Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 25. 03. 2014 @12:39:02
Re: DELO NA NAFTNI PLOŠČADI
dušan
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

zanima me delo v tem peskokopu.

lep pozdrav

Dodan: 05. 04. 2014 @17:06:23
andro
Gost

se  da  dobit kontaktna  sttevilka..lp

Dodan: 05. 04. 2014 @17:07:45
andro
Gost

se  da  dobit kontaktna  sttevilka..lp

Dodan: 15. 04. 2014 @15:14:43
Rich
Gost

poguglaj malo na podlagi njegovega imena..mislim da so na koncu 111 in nebo se javu Kralj ampak neki italian in bolj zna anglesko kot pa slovensko

Dodan: 15. 09. 2014 @17:29:21
GOLJUFIJE KNEŽEVIČA
n
Gost

Ravnokar berem na enem od forumov, da se zbirajo vsi prevarani s strani Andjelka Kneževića, Tepešev Graben, Rogatec, njegove pokvarjene matere Roze in prevarantske tajnice Jovanke iz Šmartnega ob Paki.

Število prevaranih , ki so v upanju na delo plačali po 250.- eurov, nato pa niso dobili nič, je veliko. 

Dodan: 15. 09. 2014 @17:29:21
GOLJUFIJE KNEŽEVIČA
n
Gost

Ravnokar berem na enem od forumov, da se zbirajo vsi prevarani s strani Andjelka Kneževića, Tepešev Graben, Rogatec, njegove pokvarjene matere Roze in prevarantske tajnice Jovanke iz Šmartnega ob Paki.

Število prevaranih , ki so v upanju na delo plačali po 250.- eurov, nato pa niso dobili nič, je veliko. 

Dodan: 15. 09. 2014 @17:30:13
GOLJUFIJE KNEŽEVIČA
n
Gost

Dodan: 15. 09. 2014 @17:30:13
GOLJUFIJE KNEŽEVIČA
n
Gost

Dodan: 15. 09. 2014 @17:30:35
GOLJUFIJE KNEŽEVIČA
n
Gost

Dodan: 30. 09. 2014 @12:49:47
police
Gost

160 člen žaljiva obdolžitev

Kdor o kom trdi,ali raznaša kaj,kar lahko škoduje njegovi časti ali dobremu imenu,se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do treh mesecev!

Če je dejanje iz prejšnjega odstavka,storjeno z tiskom,po radiu,televiziji ali z drugim sredstvom javnega obveščanja,ali na SPLETNIH STRANEH ali na javnem shodu se storilec kaznuje,z denarno kaznijo,ali zaporom do šestih mesecev.

če je tisto kar se trdi ali raznaša take narave,da ima hude posledice za oškodovanca,se storilec kaznuje z denarno kaznijo,ali zaporom do enega leta.

Dodan: 13. 10. 2014 @21:01:30
veteran
Gost

Režem jajca  vsem ,ki me zajebejo

Dodan: 08. 12. 2014 @23:52:00
suljo
Gost

hahahahahaha... za crknit ko tole berem, tega človeka Knežević Anđelka poznam bolje kot svojega brata!!! Že pred 3L nazaj sem bral ta forum in že takrat sem vse opozoril, da tale Knežević jebe vse živo. Tako manipulira z vami kot z palčki na trapezu NAVALILI STE NA NJEGA KOT SOM NA DUDO BI REKEL ŠEŠELJ.  Vse vas nateguje in vas še bo, prijavlja se z nešteto nicki, vendar vaš um tega ne opazi, še več denar mu kar naprej in naprej nosite, LE TAKO DALJE KNEŽEVIĆ TI SI CAR!!!! . Pravilno je nek hrvoje ugotovil leta 2011, ko je rekel majku ti jebem Frenk kako si ti na ploščadi in se cele dneve prerekaš po forumu z nami No vso srečo, pa le pohitite z vašimi evrići k Frenku, Jožici, Miciki, Frančeku, Markotu, Matjažu, Stipe, Hrvoje,Pešo.....

« prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
kolk pa kj spiješ
Skene se pošilja naknadno ali
Tudi jaz iščem native speakerja.
Ja, valda, to obstaja. Na
Za letošnje novo leto nimam
Hvala za tale odgovor, do
Najprej se naucite osnove nemscine,
Slovensko dohodnino moraš oddati do
Kompas ima tudi spletno stran,
pokliči na DURS. oni so
zanima me ali mi lahko
Najbrž nas je veliko. Kako
kak kandidat takoj po novem
kar za dva ce je
www.paidverts.si - Isto, ampak dosti
Ima kdo kakšne izkušnje s
Tole je cist nepregledno, makar
najbrć nas je bilo nar
Pozdravljeni, ce koga zanima nakup
pri ryanairu po novem tako
Pozdravljeni, iščem delo v Dunaju, v proizvodnji ali
Kako do ISIC izkaznice?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

09.04.2011 - 09.04.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
18.06.2011 - 01.03.2015
07.05.2011 - 07.05.2015
02.04.2011 - 31.12.2015
14.05.2011 - 24.02.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™