Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 25. 12. 2013 @10:05:19
Re: delo na ladji!!
roza
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

zivjo spela,

zdravniki in medicinske sestre na ladjah so

Dodan: 26. 12. 2013 @11:25:14
Drejč
Gost

Enostavno do dodatnega zaslužka!

http://MegaStoon.Com/1/?share=238148

http://MegaStoon.Com/?share=238148

Dodan: 28. 12. 2013 @00:32:25
krisa
Gost

Ojla. Kaj pa vzgojitelje otrok/animatorje potrebujejo? Hvala za info )

Dodan: 28. 01. 2014 @04:23:29
lenco
Registriran uporabnik

Kot prvo, lep pozdrav vsem Jaz osebno, dela na ladji ne menjam, delam v duty free za Starboard in se pocas odpravlam na drugo pogodbo. Fenomenalne izkusnje, super ljudje, ogromno stvari za videti in sprobati in kot je nekdo reku da je Costa samo v sredozemlju, se krepko moti. sicer pa ce koga zanima vec info, lahko poslje mail z veseljem pomagam in svetujem

lp, Lenco

Dodan: 02. 02. 2014 @20:54:13
lexy
Gost

Kako je pa z davki? A pol dohodnono plačaš v SLO al kako.

Dodan: 03. 02. 2014 @03:41:44
lenco
Registriran uporabnik

Zame, ki delam na Costi, podjetje placuje davke, zavarovanje in pokojnino v Ita. Tako tudi pri vseh ostalih, edino kar lahko varira je drzava, Zda ali Ita. in velja za tiste ki delamo v trgovinah (Starboard podjetje)

Dodan: 04. 02. 2014 @17:51:12
Drago
Gost

lep pozdrav.mene zanima bilo kakršno delo na ladiji.mi lahko prosim poveš kje in kako se prijavit?

Dodan: 04. 02. 2014 @18:13:01
ufko
Gost

Drago tale forum si poglej imas vse potrebne informacije in kontakte.

http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php

Dodan: 06. 02. 2014 @15:59:08
lenco
Gost

Kot je rekle Ufko, na tej spletni strani, ali agencija v Kopru ki se imenuje Riv. Kontakt je helena@riv.si. lp

Dodan: 08. 02. 2014 @19:04:08
marko
Gost

serbus ei ka mi lahk kj vec posredujes informacij glede dela na trajektih sn zainteresiran ze en cajt pa se ne znam zangazirat da bi si zrihtu job

markolorger@hotmail.com

Dodan: 10. 02. 2014 @03:38:55
lenco
Registriran uporabnik

Kar se pa trajektov tice, nekih informacij nimam. Obrni se na obe agenciji, Riv in Inozemstvo, mogoce vedo kaj vec. lp

Dodan: 11. 02. 2014 @13:15:16
Petra
Gost

Živjo!

Tudi jaz se zanimam za delo maserke na ladji in me zanima če si dobila kakšne informacije kako je?

Kakršnih koli informacij iz prve roke bi bila zelo vesela.

Hvala,

Petra

Dodan: 11. 02. 2014 @15:35:09
Ufko
Gost

Petra,

moja prijateljica je bila mislim da 8 mesecev na ladji kot maserka preko Riv agencije oz. preko Steinerja. Ce te zanima glede denarja je tako, zelo je odvisno koli tretmajev imas narocenih in potem seveda napitnite od strank. Je pa zelo odvisno na katero ladjo prides oz. kateri cenovni rang ladje. Na ladjah vecinoma temeljijo vse pozicije na prodaji necesa, tako da za tisti pravi zasluzek si res primorana biti bolj skor trgovec kot maser.

LP

Dodan: 11. 02. 2014 @17:27:15
Petra
Registriran uporabnik

Živjo!

Hvala za odgovor.

Ali je možno, da bi mi posredoval kontakt od tvoje prijateljice, ker imam še nekaj vprašanj. Lahko pa tudi ona mene kontaktira na mail: petra7sun@gmail.com

Hvala.

Dodan: 12. 02. 2014 @10:53:39
marko
Registriran uporabnik

http://MegaStoon.Com/?share=259942

http://MegaStoon.Com/?share=259942

precekirite sitole mislim noro ljudje

Dodan: 19. 02. 2014 @12:02:34
Goran
Gost

Pozdravljeni.

Veliko sem prebral o delu na ladji.

