Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 14. 03. 2009 @13:16:59
Re: nemščina ali italijanščina
jaka
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0
Ti podatki pr wikipedia so kar nekaj in ocitno so bolj ali manj neuporabni. Kiswahili se po pogostosti pojavi za slovascino. lol. GLede na to, da ga govori kar nekaj deset miljonov ljudi me to malce cudi. TOlk o uporabnosti teh podatkov za izbiro bolj primernega jezika za ucenje.
Dodan: 14. 03. 2009 @13:22:01
jaka
Gost
BOlj pomembno od tega koliko ljudi konkretni jezik govori so mogoce pomembne tvoje konktretne potrebe, ki jih tukaj tko nihce ne pozna. Ce veliko hodis v Nemcijo, Avstrijo, Svico,... se seveda odloci za nemsicno,...
Dodan: 14. 03. 2009 @17:47:26
daniel
Gost

http://de.wikipedia.org/w/index.php?title=Datei:Knowledge_German_EU_map.png&filetimestamp=20090217003724

tukaj en lep prikaz, koliko procentov ljudi v posamezni državi zna ali vsaj razume nemško.

po večini ostalega kolonialnega sveta je pa tako ali neuporabna. za države, kjer vlada romanski jezik, je pa znano, da je tam tuji jeziki zadnja stvar.

Dodan: 14. 03. 2009 @18:56:39
suzi
Gost
daniel, wikipedia ni znanstveno zanesljiv vir in podatkov z wikipedije se ne citira kot referenco. Bos moral najt kaksen bolj zanesljiv vir.
Dodan: 14. 03. 2009 @19:59:01
daniel
Gost

suzo, pol pa ti daj boljši vir, ajde ! lahko je tuje rešitve kritizirati, brez da daš sama boljši predlog.

čakamo na tvoj vir !

Dodan: 14. 03. 2009 @21:02:36
suzi
Gost
Dodan: 16. 05. 2010 @12:46:40
žeki
Gost

js osebno se učim italjansko pa je čist lahka.edin problem pr italjanščini so glagoli.majo tolk različnih glagolov da ne morš vrjet.

nemščina pa ti ne gre kaj preveč u uho si je ne zapomniš kr tko.pa še tiste njihove črke ma.pr italjanščini ko izgovoriš ime ki ima npr. zt avtomatsko poudariš.ampak pr nemščini je čis usen al bi mela sklone al pa ne itak pred samostalniki sam določene besede postavlaš teh je 4 in se nč ne spreminja končnica.

francoščina je pa težka ampak lepa.napiše se npr. moi-jaz izgovori se pa mua.pa težko se je naučit mehki r al karkol že je.

Dodan: 16. 05. 2010 @18:52:28
Trot
Mujo
Gost

Ih habe kaine anung, oder ih niht fršten.  I realy do not understand this argue. Nadam se, da vam je jasno da vas ništa ne razumijem, pi..... vam mat....

Poslušajte enkrat svetovne politike, politike EU, medijske osebnosti, gospodarstvenike, šejke.... posle delam v mednarodnem okolju z celo evropo + pol azije vedno se vse zmenimo in tole kar vi nakladate je en bull shit.

Nemcu, angležu ali katerekoli tujcu lahko z: pešci sčistite cestišče; Bob pod klopjo bob mlati, gori na gori gori .... in take fore ... (v slovenščini, nemščini, angleščini, srbohrvaščini, italjanščini, arabščini, turščini, grščini, češčini, bolgarščini, kitajščini - je dovolj ??) začneš težiti v pubu ali na oktoberfestu po minimalno 3-h pirih in vaše godrnjanje mi liči na te stvari.....

Me pa nekaj zanima. Nemci teško izgovorijo besedo trot. To je vedno moj zadnji adut. Imam pa problem, ko jim je potrebno razložiiti kdo je trot. Mi prosim, lahko pomagate z prevodom:

trot = ......

