Kam te nesejo krila?

potovanje Izrael

Dodan: 05.12.07 @10:04:27

Sonce

Gost

0 0

Men bi bolj ustrezal junija - začetek junija, morm bit nazaj do šolskih počitnic, lej če si za mi pusti mail da se zmenve kej več

amirena

Registriran uporabnik

0 0

sonce, lahko me kontaktiraš na ir15ric@gmail.com

v pričakovanju tvojega maila te lepo pozdravljam

anja

Registriran uporabnik

0 0

ojla!

Jaz grem v Bethlehem avgusta in tudi razmišljam o Jordaniji v septembru...

malina

Gost

0 0

Če boš še za jordanijo septembra lahko del poti skupaj naredimo in tako zmanjšamo stroške Se prej tipkamo tle na forumu. Jaz bom maja ali junija kupovala karte za september ali bolj proti koncu delno oktober.

S kje letite v izrael? Turkish ma nore povezave +1 dan čakanje v obe smeri.

anja

Registriran uporabnik

0 0

Ja, jaz sem definitvno za! Ampak moram še malo videt, kako bo s časom...  Karte pa še nimam, še nisem sploh iskala. hvala za info, lp

Maja

Gost

0 0

jaz mam samo 1 uprasanje....vi ki hodite v izrael...kako je s hebrejšččino?zna kdo,ali se vse pogovarjate v angleščini?

roki

Gost

0 0

ne kupujte kart če imate potni list veljaven samo še par mesecev! če hočeš vstopit v izrael moraš imet vsaj pol leta veljaven dokument! pred kratkim zavrnjen vstop v državo!

Tina

Registriran uporabnik

0 0

@Maja, z angleščino boš čist fajn skoz prišla. Moj kolega živi v mestu z večinoma ruskim prebivalstvom, tako da sva si z njegovo babico izmenjali par ruskih besed, kolikor jih jaz poznam, ampak še ona je pri čez 70 letih znala dovolj angleško, da sva komunicirali 

@roki, ja, za prihodnje: tako je praktično povsod. Potni list je zadnje 6 mesecev veljavnosti praktično neuporaben za potovanje, kamorkoli pač.

amirena

Registriran uporabnik

0 0

roki, tvoj vstop v državo je bil zakaj zavrnjen? jaz bom imela praktično čisto svež potni list, veljaven od aprila 2012 dalje, odpotovala pa bom maja 2012. kaj želiš reči ˝če hočeš vstopit v izrael moraš imeti vsaj pol leta veljaven dokument˝? a to pomeni da bom jaz imela težave z vstopom oz.da sploh ne bom mogla ker moj dokument ni star vsaj pol leta?

amirena

Registriran uporabnik

0 0

imam vse potrebne informacije!  

anais

Gost

0 1

čaw

mene pa zanima,če kdo ve kdaj je v tel avivu ta neka gej parada,ker jaz bi šla rada v izrael sam nočnm ravno na to naletet...nism glih najbl do gejev pa tega

aja,pa kdaj tam cvetijo pomaranče?

OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 3 od 3

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20
M: 041 721 511

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40
M: +385 99 488 63 40
F: +385 1 488 63 45

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

Delovni čas:
Od ponedeljka do petka: 8:00-17:00

Najdeš nas v Ljubljani, Novi Gorici in v Zagrebu.

Informacije za plačilo