Mene zanima pa delo na ladji oziroma jahtah vendar ne kot prodajalec, gostinec itd... Zanima me bolj kot vzdrževalec, električist, opremljanje jahte itd... prej ko gre stvar na morje bi se reklo. Je kdo delal to? Mate kakšen kontakt ali kako priti do tega dela? Kar vem Helena išče samo delo na ladjah ko so v morju in pljujejo?

Lp 

Dodan: 24. 02. 2014 @14:07:16
Nika
Gost

Pozdrav...Tudi sama sem delal na križarki, in sicer Disney Cruise Line, kamor se kmalu spet vračam! Povema vam eno....Če vas zanima kako se dela, kaj se dela, kako poteka delo...Obstaja ena fina spletna stran ki se ji reče GOOGLE! 

Jaz vam bom pa olajšala tolko da vam dam tale link od disneya- kjer si lahko marsikaj preberete.

http://dcl.disneycareers.com/en/default/

V zagrebu je še ena agencija. Link je spodaj!

http://www.employment-power.com/

Dodan: 28. 02. 2014 @13:27:12
alja
Gost

oj nika!

a bi mi lahko prosim posredovala kakšen tvoj kontakt, bi imela nekaj vprašanj v zvezi z delom na disney ladji? lp

Dodan: 01. 03. 2014 @14:23:37
katka
Gost

Gre kdo na razgovor 15.03., v Lj? Kako je na tečaju za maserja v Londonu?

Dodan: 04. 03. 2014 @12:38:25
zlatko
Gost

Mene zanika ce za italjansko barko ce je kaksna info. MI lahko kdo pise na zlatkonikoli@gmail.com HVALA.

Dodan: 13. 03. 2014 @00:02:49
Pika
Gost

Živjo,

jst sem bila na razgovoru za delo na ladji pri Heleni 11.1. letos. Kljub temu da je bila videti totalno navdušena nad mojim znanjem jezika, od takrat ni od nje ne bu ne mu. A je bil kdo takrat na razgovoru in je že kaj slišal od nje ali dobil datum za drugi razgovor?

Dodan: 17. 03. 2014 @11:28:57
Mimi
Gost

Nika kakšno pa je kaj plačilo na  Disneyevi ladji?

Ali se zaposliš kot animator? ali imaš več možnosti za zaposlitev?

Dodan: 18. 03. 2014 @15:45:11
bostjan
Gost

ja kako bi lahko priso do kakšnih koli informaci oz kam se naj obrnem ker mene tudi veseli in bi rad šel delat na ladjo

