Stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletnih storitev in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. V redu Več o piškotkih nastavljenih na strani.
Letalske karte, potovanja, potovalna zavarovanja - STA Ljubljana
Kontaktirajte nas
Forum
Dodan: 14. 02. 2015 @21:29:06
Re: delo na ladji!!
Radiance
Gost
Glasujem ZA Glasujem PROTI
Glasov: 0

@barbika...SI ze dobila pogodbo ali samo razmišljaš da bi sla delat na ladjo?

jaz sem trenutno v slo, ker sem na bolniški, tako da mamo malo več časa da odgovorim ma kakšna vprašanja.

Dodan: 26. 02. 2015 @11:03:51
minnie
Gost

@Radiance.. Jaz razmišljam o delu na ladji in imam kar nekaj vprašanj. Je možno dobit tvoj mail?

Dodan: 28. 02. 2015 @18:45:54
star111
Registriran uporabnik

Živjo,

Že nekaj časa razmišljam, da bi se odpravila delat na križarko v SPA kot spa receptionist. Tako da, sem pred nekaj dnevi Heleni Vehovec poslala mail in ji sporočila, da bi se rada prijavila za delo v SPA. Ona mi je nazaj poslala vso potrebno dokumentacijo itd. Prijavila sem se na intervju oz. kot nek predstavitveni sestanek, ki bo v Ljubljani 9. maja 2015 (sobota).
Če bi šel še kdo bi bilo super tako, da naj se mi javi na mail: anja-zlate@outlook.com ali pa naj mi napiše ZS.

Je pa ta intervju, ki bo 9. maja v Ljubljani za več različnih delovnih mest iščejo:
- Hairdresser (male&female)
- Beauty Therapists (female)
- Massage Therapists (female)
- Personal Trainers (male & female)
- Nail Technicians (female)
- Acupuncturists (male & female)
- Medi Spa Doctors (male & female)
- Spa Receptionist (female)

Pozdravček

Dodan: 04. 03. 2015 @19:10:20
Radiance
Gost

@minnie Evo moj Mail molesandra@gmail.com

doma sem samo se do naslednje srede potem pa letim v NY da se vkrcam na Quantum OTS tko da hitro na dan s vprašanji  

Dodan: 08. 03. 2015 @00:54:46
joja
Gost

ojla... vprašanje....ali moraš imeti zdravniški pregled ki ga opraviš vse perfect? ali je kaj odstopanja??? no ker me malo skrabi prav ta pregled...ali se lahko slišiva ali pa pa preko maila...

t.jenis@gmail.com

hvala

Dodan: 10. 04. 2015 @03:55:43
Za Malcko
Gost

Zivim in delam v ZDA. Ko sem ja delal na krizarkah med letom 2000 in 2004, je bilo fenomenalno, placa je bila neverjetna, do celi 3000$ ne mesec smo rukali, delali smo tudi, mapak se je splacalo...

Dodan: 10. 04. 2015 @04:02:50
delo na trajektih v
Gost

Zdaj pa imate, delo na trajektih v severni evropi, ste sploh razmilsjali o tem, vam je sploh potegnilov glavo... kaksne krizarke, pa kaj vam je, se vam je totalno scotalo... place, a res, ce ti ni odvec zacet na dnu lestvice, in se pokazat da si zanesljiv, in zacet z 1600 evrov na mesec, potem vam svetujem, da je to to... trenutno sem na managerski poziciji, na svedskem trajektu ki je last svedskega podjetja, in plujemo med severno Nemcijo, Dansko, Finsko, Belgijo in Svedsko. Krizarske izkusnje so mi definitivno pomagale... Pa srecno.

Dodan: 19. 04. 2015 @21:49:30
yoska
Gost

Hej 'delo na trajektih' jaz sem glih razmišljala da bi šla delat na trajekte v EU ampak sem do zdaj delala v drugi prometni panogi in bi zamenjala delo in državo, po pravici povedano sem naveličana...svaki dan kuča posao kuča posao...

Daj prosim povej če je tam gor na severu pomembna kakšna končana pomorska ali prometna šola, pa recimo delo za žensko na trajektu - če sploh pride v poštev, pa glede jezika če moraš znat jezik teh severnih držav ali je dovolj za začetek zelo dobro znanje angleščine pa kod naj se pozanimam? 

Joooj tolko imam vprašanj...si pisal kot nalašč ko imam skozi v mislih te trajekte.... uf pa še gor v te severne države bi šla kuj delat ( luštni pobje pa sploh za žensko boljši standard), mi preseda nekulturna slovenija  

Bi bila zelo vesela za kakršno koli besedo iz severa, lahko mi pa na mail odpišeš :

impavid36@gmail.com

lp

Dodan: 22. 04. 2015 @11:10:52
ribcek
Gost

@delo na trajektih, javi se!

Bi mi, lepo prosim lahko posredoval kontakt te švedske firme, rad bi jih kontaktiral ter preveril možnosti sodelovanja.

Dodan: 11. 05. 2015 @22:05:09
Hunyadi
Registriran uporabnik

aloha zanima me ali je med vami kaksen pomorscak ali ste vsi belo osebje'hvala

Dodan: 19. 05. 2015 @19:13:30
Miha
Gost

za informacijo o delu na trajektu bi prosil tudi jaz. Hvala

Imam pa izkusnje pri Carnivalu.

« prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 naslednja »
OPOZORILO: STA Ljubljana ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Deli z ostalimi: Twitter Delicious Digg Facebook Google Live mySpace Newsvine
Lepo pozdravljeni. V planu imam
Kolikor jaz vem je East
18 September – 31 October
Hej gre kdo na
jaz delam v soli na
Zdravo, Ja iskanje poceni hotela v
Tjana,  kar vidim vas kako žarite
  in si plačal?? novi miljonar
Na letališču je brezplačen internet. Če
sem gledala travelodge verigo,sicer bolj
Zivjo bi lahko dobila tvoj
Oddam garsonjero Komendi, na uro,
Verjemi da vež prevozim ko
Splača se pogledat na AirBnb.  Tukaj
kot ze omenjen ta travelodge
zdravo, mal bolj je treba
zdravo,london je drag, scekiraj strani
Poskusita pri Travelodge, ti hoteli
s partnerjem gledava na bookingu
Prodajam sledeč kupon:http://www.megapopust.si/dunaj-55-popusta-na-3-dni-in-2-nocitvi-z-zajtrkom-za-2-osebi-v-hotelu-vienna-sporthotel-placate-135-eur-namesto-340-eurMoja cena: 120€.Info
Mogoče kdo ki dela v
Tina če še prodajaš pusti
Taksa za izhod iz države
Kako do ISIC izkaznice?
Obveščajte me o novostih in akcijah na moj e-mail...
STA potovanja Ljubljana
Trg Ajdovščina 1
1000 Ljubljana
info@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
09:00-17:00
T: 01/ 439 16 90

STA potovanja Nova Gorica
Tolminskih puntarjev 4
5000 Nova Gorica
novagorica@stapotovanja.com
Delovni čas
od ponedeljka do petka:
10:00-13:00 in 14:00-17:00
T: 05/ 721 58 20

Kje nas najdete ...

© STA Potovanja. Vse pravice pridržane. Pridržujemo si pravico do pravopisnih in sistemskih napak.
Letalske karte | Letalske vozovnice | Potovalna zavarovanja | Delo v tujini | Ostali prevozi | Popotniške izkaznice | Prenočišča | STA info | Informacije | Zaposlitev | Pogoji poslovanja
Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com™