Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 25. 11. 2012 @22:35:40
Re: poceni in zanesljiv taksi v Ljubljani?
sarc
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: -1

Kolko mi je znano je pri Metroju in Intertoursu vec tarif, npr. pri Laguni je samo ena. Km je 0,79€, startnina pa 0,83. Odkar je kolega klical Laguno, se vec ne vozim z Metrojem. Ne gre pa spregledati dejstva, da taxi Laguno lahko zaustavite kjerkoli kdaj koli in ce niste ze prej klicali oz. ni napoten k stranki vas bo po tem ko bo v centrali dobil potrdilo, da vas lahko povere to tudi storil, saj se kraja strank lahko konca z odklopitvijo veze in tudi denarno kaznijo ( nekaj deset evrov).

Dodan: 26. 11. 2012 @10:57:56
:)
Gost
Glasov: 1

kera tema. prav vidi se da tukaj pišejo taxisti oz. taxi firme

Interex je najcenjši? Kako to če je cena 2. tarife na km 0,85 €.hmmmm dej že nehite s temi reklamami.

Raje napišite:

-KDO IZDA RAČUN

- KDO IMA TESTIRANE MERILNIKE

itd...

Dodan: 17. 12. 2012 @19:34:14
nejc321
Gost
Glasov: 0

jst es vozim osebno z taxi rondo-jem morm priznt, da sm kr zadovoljen

Dodan: 21. 02. 2013 @12:17:28
Joni
Gost

Naša vsa družina uporablja taxi taxi prevoze pri družbi INTEREKS. Res smo zadovoljni, so hitri in poceni. Pa še lepa nova vozila imajo.

Priporočamo vsem INTEREKS 041 460 460 !

Dodan: 21. 02. 2013 @12:30:58
Sara
Gost

Jaz sem uporabljala taxi Intertours a vedndarle sem doživela razočaranje. Pri njih imajo več tarif in vsakič ko sem se peljala sem plačala različno ceno prevoza za enako razdaljo. Že precej časa tudi jaz kličem taxi Intereks ker so pošteni, imajo samo eno tarifo in ne zavajajo uporabnike njihovih storitev. Vozni park za pohvalo, saj so prevozniki najbolj znanih podjetij v Ljubljani.

Dodan: 21. 02. 2013 @14:14:59
tax
Gost

tudi mene bi zanimalo kdo izda račun in ima testirane merilnike?

Kaj pomeni čakalna ura? Kdaj se vklopi?

Dodan: 22. 03. 2013 @07:50:15
Joni
Gost

Čakalna ura pomeni čas čakanja med vožnjo, pri semaforjih v prometni gneči ali na naslovu od kod bi nadaljevali pot naprej.  jaz se kr zmenim, če bi me nekje čakal 5 ali 10 min da kr izklopi in potem ko pridem mi ne zaračuna čakanja. 

Dodan: 10. 05. 2013 @03:39:10
dado
Gost

laguna je najbolsa res,najbolj po ceni

Dodan: 27. 05. 2013 @16:52:02
Rommy
Registriran uporabnik

Izredno ugoden prevoz iz Ljubljane (kjerkoli v Ljubljani), do Letališča Brnik (Jožeta  Pučnika), za samo 20€.

Shuttle je res poceni (9 € na osebo), a le če se pelje  eden. Poleg tega imajo shuttli določene lokacije, do katere morate še priti peš ali vzeti dodaten prevoz do te lokacije, če ne stanujete ravno tam blizu. Vsi pa vemo, da včasih ni ravno lahko priti do te lokacije z vso prtljago. Zato je naš taxi najugodnejša rešitev za vas. Lahko potujejo do 4 osebe, pridemo vas iskat na vaš domači naslov in vas pripeljemo do vhoda na letališče, za prej omenjeno ceno 20€. Ne bi moglo biti lažje.

Kljub  morebitni gneči na cesti, ter ne glede na to, iz kje iz Ljubljane želite prevoz do letališča, boste točno vedeli, koliko vas bo stala vožnja pri nas – 20€, do 4 osebe (osebno vozilo).

Trenutno sprejemamo samo gotovino, v bodoče pa bo možno plačilo tudi z moneto.

Kontakt: 041/243-202 

Dodan: 10. 11. 2013 @19:26:22
Luka
Gost

Za informacijo Taxi Metro ter Taxi Laguna so dvignili cene, sedaj imata obe omenjeni firmi 0,89 €/km.

