Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 04. 12. 2013 @23:09:42
Re: Delo na Emirates Airlines
kati
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

CIqi...upsm da sm te zj končno našla. ..iskala sm te ze v trgovini kjer si prej delala...pa so mi punce pivedale da si ze v Dubaju..prosim oglasi se mi na meil: kalica77@gmail.com res čestitke za tako lep uspeh. Uglavnem piši da se končno spet spet slišimo.  Btw. Pridem v dubaj konec meseca. Lp

Dodan: 05. 12. 2013 @21:15:58
TjašaL
Registriran uporabnik

Živjo!

Poskušam z registracijo na njihovi spletni strani že več kot en tede in mi vedno napiše We have encountered an Internal Server Error. A se še komu to pojavlja? V soboto grem na OD. Glede na priporočila, ki jo jih nekateri navedeli tu gor, bi se rada registrirala/prijavila... Pa mi ne uspe

Vsem hvala za te bogate nasvete, upam da nam uspe

Lp,

Tjaša

Dodan: 06. 12. 2013 @07:16:20
Lily
Gost

Živjo Kristalka, tudi js bom še malo delala na angleščini. Bom pa vseeno šla v soboto, ker bom potem prihodnjič bolj sproščena in bom mela boljšo predstavo, koliko je treba obvladat ang. Meni je kolega, ki tam dela pisal, da on nekaterih nič ne razume in mu ni jasno kako so jih vzeli. Zato bom tud js kr probala. Bom pisala kako je bilo.

Dodan: 06. 12. 2013 @10:03:25
TjašaL
Registriran uporabnik

Sem včeraj pogledala nekaj posnetkov na youtube. Res sem bila presenečena, k nekateri bolj slabo govorijo ang. Najbolj me je presenetila ena punca, saj sem mislila da je mogoče eno leto tam oz še manj, pa je na koncu rekla, da že 5 let dela za njih. Njena ang-bolj porazno kot karkoli drugega.

Dodan: 06. 12. 2013 @10:49:20
Neda
Gost

Njihov zaposlitveni proces je baje izjemno dolg. Ne razumem, zakaj sploh toliko zaposlujejo, če sploh nimajo prostora za nove stevarde/se

Dodan: 06. 12. 2013 @12:07:40
lory
Gost

prostora za nove imajo vedno, ker povprečna stevardesa za njih dela približno 1,5 leta in se potem vrne domov. oni sicer pravijo, da rabijo vedno nove, ker se njihovo podjetje stalno širi (no, saj do neke mere se res, ampak ne tako ZELO). je pa proces res dolg. najprej moraš imeti ogromno srečo, da te sploh izberejo in po končnem intervjuju precej časa traja, da te obvestijo o rezultatu. potem je treba pa še vse zdravniške preglede opravit, tako da vse skupaj res traja kar nekaj mesecev, preden dejansko greš v dubaj...

Dodan: 06. 12. 2013 @15:03:49
kristalka
Gost

Živjo Lily

Super, da boš poročala vtise iz sobote. Ti želim veliko uspeha.

Dodan: 07. 12. 2013 @16:18:02
Lily
Gost

Živjo, ang.mora biti res precej tekoča. Rekrutorke govorijo hitro, ampak čisto ang.,tko da jih ni problem razumet. Dans nas je blo okol 150-200 po moje. Js na žalost nisem uspela zaradi tatooja na zg.delu nadlahti. Kratek rokav ga zakrije, vendar mi je jasno povedala kakšna so pravila. Ničesar na rokah od ramen navzdol-ne tatoojev ne brazgotin. Kogar bodo poklicali, ima v pon. AD.

Dodan: 07. 12. 2013 @18:02:55
kristalka
Gost

a si bila v kratkih rokavih al si te res tako podrobno ogledajo

Dodan: 07. 12. 2013 @23:52:31
eicha
Registriran uporabnik

Živjo,

jaz sem bila tudi danes na razgovoru - pa me samo zanima:

- če je kdo še bil? In kako se vam je zdelo?

-ali so rekli da bodo klicali po 19uri vse ali samo tiste, ki so bili izbrani. 

