Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 26. 02. 2008 @20:49:06
Latinska amerika - priložnostno in volontersko delo!
robibe
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

S prijateljico se naslednje leto odpravljava na potovanje po latinski ameriki. Nisva še naredila točnega načrta vendar gre približn takole. Priletela bova v Mehiko ali pa Gvatemalo. Če priletiva v Gvatemalo bova preskočilo Belize, drugače pa vse pride v poštev. Vrnila pa se bova ali iz Caracasa ali pa Rio de Janeira.

Ne veva točno koliko bo trajalo potovanje. Leto, dve...(go with the flow:), ali dokler ne zmanjka denarja al pa naju začne domotožje dajat.

Zdej me pa zanime, če ima kdo kakšne informacije ali lahko da kakšne nasvete za prostovoljno delo v kateri koli od držav v centralni ameriki. Ampak ne takšne agencije katerim ti plačaš da lahko delaš, kar se mi zdi traparija.

V mislih imam bolj način da, pač delaš, pomagaš pri katerikoli stvari, v zameno za posteljo in hrano ali en obrok na dan. Za Mehiko in Belize imava že nekaj informacij.

V poštev pa pridejo tudi priložnostna dela. Da s v nekem mestu ustaviš za dlje časa(mesec,dva,tri..). Delaš karkoli,(delo v strežbi, gradbišče, v kakšnem hotelu na recepciji-jezik ni ovira, učenje angleščine..., karkoli uporabnega). Pri priložnostnih delih vsaj veš, da delaš za denar.

Zelo prav bi prišle tudi informaije o samih državah, ali zahtevajo pri vstopu v državo, da imaš povratno avionsko karto ali določeno vsoto denarja, ker je midva ne bova imela, ker ne veva od kod in kdaj se bova vračala.

Thanks vnaprej. Vsi nasveti, informacije dobrodošli!

Lp robi

Dodan: 26. 02. 2008 @21:54:11
Re: Latinska amerika - priložnostno in volontersko delo!
Janaj_207
Registriran uporabnik
Hej! Tudi js sm mela v mislih en tak 'projekt'.. samo ni nobenega, ki bi z mano šel - sama pa za prvič glih ne bi šla! Bi bil kakšen problem če bi se vama pridružila? lp
Dodan: 27. 02. 2008 @11:54:24
nina
Gost
Kam je zginila tema in moj odgovor? Zakaj je ni vec na prvi strani? Robibe, jz tudi razmisljam da bi sla poleti dol za nekaj mesecov. Samo ne bos dobila nikjer takega dela da ne bos rabla nc placat. Vsaj za hrano in prenocisce bos zihr sama dala denar. Tuki je pa neki dobrih napotkov ki sm jih nasla. http://www.potuj.org/prostovoljno-delo-v-tujini-napotki-t40.html pa povej ce bos kej pametnega nasla. lp, nina ps:Upam da ne bojo se enkrat zbirsali
Dodan: 27. 02. 2008 @22:10:44
robibe
Gost

Oj Janaj! Tkole, načeloma ne misliva nobenga vzemat sama, ker jst sem v začetku mislil it sam, ampak sem malllll popustil. Ampak, se pa lahko še zmeri dobimo pa vidmo kako pa kej, mogoče se pa kej zmenmo. Moj mail je beto_si2@yahoo.com, da če hočeš kej več kontaktirat me lohk na moj mail.

Nina. thanks, sem neki na hitr pogledu, pa se mi zdi neki kr uporabno v redu. Pravm v Mehiki pa Belize-ju sm najdu, kjer se nič ne plača in mas pojstlo pa hrano gratis v zameno. Bomo vidl kako bo šlo. V končni fazi se delo za plačilo vedno lahko najde, če nisi preveč zbirčen. ps nisem punca ampak fant ;)

lp robi

Dodan: 07. 03. 2008 @11:42:12
ines
Gost
hej robi.. tudi sama iscem nekaj podobnega.. poglej tole stran.jih je kar veliko in celo zastojn.. http://www.volunteersouthamerica.net/ srecno!:) ines
« prejšnja 1 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
jutri in v četrtek*
treba je vedeti, da imajo
V kateri program pa vpisujejo
kaj novga glede pomorske šole?
@UP ok, tudi jaz napišem
@KK Sem še enkrat poslala pa
@ UP tako je. Mislim,
Pa ja, načeloma bi tko
@KK Oprosti, ker ti tako težim,
Za izredno kok pride pa
Jutr pa četrtk je za
Jutr pa četrtk je za
Na tisti, ki ga imajo
Ali ima tvoj faks kakšne
@Legolas Ja to pa verjetno res.
@KK Na kateri mail si jih
meni so odgovorili naj se
Redno pa nekej malega je
ali moramo na trgovski tudi
@Legolas Aha, hvala. Pa si se
tja grede kul,nazaj 1ura v
@mery: jutri niso vpisi na
Jst sem šel na Ilha
Bo šel jutri še kdo
Biotehniška Kranj.. ke sm se
Kako do ISIC izkaznice?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

07.05.2011 - 07.05.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™