Kam te nesejo krila?

delo v svici ali nemciji

Dodan: 22.06.06 @01:24:07

Piamarina

Registriran uporabnik

0 0

Živjo! Jaz se selim v Švico in bi rabila par informacij o državi: vse.

Moj GSM: 031-526-654

Lp,

Marina

Lovro

Gost

0 0

Iščem kakršnokoli delo v Švici (delavec v proizvodnji, na baustelu,...). Nujno.

Če mi lahko kdo pomaga, naj mi prosim odgovori.

Lovro

Gost

0 0

Iščem kakršnokoli delo v Švici (delavec v proizvodnji, na baustelu,...). Nujno.

Če mi lahko kdo pomaga, naj mi prosim odgovori.

Lovro

Gost

0 0

po možnosti kanton St. Gallen

Delo v Svici

Gost

0 0

Vse zainteresirane izkusene tesarje, prosim, da se javite na sylajfemi@gmail.com za delo v SVICI.

Pogoj je slovenski potni list oz. drzavljanstvo in izkusnje.

Za vse dodatne informacije glede pricetka dela, urne postavke, pridobitvi delovnega dovoljenja ipd sem dosegljiv na elektronski posti.

lp

mizar

Gost

0 0

Pozdravljeni!

Mene pa zanima če kdo dela v švici kot mizar pa bi imel nekaj vprašanj zanj. Že vnaprej se zahvaljujem.

lp

Tina

Gost

0 0

Zdravo!

Letos bom na izmenjavi v Nemčiji, potem pa se vrnem nazaj v Slo. Najprej sem mislila, da bom pač prišla vsake tolko domov na obisk k fantu, ampak zdaj je izgubil službo in bi mogoče raje šel z mano. Problem je pa to, ker dobiva podporo za brezposelne še dva meseca. Najbrž je bolj ziher, da počaka še dva meseca tu, pa pride pol, ampak a kdo ve, kako je s tem, če prejemaš podporo in iščeš delo v Nemčiji - a se to da?

Hvala!

Your Europe

Registriran uporabnik

0 0

Tina, zdravo!

Ja, to je izvedljivo v vseh državah EU. Nezaposleni, ki prejema nadomestilo, ima pravico iskati delo kjerkoli znotraj EU in obenem prejemati nadomestilo tako, kot bi ga v svoji državi, če gre v tujo državo z namenom iskanja zaposlitve. Je pa treba urediti nekaj formalnosti – zaprositi na Zavodu za zaposlovanje za dovoljenje za prenos nadomestila in se prijaviti na zavod v Nemčiji. Dobro se pozanimajta tudi o tem, kakšne pravice in dolžnosti imajo brezposelni v Nemčiji, ker se lahko razlikujejo od teh, ki jih ima fant zdaj pri nas.

Več o prenosu nadomestila v tujino najdeta na: http://europa.eu/youreurope/citizens/work/finding-job-abroad/transferring-unemployment-benefits/index_sl.htm.

Nemški zavod za zaposlovanje: http://www.arbeitsagentur.de/web/content/DE/BuergerinnenUndBuerger/Arbeitslosigkeit/Arbeitslosengeld/Internationales/index.htm

Bautech

Gost

0 0

Ce vas zanima delo,v Avstriji posljite mail z kratkim zivljenjepisom na info@bautech.si

Lp, Bautech d.o.o.

neubau

Gost

0 0

Iscem dva izkusena fasaderja -nad 30-let za delo v St, Galenu,stanovanje urejeno v zacetku pogodba za 1-mesec.Info samo na tel; 0041 775008431 Klicite samo od 18.00-20.00 ure pon.-pet. l.p. vsem

ganiu

Gost

0 0

jaz grem kot voznik preko slo.firme za 3000er,v basel stanovanje mi placajo tako da verjetno bo kaka firma svicarska za mene da bi delo direkt preko svicarja

ganiu

Gost

0 0

jaz grem kot voznik preko slo.firme za 3000er,v basel stanovanje mi placajo tako da verjetno bo kaka firma svicarska za mene da bi delo direkt preko svicarja

Huskyy

Gost

0 0

A mi lahko nekdo razlozi kaj pomeni CHF, a je to Svicarska valutal in ce je koloko je potem npr. 1€ tih CHF.

Nuchy

Gost

0 0

A mi lahko nekdo razlozi kaj pomeni CHF, a je to Svicarska valutal in ce je koloko je potem npr. 1€ tih CHF.

OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 28 od 28

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20
M: 041 721 511

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40
M: +385 99 488 63 40
F: +385 1 488 63 45

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

Delovni čas:
Od ponedeljka do petka: 9:00-17:00

Najdeš nas v Ljubljani, Novi Gorici in v Zagrebu.

Informacije za plačilo