Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 02. 02. 2015 @15:50:58
Re: Delo na Emirates Airlines
kristalka
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Anas  hvala 

Dodan: 02. 02. 2015 @15:56:01
aisha
Registriran uporabnik

oo super...ce je res tako  hvala 

videla sem da je tekla debata tudi o fotografijah kaj potem ne potrebujes vec kot eno fotografijo za open day? kaksna mora biti velikost? lp 

Dodan: 03. 02. 2015 @16:29:50
anas
Gost

Za open day je dovolj ena fotka. Velikost ni dolocena. Jaz sem npr prinesla passaport size,oblecena in urejena enako kot za open day, z velikim nasmeskom. Lahko pa prineses kakrsnokoli.

Dodan: 09. 02. 2015 @08:43:01
aisha
Registriran uporabnik

hvala anas....za vse info

Dodan: 09. 02. 2015 @08:43:14
aisha
Registriran uporabnik

hvala anas....za vse info

Dodan: 06. 03. 2015 @21:38:24
NC
Gost

Naslednji nam najbližji sta Zagreb in Dunaj, gre kdo? Jaz sem bila pred pol leta in imam spet željo iti, čeprav so zelo hecno zbirali in so v 2. krog šle take, ki tudi približno niso ustrezale njihovim zahtevam ter niso upoštevale niti osnovnega dress code-a. Jaz sem med manjšimi (160cm), a to ne bi smel predstavljati problema, ker dosežem zahtevano višino brez problema. Me moti, da gledajo toliko na višino in ne na to, kaj kandidat dejansko pokaže (z urejenostjo, simpatičnostjo, komunikativnostjo in lepim nasmehom). A volje še nisem izgubila.

Dodan: 07. 03. 2015 @09:13:55
Lei
Gost

Jaz bi šla, mogoče bi šli lahko skupaj?

Dodan: 08. 03. 2015 @00:07:21
Katja
Gost

Živjo,

jz bi se pridružla v Zagrebu, če ima kdo namen iti. 

Lp

Dodan: 12. 03. 2015 @09:16:44
aisha
Gost

jst sm tudi med manjsimi, ampak kakor sem se pogovarjala z eno od slovenk ki tam dela..naj to sploh nebi bil problem...!tako da ..mene tudi mika da bi sla poskusit ...

Dodan: 13. 03. 2015 @14:12:12
Petja
Gost

A kdo ve, kako je, če se prijavi poročena ženska? Je možno, da se dol preseliš kot poročen par oz. da pač dobi mož vizo po meni?

Dodan: 16. 03. 2015 @09:58:44
Sara
Gost

A mogoče kdo ve kdaj bo še kakšen razgovor za delo stevardese pri Emiratih?

Dodan: 19. 03. 2015 @13:42:03
aisha
Gost

sara tule spremljaj kdaj so...

http://www.emiratesgroupcareers.com/english/careers_overview/cabin_crew/cabincrewassessmentdays.aspx 

Dodan: 25. 03. 2015 @15:00:06
emirati
Gost

Ker sem trenutno brez službe, razmišljam, da bi šla na OD v Zagreb. Me pa nekaj zanima - recimo, da me izberejo (če gledam z zelo optimistinega vidika ;-)), ali lahko potem še zavrnem? Oz. do katere točke nisi zavezan Emiratom? Sicer imam željo delati kot stevardesa, vendar pa je vseeno moja prva izbira poklic, za katerega sem študirala in sem vanj vložila ogromno truga in energije, zato bi ob morebitni priložnosti raje ostala doma. Saj vem, da je malo možnosti za tovrsten scenarij, ampak sem raje pripravljena na vse.

Dodan: 25. 03. 2015 @16:01:00
Peja
Gost

Emirati če ne zameriš. kaj si doštudirala v Sloveniji?

Dodan: 26. 03. 2015 @12:12:26
emirati
Gost

Matematiko in fiziko. Ampak žal nimam zvez, da bi me kakšen ravnatelj zaposlil za nedoločen čas. Do zdaj sem se prebijala z nadomeščanji, trenutno pa še tega ni na vidiku. V prvem planu so pač otroci in sorodniki vodilnih ter zaposlenih. Zato bi se po eni strani rada odklopila od teh "igric" in začela znova.

Dodan: 26. 03. 2015 @12:55:46
Nelly
Gost

Meni se pa zdi malo nefer takšno "probavanje". Nekateri si želijo oz. želimo priti noter že lep čas in zaradi velikega povpraševanja in takih, ki bi šli samo malo pogledat, če dobijo, ker se lepo sliši, ne pridemo noter. Kako pa nadomestijo tega odpadlega, če jim odide prej kot ga sploh namestijo dol v Dubaju, pa ne vem, a sigurno težko tudi v tem primeru pride noter nekdo, ki si zelo želi in ustreza vsem merilom. Če ne veš kje bi se zaposlila, prvo razmisli kaj bi delala, če že na svojem področju ne moreš, nekateri smo pa dejansko te smeri in hodimo na OD vedno znova, pa ne pridemo noter ravno zaradi enega kupa takih kot si ti, ki - četudi pridejo do tja, zdržijo pol leta ali še to ne, jaz in meni podobni pa smo še vedno doma, ker si želimo te priložnosti bolj kot vse drugo.

Dodan: 26. 03. 2015 @17:11:39
nekdo
Gost

Nelly, malo si nefer. Ja OK, očitno si res želis delat za Emirates, ampak ne vem kako si lahko tako prepričan/a,  da ti pa ne bi pobral/a šil in kopit po treh mesecih. Pričakovanja prinesejo razočaranja. Poleg tega pa dokler ne opravljaš določene službe ne veš kako bi tebi ustrezala, pa lahko prebereš nešteto forumov in blogov.  Mogoče pa si tudi Emirati želi tega, ampak ji je škoda diplome, da bo stregla kavo. Ali pa bi ji potem služba res odgovarjala in si niti nebi več želela uporabiti diplome. No, odgovor njej pa: Dokler ne podpišeš pogodbe nisi njihov. Po tako imenovanem Golden Call, dobiš pogodbo katero pa pač lahko odpišeš ali pa pač ne. No ampak če že prideš tako daleč, potem res ne vidim razloga zakaj pač nebi šel probat in pogledat kako vse skupaj zgleda.

« prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
jaz vem za borovničevo nedeljo
Z 2000 neto place je
Sam tudi pripravlen takoj iti
Na forumu Camino de Santiago
narda tudi jaz se letos
Zdravo! Ponujam prevoz Ljubljana - Verona,
tunaliz, tudi jaz imam namen
tunaliz, tudi jaz imam namen
js bi tudi sla kam
Koliko si pa plačala za
Leta 2013 sem dal to
Allitalia tokrat. 
Rada se udeležim kakšnih kulinaričnih
Jaz sem se naučil na
Pomoč pri statistični obdelavi podatkov,
Par let nazaj sem letela
Ze bila tam, hvala. Uzivajte
Lani sem bila v Zagori.
Jaz pa razmišljam da bi
Ok, odgovorim na vsa vprašanja.
Zelva, kako prodajas vina na Danskem?
Nelly, malo si nefer. Ja
Ali so študentske letalske karte cenejše od rednih?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

02.04.2011 - 31.12.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
Vse vstopnice »

© STA Potovanja. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™