Dodan: 23. 03. 2014 @21:15:31
bivsi zaposleni Sta
Gost

Dober dan vsem mladim v Sloveniji,

Opazil sem da se stari komentarji ki smo si jih bivsi zaposleni na ladjah delili tukaj skoraj ni vec, cenzura. Bil sem zaposlen pri Starboard Cruise Services v Duty Free Shop kot pordajalec leta 2000 do 2004, in dovolite da vam povem, takrat smo zasluzili zelo lepo povprecno $2000 na mesec, takrat je Slo. imela se slo. tolarje, tecaj je bil pribl. 200 tolarjev za 1 amer. dolar se pravi pribl. 400.000 takrtanih tolarjev na mesec, takrat dragi moji to je bil kes, ki se mu je reklo dobra placa, po takratni pogodbi ki smo jo imeli 8 mesecev, sem prisel domov z skoraj $10.000 dolarjev prihranjenega kesa, seveda davka ne placas, ker si v mednarodnih vodah...  to je skoraj 2 mio. takratnih tolarjev hard currency. Zdaj 14 let kasneje v letu 2014, je pogodba se zmeraj ista kot je bila pred 14 leti, naj vam povem, pogodba je takole, $500 na mesec(370 eurov) po tecaju 1,37 dolarja za en evro, potem ste se delezni 1,25% od prodaje ce ne dosezete norme ki je predpisana po dolocenem cruise, seveda je norma odvisna od stevilo potnikov na ladji za doloceno potovanje, dogaja se da bo ladja za doloceno potovanje napolnjena samo 80%, ce pa dosezete normo potem ste delezni 1,5% od prodaje. Cisto po nakljucju sem srecal mojo bivso sodelavko v Long Beach Kalifornija, kjer sem bil prost, to je bilo nekje aprila 2012, in mi je povedala, da njen zasluzek je samo pribl. $1200 na mesec, to pa zato ker ljudje v ZDA nimajo vec tiste navade kupovat in se trosit v Duty Free Shop kot pred 14 leti, tudi tukaj je drzava v globoki recessiji, ce ne veste glede na dejstvo da je skoraj 49 mio. ljudi na socialnem, da je skoraj 91 mio. ljudi ki sploh niso prijavljeni na zavodu za zaposlovanje, in niso delavno akticni ali sploh iscejo zaposlitev...  Se to, dandanes v Duty Free Shop delajo pretezno samo ljudje iz Filipinov, Indonezije, J Amerike, ljudje ki nimajo delovnih navad, ne poznajo kaj pomeni tim, da si medsebojno pomagas, nenazadnje vsi ki delate v trgovini ste delezno enake place in provizije, ali bnos delal zase ali bos delal za 5 ljudi, se pravi delal bo svoje delo, in opravljas delo lenuhov. Takrat ko sem ja bil v trgovini Filipinci, Indonezijci in drugi iz 3 razrednih drzav niso mogli dobiti pozicij v Duty Free Shop, sedaj ko Evropejci, Anglezi, Avstralci, Nova Zelandija, ljudje ko so res bili delavni moski in zenske se ne vracajo vec, je Starboard primoran iskat ljudi drugje, in drugega jim ni ostalo kot se obrnit na poceni delovno silo, se zmeraj bodo dobili ljudi ki jim bodo delali za drobiz. Svetujem vam, obrnite se na podjetja v Severni Evropi za delo na trajektih kjer placa dosti vecja in delovni pogoji boljsi, seveda ce delate na krizarkah vam  firma delovne dobe ne placuje, davka ne placate ker ste v mednarodnih vodah. Seveda vam Helena teh dejstev ne bo povedala, ker bi bila brez biznisa, poleg tega vam Helena recuna 350 eurov za tako imenovane admin. stroske, ki jih sploh nima, in vam jih ne sme racunat.

Dodan: 28. 03. 2014 @21:33:13
Marina
Gost

Živjo bivši! A bi lahko mogoče kaj več povedal o delih na trajektih oz. katere firme zaposlujejo....mal več info, da se vem kam obrnt. Hvala!

Dodan: 03. 04. 2014 @19:14:13
bivsi zaposleni Sta
Gost

Marina,

Dejstvo je da se delo na potniski ladjah splov vec ne splaca, razen ce zelis in hoces videt kraje, se malo pozabavat, in se naucit angleskega jezika. $500 je osnovna placa na mesec(365 eurov), kot sem ze rekel, je se tukaj provizija, ce ne dosezete norme po formuli ki jo ima Starboard, lahko zasluzite do celih $50 manj na teden, ce vzamemo 7 dnevno potovanje, in ce ne dosezete norme cel mesec  je to $200 manjsa placa na mesec, ki ste izgubili... tu je se potem jebeni stres ki ga vas shop manager samo prenasa od svjoh nadrejenih na vas, zakaj, zakaj nismo dosegli norme, in naslednjic jo moramo, seveda jo bomo, ce delate z jebennimi Filipinci in drugimi ki niso kreativni, delavni kot vi... njim se res po domace jebe, ce dosezejo normo ali ne v celih 6 mesecih, za njih je se zmeraj zelo dobra placa, ne glede na okoliscine. Zato va svetujem, pobrskajte sluzbe za delo na trajktih v severni Evropi.

« prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Anastazija seštela sem km na
S temi "starostnimi omejitvami" ste
Vaša starost okrog 30 ali
Iščem sopotnico -ka za vzhodno
gugl, hvala. Uporabne informacije.
Če koga zanima lahok dobi
Iščem nekoga k bi šou
Hej! S fantom greva en
Za 1 maj (okvirno od 26.4.
popravek od 28,4 dalje  
Iščem sopotnico za  prvomajske praznike
Hey gospodična N! Sama imam nekaj
Ena opcija pa je tudi
Midva sva avto kupila in
Hello, ja fuuuul je drago, jaz
Lani sem s kolegico potovala
Kje je meni najbližja STA poslovalnica?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

18.06.2011 - 01.03.2015
11.04.2013 - 29.05.2014
02.04.2013 - 11.05.2014
14.05.2011 - 24.02.2015
09.04.2011 - 09.04.2015
23.04.2011 - 01.03.2015
Vse vstopnice »

© STA Zagreb d.o.o.. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™