Hvala

Dodan: 08. 12. 2013 @12:06:31
sunshine
Gost

Hej jaz sem bila včeraj na OD pa me niso poklicali, tako da učitno nisem naprej hehe koliko časa more preteči da greš lahko spet na OD ?? kdo ve?

Dodan: 08. 12. 2013 @18:38:58
sunday
Gost

Tudi jaz sem bila včeraj na OD, pa me niso poklicali. Me prav zanima kakšne profile iščejo, ker sem bla prepričana, da bom notr.

Na forumu eni pišejo, da 6 mesecev ne mormo it na naslednjega, drugi pa da to velja sam za tiste, ki so prišli na AD. 

Po eni strani pa sem ziher, da ne obdržijo v bazi vseh unih, ki smo bili na OD, ne vem no ...

Dodan: 08. 12. 2013 @21:45:59
kristalka
Gost

Na njihovi spletni strani piše:

https://www.emiratesgroupcareers.com/english/Careers_Overview/cabin_crew/faqs.aspx

• What is the recruitment process like?

Candidates are short-listed and undergo an initial screening. Many will then be asked to participate in assessment exercises. Finally, those identified as having potential will be called for an interview. Candidates who fail to make it through the initial screening process may reapply after six months; those who are not successful after the interview may reapply after one year.

Dodan: 09. 12. 2013 @10:29:27
Lily
Gost

Živjo kristalka, nisem mela kratkih rokavov. Ampak pokazala mi je skico telesa, oblečenaga v klasične enodelne kopalke. Karkoli je izven tega (roke, ramena, noge, vrat...)ne sme biti tetovitano. Ne razumem kako je lahko moteč npr. tatoo na boku? Po moje se nisem znašla in bi mogla reč, da nimam vidnega tatooja v uniformi. Bom vedela za drugič.

A to potem velja da se 6 mesecev ne moreš prijavit na OD? Ampak na OD lahko pride vsak, tudi če nisi on-line prijavljen.

Drugače veliko nas je blo in nekaj res takih, ki ne vem kaj so počeli tam. Ampak vsaj pol, pa nas je bilo njihov profil človeka...nasmejan, sproščen, prijazen in zelo pomembno...sodobno oz. moderno urejen. Tko kot bi pogledal kakšno lepo tajnico al pa lušno-elegantno punco z ulice. Nas je kupčkala ko smo oddali CVje na 2 kupa. Tisti manjši kup so bili tisti za poklicat na AD. Ni pa treba že na OD prit v spetih laseh in poslovnem kostimčku. Ful so vsaga premerli po obleki in kakšen ki ni bil urejen, ga je prav ošvrknila s pogledom.

Dodan: 09. 12. 2013 @15:47:20
KRISTALKA
Gost

Lily, nism čist zihr kako se folk prijavlja, al se vseno prijavi ali ne.

Lala je 13.8.2013 na tem forumu pisala, da so ji poslali odg.:

PLEASE BE ADVISED: If you have already received this invitation and have attended an open day or an assessment for the cabin crew position within the last six months and/or have attended an interview within the last twelve months, kindly ignore this invitation.

Mogoče ima še kdo izkušnje s tem...?

Dodan: 09. 12. 2013 @19:25:09
chici
Gost

mislim da je tako, ce si se prijavu na internetu moras res cakat 6 mesecev, ker te imajo v bazi, ce pa se nisi pa pomoje lahko, ker sigurno ne bojo sli iskat med cvji ce si ze bil  

kar se tice izbiranja ljudi in profila... ne mores vedet kaj iscejo. ni nobenega vzorca in nobenega pravila. tu je veliko ljudi, katerih jaz osebno ne vidim v tej sluzbi in jih ne bi nikoli izbrala. tako da je odvisno najprej od rekrutorjev samih, ce te oni zacutijo da si pravi zanje ali ne, od tega kako poteka tvoj FI in potem gre vse to v dubaj in tu dokoncno odlocijo kdo se jim zdi primeren.

