Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 19. 09. 2006 @20:19:37
REFERENČNA PISMA......IN PRIPOROČILA
Sandra
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

Ojla....

Torej situacija je taka : odhajam v uk, kjer imam par frendov in bom živela tam, zapuščam službo, kjer bi mi želeli napisati referenčno pismo in priporočila. zelo lepo....toda težava je v tem, da so mi rekli naj prinesem že sestavljeno referenčno pismo , da ga oni samo podpišejo, meni se pa še sanja ne.......Če mi lahko kdo pomaga v zvezi s tem bom vsem fffuuuuuuuuuuuuulll hvaležna, ker res nimam pojma.........

torej pošlji mi mejl : aja1978@gmail.com

pllllllllllllllllllzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz, thnx

LPS

Dodan: 19. 09. 2006 @22:44:10
Re: REFERENČNA PISMA......IN PRIPOROČILA
ancy
Gost
Glasov: 1
Tega imaš drugače ful na internetu, če vtipkaš v googla ti najde tudi velik primerov in navodil. Sama ti v tem primeru ne morem tolk pomagat, ker sem rabla samo priporočilna pisma za študij v tujini, pa sem jih tudi mogla sama pripravit in sestavit. Pač moraš se na veliko hvalit in napihnit stvari, ki so drugače čisto same po sebi umevne, da jih imaš. V tujini pač to cenijo in ne biti skromna! Srečno :)
Dodan: 20. 09. 2006 @12:13:58
mojca
Gost
referenčna pisma so nekaj povsem sindividualnega, zato ne moreš kar skopirat o nekoga...Odvisno kaj si počela in odvisno, kaksno službo hočeš. Najprej poveš, kako te pisec pisma sploh pozna (da si delala pri njemu, recimo), potem pove, kako si super in vestna in delovna in prijetna, prijazna, da se dobro vklopis v delovni kolektiv in da znas individualno vodit projekte in oh in sploh. Potem moras pa nujno navesti se kaj bolj konkretnega - kar si pac dejansko pocela. Od tega, da imas profesiononalen odnos do strank, do tega, da si najboljsa v firmi, ki programiras v C-ju, ali da si odlicna za lektoriranje ali pa za terensko delo... Pohvalit se moras sama, saj najboljse ves, kaj si sama delala. Potem pa to se malo napihni, pa bo!
Dodan: 20. 09. 2006 @16:28:01
S
Gost
thnx za odgovor, vem kaj moram narest, ubistvu sem hotla videt sam kakšen primer.....to je vse, ker pač nisem prepričana, če prav mislim, dejansko glih ne pišem življenjepisa vsak dan a ne? :) kokrkol, thnx
Dodan: 20. 09. 2006 @16:29:27
za mojco!
Gost
Glasov: -1
HVALA MOJCA, AMPAK N I S E M TOK ZABITA, DA BOM ŠLA PREPISOVAT AL PA KOPIRAT CV, PA NE PAMETUJ PREVEČ. LP
Dodan: 20. 09. 2006 @18:08:18
Gost
ajaj... kakšna hvaležnost
Dodan: 22. 09. 2006 @10:58:51
mojca
Gost
No, ce si do vseh tako prijazna, res nimas dosti za napisati v priporocilno pismo...
Dodan: 22. 09. 2006 @12:47:52
Gost
ne ne ne, jst sem čist prijazen osebek, le tvoj odgover me je razkuril, tko kot sem rekla: nisem tok zabita da bom šla fotokopirat od koka drugega cv......pa še neki: če bom govorila kok sem se mela fajn, in kok je blo vredu, to glih ni vredu a ne.....pol se pa vpraša alhko..." ja če je blo pa tok super , oh in sploh, zakaj si pa odšla......."...ideja pač a ne? pa ne rabiš biti užaljena, lp
Dodan: 22. 09. 2006 @12:48:55
Gost
pa pardon za napake v tipkanju, se zgodi:)
Dodan: 22. 09. 2006 @16:43:04
V
Gost
Mene pa nekaj zdaj ni jasno - kaj zdaj ti pises, CV ali reference letter?!?!
Dodan: 15. 01. 2007 @23:17:07
Re: REFERENČNO PISMO IN PRIPOROČILO
Irena Ivančič, Mlins
Gost
Dodan: 17. 01. 2007 @00:02:51
salomon
Gost

Draga Sandra tam nekje v prejšnjem postu z poudarjenimi črkami trdiš, da NISI zabita, kasneje v naslednjem postu pa še pametno pripomniš, da si pogruntala, da ne bo pametno, če se boš preveč hvalila.... cccc jojojoj. Očitno ti ni jasno, da referenčno pismo napišeš tako, kot da ga je napisal tvoj predpostavljeni, torej te hvali on in ne ti samo sebe. Toliko o zabitosti. Aja lahko pa v pismu tudi omeniš, da še nisi opravila anger management tečaja ;-)

lp

Dodan: 19. 01. 2007 @12:00:59
S
Gost
po zelji, vsak ma svoje mnenje...
Dodan: 19. 01. 2007 @14:58:15
Gost
Saj ni čudno da si moraš sama sestaviti referenčno pismo, ker očitno v firmi ne vejo kaj dobrega bi lahko o teb napisali. Najbolj prijazna nisi. Ne pizdi se na ljudi ki samo odgovarjajo na tvoja vprašanja ampak bodi vesela da se sploh kdo trudi s tako nesamostojnim človekom ki še pisma ne zna sestaviti.
Dodan: 16. 11. 2010 @09:08:59
Šef od Mojce
Gost

Kra kra kra

Dodan: 16. 11. 2010 @13:02:41
leon
Gost

Salomon in gost - super povedano, se strinjam! Sem se spraseval isto ob branju njenih postov.

« prejšnja 1 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
najbrć nas je bilo nar
Pozdravljeni, ce koga zanima nakup
pri ryanairu po novem tako
Povratna letalska vozovnica iz Zagreba
Pozdravljeni, iščem delo v Dunaju, v proizvodnji ali
Pozdravljeni, iščem delo v Dunaju, v proizvodnji ali
Hvala 
Če ne bo šlo drugače
Povej mi priimek druzine iz
Povej mi priimek druzine iz
Hvala za odgovor, sem prebrala
Zivjo, mi lahko pises na
Dejansko izplačujejo ja, na facebooku
Pozdravljeni, se najde kdo,ki bi mi
Hej,Pri leti Ceneje na leticeneje.com
Še vedno je aktualno iskanje
a je kdo ki si
Najbolj sm upal na info
Kaj je to elektronska karta?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

14.05.2011 - 24.02.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™