Dodan: 17. 01. 2012 @17:50:36
Re: Iščem nekdo ki lepo govori Nemško.
AE
Gost

Iščem nekdo ki tekočo govori Nemško, dela je enostavno (moret samo poklicate v Nemčio) Nujno.

Tel:. 070/211/264 ALBAN.

Dodan: 17. 01. 2012 @18:28:34
Re: Iščem nekdo ki lepo govori Nemško.
AE
Registriran uporabnik

Iščem nekdo ki tekočo govori Nemško, dela je enostavno (moret samo poklicate v Nemčio)  Nujno.

Tel:. 070/211/264 ALBAN ,Ljubljana.

Dodan: 17. 01. 2012 @18:55:05
ae
Registriran uporabnik

Iščem nekdo ki tekočo govori Nemško, dela je enostavno (moret samo poklicate v Nemčio)  Nujno.

Tel:. 070/211/264 ALBAN ,Ljubljana.

Dodan: 17. 08. 2012 @20:57:04
MojMaestro
Registriran uporabnik

20% POPUST NA JEZIKOVNE TEČAJE IN DODATNE DEJAVNOSTI

Za boljši začetek vam jezikovna šola MojMaestro ponuja 20% popust pri vpisu na jezikovne tečaje.

Kako do popusta?

Naredite si svoj uporabniški račun na naši spletni strani in preko emaila boste prejeli bon z 20% popustom za jesenske tečaje.

Bon lahko izkoristite do konca avgusta 2012 za vpis v septembrski ali oktobrski tečaj.

Naši Maestri vas pričakujejo. Vsi so naravni govorci (native speaker) iz Velike Britanije, Italije, Španije, Nemčije …

Več informacij na www.mojmaestro.si ali na info@mojmaestro.si

Dodan: 23. 08. 2012 @00:59:53
MojMaestro.si
Gost
Zakaj se učiti italijansko?

http://mojmaestro.si/jeziki/tecaj-italijanscine

Zakaj se učiti nemsko?

http://mojmaestro.si/jeziki/tecaj-nemscine

Dodan: 23. 08. 2012 @01:02:06
MojMaestro
Gost

Zakaj se učiti italijansko?

http://mojmaestro.si/jeziki/tecaj-italijanscine

Zakaj se učiti nemsko?

http://mojmaestro.si/jeziki/tecaj-nemscine

Več na www.mojmaestro.si

Dodan: 19. 09. 2014 @12:26:31
anaa
Gost

Iščem koga s katerim bi se lahko preko skypa učila turistične fraze, besede v jezikih nemščina, italijanščina, hrvaščina, francoščina... veliko že znam ampak bi rada izpopolnila. Pišite na brdnikanja@gmail.com

« prejšnja 1 2 3 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Avstrija vam odgovorim: Jaz lahko sprasujem
Pozdravljeni! Iščem sobo v Ljubljani, najraje
Kogar zanima zelo kvaliteten virginia
Mislite, da je Francoska Tujska
Anja@ razlog, da koga spoznaš seveda
jaz sem takoj za tujsko
Bella@ Glede na tvoj post bi
  Živjo, konec januarja ali pa
Poznam eno, ki je delala
100€ za akademskij uff boš
Jaz potujem Decembra in Januarja
jaz sem letel v Fez,
Karriere.at   Drugace pa vam bo tezko
Če rabi kdo žensko odločbo
Na Brniku imej potni list
Ideja ni slaba,prav tako bi
Če se obrneš za 360
Jaz sem imel lani, letos
Jaz sem imel ze veckrat
se vaju da kontaktirat na
Hello! A še kdo razmišlja o
...lp, sredi januarja bi šel
Vsekakor je boljše iti z
Nasplosno, tam je tovarna potapljacev,
Ali so študentske letalske karte cenejše od rednih?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

09.04.2011 - 09.04.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™