zato je moj nasvet: vsi ki vas to zanima in veseli, poskusajte in poskusajte. ce vas zdaj niso vzeli, ni receno da vas naslednjic ne bojo. nove ljudi se vedno rabi (ker se vecamo, ker ljudje napredujejo, ker ljudje menjajo sluzbo znotraj firme - npr. iz cabin crew grejo v ground staff ali med trenerje, pa tudi ker dajejo odpovedi...). tako da nikoli ne ves koliko ljudi bodo vzeli, lahko vzamejo 20 ljudi iz enega kraja lahko nobenega, odvisno kdo se NJIM v tistem trenutku zdi primeren. 

pa se nekaj stvari na katere morate biti vedno in nujno pozorni, ker to so stvari ki so njihov "must" kot bi lahko rekli tocnost, urejenost, nasmeh, prijaznost, good manners, team spirit, dobre komunikacijske spretnosti, sposobnost uspesnega soocanja s tezavami in konflikti.

tako da se enkrat, komur ni uspelo, poskusajte se in ne obupat! komur pa je uspelo prit dalje pa vso sreco se naprej!

Dodan: 09. 12. 2013 @21:58:32
Nejci
Gost

Chici, koliko časa že delaš za njih? A mi lahko pustiš svoj mail, da ti pišem?

Dodan: 09. 12. 2013 @21:59:04
Nejci
Gost

Chici, koliko časa že delaš za njih? A mi lahko pustiš svoj mail, da ti pišem?

Dodan: 10. 12. 2013 @10:54:47
Jure
Gost

Pozdravljeni!

S kolegom sva zamudila OD v Ljubljani in greva na OD v Rijeko ta petek. Imama še prostora za dve osebi, pobereva lahko v Trebnjeb, Ljubljani in na nadaljni poti od LJ proti Rijeki. Donacija: 10€.

Lp, Jure

Dodan: 14. 12. 2013 @14:25:15
chici
Gost

tu sem en mesec, ne letim se ampak sem sredi solanja. tako da lahko dam samo nasvete glede solanja ali razgovorov, glede dela pa se ne moj mail pa je anafurlan@yahoo.com

Dodan: 18. 12. 2013 @15:20:57
Naca
Gost

Dodatek hiter zaslužek!!!

http://MegaStoon.Com/1/?share=238148

Dodan: 21. 01. 2014 @10:45:22
nn
Gost

pozdravljeni, na spletni strani Emirates so zgleda nekaj spremenili in zdaj je seznam open days zelo nepregleden... poleg tega se mi zdi čudno, da še ni znana točna lokacija za OD 14.2. v Bentkah... a kdo kaj več ve?

Dodan: 23. 01. 2014 @11:40:57
lory
Gost

se strinjam, prej je bilo veliko bolj pregledno. sem upala na kak nov datum v Sloveniji, pa očitno zaenkrat ne bo nič... tako da nameravam tudi jaz it 14.2. v Benetke. lokacije še ni, kolikor sem uspela izbrskat, je nazadnje vse skupaj potekalo v hotelu NH Laguna Palace (Mestre), je pa tudi možno, da lokacijo spremenijo... no, tisti, ki prvi kaj izve o tem, naj prosim še tu gor napiše

Dodan: 27. 01. 2014 @10:12:20
lory
Gost

tako, sedaj je pa lokacija potrjena:

NH Laguna Palace, Viale Ancona, 2. 30172 Venezia Mestre, Venice, Italy

kdo še gre?

« prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Tudi sama se odpravljam v
saj je ta informacija izjemno
cav...jst bi tudi potreboval inštrukcije
Čestitke in vso srečo!!!   Super bi
Bil tam že trikrat. Ne
očitno še nobeden od vas,
Uf, potem se mi pa
Hans https://ec.europa.eu/eures/page/homepage?lang=sl   Klikni iskalec zaposlitve daj drzavo
vzemi sunpass, saj na določenih
Care jst nimam blage veze
zdravo Tina, midva s punco
Zdravo, če se slučajno kdo
Sm jih prašal, pa so
Imate na STA kakega administratorja?
se ne splača
tud js ga opznam
Alo!!! Kaj vam ne paše,
Jaz sem v resnici tudi
Jaz sem bil posiljen v
Kako poteka rezervacija letalske karte?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

02.04.2013 - 11.05.2014
07.05.2011 - 07.05.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
11.04.2013 - 29.05.2014
09.04.2011 - 09.04.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™