Lp

Dodan: 06. 02. 2014 @20:11:12
xx
Gost

je res da je taxi interex res najcenejši in z dobrimi avtomobili, prijazen do uporabnika ampak odnosi znotraj podjetja to pa je pač druga zgodba, vse to se če sežene se pa bo v bližnj iprihodnosti poznalo tudi v storitvah in prijaznosti voznikov do uporabnikov, kajti šikaniranja in ostalih nemogočih razmer se pač ne da tolerirati v nedogled.

to povem z lastnih izkušenj

pa tudi vprašajte se zakaj je toliko novih voznikov in skoraj ni razen parih izjem stalnih voznikov

jast reje pokličem drug taxi

Dodan: 04. 05. 2014 @23:33:49
Luksuz
Gost

Oj,

Kakšen vozni park majo taksi legende? Drugače se jaz vozim z zmajčki z enim tipom, k ma Mercedes S če pa on ne pride pa pošlje enga z Mercedes E. Pa tud pri Rondoju se vozim z enim, k ma Mercedesa E. Pa tud z enim A8 od Lagune

drugač pa Metro/Intreks/Intertours/Rondo/Laguna so velikokrat umazani,smrdljivi z razmahanimi avtomobil nesramnim dispachom izjema Rondo pa goljufivimi taksisti, ki te u enoprostorcu voz po ceni za 6 potnikov,

Dodan: 13. 05. 2014 @23:26:40
janez
Gost

Nic vec se ne racuna po 2 tarifi zato ker je ukinu drazjo tarifo ki je veljala samo nad 4 potnile sedaj se je samo ena se kr prepricite.2.ljudje ste si sami krivi ki ne pogledate cenika med voznjo in ce vam je prizgal drazjo niste dolzni placat v takem primeru se poklice na centralo na licu mesta in poveste in bo bilo takoj izklop in okrepiteve.

Dodan: 04. 06. 2014 @10:17:25
curious
Gost

Ljudje, kateri taxi je potem najboljše s Pučnika do nekje do tivolija na en naslov?  Legende so rekli da pripeljejo za 20€, ampak mi ni jasno če je treba pri vseh vnaprej naročit pa plačat ali ne?  Ker drugače ko jaz rabim taksi naročim in plačam ko grem.  Dajte lepo prosim priporočat no. Če je kak cenejši/ shuttle se priporočam za info. 

Dodan: 04. 06. 2014 @10:20:37
curious
Gost

Aja pa še to.  Bili bi 2 osebi.  Da ne računajo še to potem kaj ali prtljago.  Oba bi imela skupaj 4kose.  2kovčka,  2ročni

Dodan: 04. 06. 2014 @11:12:23
Ptic
Gost

Jaz in dva moja kolega ko smo se vracali v soboto ponoci iz centra LJ do obvoznice (izanska cesta) smo placali za taksi 60 EUR, tak da se pazite taksistov v LJ!

Dodan: 20. 08. 2014 @15:10:55
Niala
Registriran uporabnik

Najbolje se je vnaprej dogovorit s taksi službo oziroma še bolje z voznikom, po možnosti s kakšnim 'preverjenim', da ne pride do natega, pa ziher so točni, tako da še čakanje odpade... Že nekaj časa uporabljam nekaj kontaktov (tudi za prevoz do letališča), če koga zanima, mu pa lahko tudi napišem na privat, da ne bo kdo rekel, da delam reklamo..

Dodan: 04. 10. 2014 @13:47:53
Taksi Taxi
Gost

Če koga zanima, tukaj si lahko pogleda celoten seznam vseh taksi služb po Ljubljani in celi Sloveniji: http://mojtaksi.si/

Dodan: 10. 10. 2014 @23:44:27
Tya
Gost

Nekdo zgoraj sprašuje za shuttle- obstaja shuttle Prevozi Tima - peljejo za 9 eur iz Lj do Brnika.

LP

« prejšnja 1 2 3 4 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
To pa zato,ker se ima
bil sem zaposlen v SV...
Mislim,da se vsi zavedamo,kaksno je
Odločil sem se da naredim
Na Maldivih je trenutno prisotna
A misliš da boš v
Avstrija vam odgovorim: Jaz lahko sprasujem
Pozdravljeni! Iščem sobo v Ljubljani, najraje
Kogar zanima zelo kvaliteten virginia
Mislite, da je Francoska Tujska
Anja@ razlog, da koga spoznaš seveda
jaz sem takoj za tujsko
Bella@ Glede na tvoj post bi
  Živjo, konec januarja ali pa
Poznam eno, ki je delala
100€ za akademskij uff boš
Jaz potujem Decembra in Januarja
jaz sem letel v Fez,
Karriere.at   Drugace pa vam bo tezko
Če rabi kdo žensko odločbo
Na Brniku imej potni list
Ideja ni slaba,prav tako bi
Če se obrneš za 360
Jaz sem imel lani, letos
Ali so študentske letalske karte cenejše od rednih?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

07.05.2011 - 07.05.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™