Kam te nesejo krila?

DELO NA NAFTNI PLOŠČADI

Dodan: 07.08.06 @01:14:46

suljo

Gost

hahahahahaha... za crknit ko tole berem, tega človeka Knežević Anđelka poznam bolje kot svojega brata!!! Že pred 3L nazaj sem bral ta forum in že takrat sem vse opozoril, da tale Knežević jebe vse živo. Tako manipulira z vami kot z palčki na trapezu NAVALILI STE NA NJEGA KOT SOM NA DUDO BI REKEL ŠEŠELJ.  Vse vas nateguje in vas še bo, prijavlja se z nešteto nicki, vendar vaš um tega ne opazi, še več denar mu kar naprej in naprej nosite, LE TAKO DALJE KNEŽEVIĆ TI SI CAR!!!! . Pravilno je nek hrvoje ugotovil leta 2011, ko je rekel majku ti jebem Frenk kako si ti na ploščadi in se cele dneve prerekaš po forumu z nami No vso srečo, pa le pohitite z vašimi evrići k Frenku, Jožici, Miciki, Frančeku, Markotu, Matjažu, Stipe, Hrvoje,Pešo.....

0     0

Love Faith Hope

Registriran uporabnik

ce si zelis dodaten zasluzek napisi mail in ti poslem kako do zasluzka

0     0

boris

Gost

boriskondic31@gmail.com

0     0

M&L

Gost

Tarman8@Gmail.com

0     0

KO

Gost

Na Danskem je tko.

1: glede dela na Danski ali Norveski ploscadi potrebujete offshore certifikat.

2: potrebujete EMSO (danski), TRR (danski)... oz. brez naslova ni mogoce priti do EMSO-st., brez EMSO-st. ni mozno odprt racuna na banki.

Offshore certifikat je draga zadeva razen, ce vam uspe prek stika, podjetja ali obcine.

Najlazje prek Danske, ker je noter EU. Danski papirji veljajo 1 proti 1 na Norveskem.

0     0

Ptic

Gost

Seveda vam offshore certifikat v nobenem primeru ne garantira sluzbe jaz bi prej rekel denar proc vrzen, jaz imam te certifikate samo ker mi jih je firma placala sam si jih ne bi. V vsakemu primeru da pridobite te certifkate boste rabili najmanj 2000 EUR bi rekel, ker zadeva traja cel teden pa spanje hotel, letalska karta hrana itd ....

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 17 od 17

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20
M: 041 721 511

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40
M: +385 99 488 63 40
F: +385 1 488 63 45

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

Delovni čas:
Od ponedeljka do petka: 8:00-17:00

Najdeš nas v Ljubljani, Novi Gorici in v Zagrebu.

Informacije za plačilo