Kam te nesejo krila?

potovanje v New York

Dodan: 05.02.09 @18:19:52

Saso28

Gost

Iščite na momondo, orbitz, kayak itd. Npr. let iz Benetk do NY dne 25.12.12 pa do 2.1.13 stane 550 EUR.  

0     0

astradi

Registriran uporabnik

Sem pogledala na vseh 3 straneh pa mi nikjer ne vrže cene 550€ Mene zanima bolj od 22.12-2.1, lahko tudi dan gor ali dol, ampak definitivno pred božičem. Če je kdo vešč in mi pogleda

0     0

Mojca

Gost

Če kdo išče karto za NY

http://blog.posvetu.si/wp/2012/10/09/ugodni-kombinirani-leti-z-alitalio/

0     0

Gorazd

Gost

Pozdravljen, jaz pa grem sam v new york zdaj za novo leto in bi vprašal, kak dugo boš tam oz se da zmenit da se kje tam dobimo, da nebi ravno čisto sam bil v mestu pa še slovensko bi se lahko menil

0     0

Gorzad

Gost

Hey mene samo zanima, če je še kdo ki čista sam potuje v New York, pa če bi se dalo zmenit malo da bi se tam dobli in si skupaj mesto ogledali javite se

0     0

Darko

Gost

Če kdo leti v NY ali drugam v us, bi prosil za uslugo; od potovanja v mehiki pred enim mesecem mi je ostalo za slabih 50eur mehiških pesov. Bil sem že v avstriji in nemčiji in ni šlo menjat... oz. ne v tak malem znesku.

Info: darko.domjan@gmail.com

tnx

0     0

Lissa

Gost

Jst pa živim v Londonu in me zanima koliko časa potrebuje avion od London Heathrow Letališča do John F. Kennedy International Airport pa to res čim prej, ker grem kmalu.

0     0

ESTA

Gost

PRavkar sem izpolnil ESTA viso in me zanima če je vredu, ker piše vse v Slovenščini ?

0     0

pitra

Gost

je, samo sprintaj in shrani jo.

0     0

KK

Gost

Čau s kolegico razmišljave da bi se januarja naslednje leto odpravle za dva tedna u new york..iz tam z mednarodnim letom do kalifornije in nato nazaj v new york...zanima me če ima kdo izkušnje z tem...kaj use bi se splačalo pogledati,kok denarja bi naju priblizno to koštalo, kaksno informacijo glede prenočišč, in kaksno je takrat vreme v new yorku in kaliforniji ?? hvala ze vnaprej

0     0

Bernard

Gost

Moja osebna opcija je bila Los Angeles in povratek iz New York/a. Iz LA sem se odpravil z lokalnim prevozom, (425 km), ki je bil cenejši kot pa lokalni taksi od LAX do Holywood/a. Iz Vegas/a pa z notranjo letalsko povezavo v NY. Stvar je potrebno samo obrniti in vse notranje povezave - letalske karte kupuješ v samih Združenih državah.(Je ceneje) Ostalo je samo, kaj si želiš ogledati in koliko za to imaš čas in denarja. Toliko na kratko, več po e-mailu. konzul@volja.net  

0     0

Popotnica

Gost

Živjo,

gre kdo v New York v septembru? Lahko bi imeli mini meeting, jaz bom tam 3 tedne

0     0

boli

Gost

Jaz in punca bova v NY od 15-18.8., samo da vidiva glavne stvari, potem pa naprej na zahodno obalo. Tako da bi potrebovala kakšno pomoč, da bi videla čim več v teh dneh, pa da še kako pivo skupaj spijemo.

0     0

Popotnica

Gost

Živjo,

ravno te datume, ki jih omenjaš sem izven NY, konkretneje na Niagarskih slapovih in v Torontu. Upam, da vama uspe videti čimveč!

0     0

ursa

Gost

živjo,

bo kdo v NY od 3.12 - 13.12.2014?

0     0

dav

Gost

Jest 3 decembra do 18:20 potem grem pa domov

0     0

dav

Gost

Se kdo spozna na ta new york pass? Mal sem gledal, da kupiš si ta pass in lahko greš povsod zastonj? Ali moraš še vedno kaj doplačati? In ali je en New York pass dovolj za dve osebi? Ali mora imeti vsak svojo?

Hvala!

0     0

Andrej

Gost

Super stran o potovanjih; PREVERI www.pocenipotovati.si

0     0

Tomaž

Gost

Pomagam finančno cca 1/2 LETALSKE KARTE za NEW YORK

Pomagali bi mi pri prevozu pasjega mladiča.

Zaželjeno Ljubljana ali Venecia

031770416

0     0

Andreja

Gost

Pozdravljeni popotniki 

S fantom sva se odločila za 8-9 dnevno potovanje v NY. A se vam zdi to dovolj časa, da v miru pregledaš vse te glavne atrakcije? Grobo sem ocenila, da bi naju to stalo med 1300-1400 eur na osebo (vse od letalske, do prenočišč, NY pass, podzemna...). Se vam zdi ta ocena realna? Še nekaj vprašanj:

- določeni predeli v NY so znani kot manj varni, npr. Harlem. Zanima pa me, ali to velja bolj za nočne ure, ali tudi podnevi? Za central park vem, da ga ob mraku zaprejo, ker se je ful čuden in nevaren folk notri zbiral, medtem ko je podnevi tam čist ok.

- kakšen fotkič je fajn s sabo vzeti? Jaz bi po eni strani vzela en mal boljši fotoaparat, ker si želim naredit kakšne kvalitetne fotke, po drugi strani pa si verjetno za roparje z navadnim digitalcem manj zanimiv, ane?

- kaj in koga je prepovedano ali odsvetovano fotografirati? 

- kako je s spravljanjem osebnih stvari, je v nižje cenovnih hotelih / hostelih dobro poskrbljeno za varnost? V mislih imam recimo kakšen sefe.

Pozdravček,

Andreja

0     0

Andreja

Gost

Aja pa še tole: pojma nimam na koliko bi ocenila strošek hrane, tedensko po osebi, če računate na to, da bi imela prenočišče brez zajtrka in da bi želela imeti en "normalen" topel obrok recimo v italijanski četrti. 

Lp, Andreja

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 13 od 13

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20
M: 041 721 511

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40
M: +385 99 488 63 40
F: +385 1 488 63 45

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

Delovni čas:
Od ponedeljka do petka: 8:00-17:00

Najdeš nas v Ljubljani, Novi Gorici in v Zagrebu.

Informacije za plačilo