Kam te nesejo krila?

Delo na Emirates Airlines

Dodan: 18.08.09 @09:51:18

mimita

Gost

Iz izkušenj lahko povem, da je najlažje prit noter v Italiji ali na Češkem. Tam punce ne znajo tako zelo dobro ang, vsaj manj je takih (posledično manj konkurence), in lažje izstopaš. Najtežje je za moje pojme ZG in BG, ker tam so ne samo lepe punce (roko na srce ), tudi živijo za to, da pridejo noter, sploh v Srbiji zaradi slabega standarda in se punce res pripravijo, tudi osebnosti več pokažejo, ker niso sramežljive tako zelo. Bila že marsikje na OD in sem dobla neko predstavo o tem, tudi druge punce (ki še niso bile izbrane) so bile podobnega mnenja. Aja, mogoče še Madžarska pride v poštev, če se kateri ni problem zapeljat tja. ;-)

Vso srečo.

0     0

ninna

Gost

hojla flying people! :-) a kdo ve, ali rabim vabilo (tisto preko maila) za Open Day ali ne? Ker sem lani avgusta že bila na OD-ju, zato me zanima. grem pa zdaj spet poskusit srečo. obveščajo me več ne o od-jih in ad-jih.

0     0

@mimita

Gost

Prav imaš v Srbiji kandidatke res niso sramežljive in borijo se, da iz bede tam gredo ven.

Poleg tega vedi, da obstaja na teh izbirah t.i. mali srbski lobi, ki če le more na osnovi nastopov in formularjev (pozneje) da "svoje" notri.

Za Emirates je to itak ok saj so stevardese le pince in fantje za strežbo z malo osnovnega znanja tujih jezikov. Lepota pa hm -kljub temu, da nekatere to skrbi- ni tako pomembna.

0     0

kristalka

Gost

... samo osnovno znanje tujega jezika pa sigurno ni dovolj ...

0     0

ana

Gost

Hi do you know what recruiters usally come to slovenia lately?thank you

0     0

kristina

Gost

Zivjo bi lahko dobila tvoj mail da zvem kaksno info. Vec? Lp  

0     0

Kofetarica

Gost

Živjo.

Je tukaj kdo, ki je bil v soboto v Lj na open dayu?

Jaz sem izpadla pred testom angleščine.

Kako je bilo potem? Koliko vas je prišlo do konca?

Držim pesti, da čimveč

0     0

TS

Gost

Živijo, jaz sem bila v soboto na open dayu in prišla do " Final interview". Mislim, da nas je 10, ki smo bili povabljeni naprej ... včeraj sem imela torej interviju, trajal je eno uro. Vprašanja so bila vezana na delovne izkušnje, kako sem se znašla v določeni situaciji, če sem bila kdak v konfliktu s sodelavci in kako sem to rešila ipd. Čas je hitro minil, bila je zelo prijazna .. zdaj čakam na klic iz Dubaja. ☺ Je tukaj še kdo, ki je bil na FI? Kako je šlo?

Lp, TS

0     0

Kofetarica

Gost

Oooo super.

Naj GC pride čimprej

0     0

Jasmine

Gost

Hej TS tudi jaz sem ena izmed 10, ki nam je uspelo v zadnjem krogu.  Bi te poiskala na FB, da kakšno rečeva na to temo, za info in nasvete

0     0

stevardesa

Gost

Mogoce veste,  ce imajo Emirati za delo stevardese doloceno zgornjo starostno mejo?

0     0

TS

Gost

Jasmine, supeeer.

0     0

TS

Gost

Jasmine, supeeer.

0     0

TS

Gost

Na fb je skupina Emirates open days, me lahko tam poiščeš .. sem ravno nekaj objavila. cool

0     0

Nika

Gost

http://m.mojedelo.com/dan-odprtih-vrat-za-kabinsko-osebje-maribor-24januar-cabin-crew-open-day-24th-january-maribor/d-143626?pos=140&rid=53

Živjo!

11. julija ob 9h je v Mariboru oepn day. Zanima me, če katera gre?

Lahko gremo skupaj z Ljubljane

Lp

0     0

Tjasa

Gost

Ja jaz bi šla Nika

0     0

Nika

Gost

Napiši svoj meil pa te bom kontaktirala Lp

0     0

Tjasa

Gost

friskovectjasa@gmail.com

0     0

ime

Gost

Vprašanje za tiste, ki imate več izkušenj s tem

Na majskem open dayu v Ljubljani sem izpadala po 3 krogu.

To pomeni, da moram počakati pol leta, preden se lahko znova prijavim, a ne?

Vem, da je to ponavljaloče vprašanje, ampak razmišljam, če bi vseeno tvegala in šla pogledat v Maribor

0     0

Marlen

Gost

Tako je, pol leta imaš "prepoved" na OD. Jaz sem isto imela, zdaj je že eno leto mimo in lahko grem, a verjetno ne bom šla, ker je prevelika "tombola". Gre pa en kup punc iz moje širše družbe in znancev, tako da očitno to postaja vedno bolj zaželena služba. Probavajte, lahko vam kdaj rata. Večinoma iščejo nek faktor X, ki ga je težko raložit,čeprav so povsod po netu razlage in napotki kaj iščejo in kako se pripravit. Je prišla noter že tudi ena moja znanka, pa ni ravno suhica, tudi angleško ne zna perfekt, a očitno je njena samozavest serijsko ubila vso konkurenco.

0     0

Dejvid

Registriran uporabnik

tut mene zanima če gre še kdo iz LJ, da se mal podelijo stroški prevoza...

Ti nika še maš kaj frej v avtu?

0     0

ime

Gost

Marlene, hvala za odgovor. 

Se mi je kar zdelo, da imam prepoved. Za ziher sem rajši vprašala

Po mojem se tudi vedno več govori o tem, in več ljudi ve za to možnost. In če dodamo še splošno situacijo v Sloveniji, je odgovor zakaj takšno zanimanje na dlani

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 32 od 32

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20