem ki si zelite pridruzit, ne poslusat negativizma in probajte! Srecno!

Dodan: 19. 07. 2014 @09:39:02
mladič
Gost

A starostna meja 21 let je obvezujoča? 

Dodan: 22. 07. 2014 @12:29:04
Pan
Gost

Živjo.

Se opravičujem za offtopic vprašanje, ampak me zanima kam ste šli na zdravniške teste (Pre-employment medical check), ki ji moraš opraviti, ko si enkrat sprejet?

Glede na to, da morajo biti v ang in opravljenih nešteto preiskav, verjetno ne moreš it v vaški ZD

Lepo bi prosila za kakršen koli napotek in priporočilo.

Pa tudi koliko vas je na koncu vse skupaj priblino stalo?

Lep pozdrav in upam da se kmalu vidimo v zraku )

Dodan: 22. 07. 2014 @12:30:56
Pan
Gost

Pa še odgovor na prejšnje..kolikor je meni znano so obvezujoče 4 stvari: 21 let, minimum reach 212 cm (punce lahko na prstih), fluent (spoken, written) english in najmanj srednješolska izobrazba.

LP

Dodan: 23. 07. 2014 @15:29:05
Mili
Gost

Zanima me, ali pri Emirates preverijo bivše delodajalce za reference/priporočila, ali tega ne prakticirajo? 

Dodan: 24. 07. 2014 @15:09:24
Mili
Gost

Lahko kdo napise tudi kaj vse je potrebno prinesti s sabo na OD, ker nikjer ne najdem teh informacij. Na tujih forumih sem zasledila, da rabis prinesti prevedeno spricevalo od srednje sole, 6 slik za pasus, 1 v poslovni obleki do ramen in 1 celotno postavo v poslovni obleki. Je to res ali so te informacije zastarele?

Dodan: 24. 07. 2014 @18:31:58
kristalka
Gost

lansko leto na OD  je imel folk s sabo eropass cv s fotografijo in eno fotko cele postave

Dodan: 25. 07. 2014 @11:58:34
lucy
Gost

za OD rabiš samo CV (v angleščini) in sliko. spričevala, profesionalne slike pa najbrž še kaj, rabiš, če prideš do končnega intervjuja. za OD vam ni treba komplicirat. fotografija je lahko čisto navadna, važno da na njej dobro zgledate

v vabilu, ki so mi ga poslali, piše tako:

Please bring an updated CV along with a photograph and a copy of this invitation.

Dodan: 25. 07. 2014 @18:57:55
Lala
Gost

Pozdravljeni vsi skupaj! Jaz imam nekaj odgovorov: 

-načeloma naj bi po pen day-u čakal 6 mesecev preden se zopet prijaviš, ampak ne vem če to še tako resno jemljejo,

- tudi če nisi dobil/a vabila lahko prideš na open day,

- na open day-u morajo biti punce oblečene v knee-length skirt in kožne žabe, fantje v obleki in kravati. Načeloma lahko prideš na open day tudi casual oblečen/a, če pa prideš v naslednji krog, povejo da moraš naslednji dan pridit "zrihtan" (punce tudi lase spete zadaj če imajo dolge in rdečo šminko),

- na open day prineseš samo CV, pa dobro je če imaš fotografijo za osebni dokument (nekateri prinesejo tudi full-length photo, ampak ni sploh nujno),

- vse ostale dokumente priložiš na končnem intervjuju ali pa jih kasneje pošlješ po mail-u, sploh ni problem.

Upam sa sem komu kaj pomagala !

Dodan: 25. 07. 2014 @22:17:45
Mili
Gost

Hvala punce! Jaz se že zelo veselim OD, upam, da pridem do konca, ker si še nobenega dela nisem tako želela kot tega! Nisem pa pretirani zgovorna. Sem sicer komunikativna, ampak da bi bila ena tistih glasnih, ko se znajo v nulo predstavit in imajo na vsako vprašanje odgovor, to pa ne ... Sem si že spisala dol vsa vprašanja, ki sem jih zasledila na tem in tujem forumu, da jih postavljajo, in svoje odgovore, vendar se še vedno lahko pojavi kakšno novo, ki me bo presenetilo. :/ Pa skrbi me, ker sem visoka samo 160cm. 212 cm na prstih sicer dosežem, vendar se mi zdi, da so njihove stevardese visoke tam od 165cm dalje, kolikor sem opazila.

Pa še to. Baje te vprašajo (če prideš do konca), kdaj bi lahko začel delati, in ker sama lahko takoj oz. čim prej, me zanima, kateri je tisti najhitrejši čas, da te pošljejo dol v Dubaj na izobraževanje? Baje te pošljejo dol tam po cca. pol letu šele, ne?

Dodan: 27. 07. 2014 @11:22:40
Jenny
Gost

Hojla,

mene pa zanima, ali reference delodajalcev (ko mora bit zraven štempiljka podjetja) date že v CV ali v tisto dodatno pismo, ki ga napišeš za Emirates? In kaj tisto pismo mora vsebovati, ker mi sploh ni jasno kako to izgleda? To je kot pri nas vloga, ko napišeš, zakaj bi bil primeren za to delovno mesto in zakaj si tega želiš, ali kako?

Dodan: 27. 07. 2014 @15:17:39
kristalka
Gost

Hej,

zanimiv pogovor s stevardeso Petro Krištofelc, ki je delala pri Emiratih

http://www.rtvslo.si/iskalnik/modload.php?&c_mod=rtvoddajeradio&op=show&func=read&c_menu=1&c_id=30

Dodan: 27. 07. 2014 @15:23:12
kristalka
Gost

Pogovor s stevardeso poslušala 27.7. -  Nočni obisk RTV Slovenija na Prvem programu Radia Slovenija

pogovor je v arhivu

« prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
lina, piši na dancobananco@gmail.com. Lp
Sem napisala, da je bil
60 000je privarčeval s skromnostjo.
Bi šla kakšna v Grčijo
Kje se da kupiti karto
Nika, vse pohvale in super.
Ni mednarodna linija, ampak notranji
Če je mednarodna linija, potem
moj email: zigante.daniel@gmail.com
oj. razmisljam o potovanju v
Živjo, ravno se ubadam z nakupom
Konzulat, kjer lahko vprašaš glede
Bi šel kdo 12. 8.
in , ti prevajaš iz
če se hočeš obremenjevati s
No za primerjavo, pa je
Hej hej. Ima kdo plan
Stipt EA ponovno pošilja ljudi
Ok, sem že izvedela. Letalska karta
Sam brez izkusenj potovanj po
Ali so študentske letalske karte cenejše od rednih?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

14.05.2011 - 24.02.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™